ستاره دورتموند: الگوي من نيمار است
شماره خبر : 149775
جيدون سانچو پديده‌ي 18ساله‌ي انگليسي دورتموند که اين روزها خود را به عنوان يکي از آينده‌دارترين ستاره‌هاي اروپا مطرح کرده مي‌گويد از نيمار الگو مي‌گيرد.

جيدون سانچو اعجوبه‌ي جوان انگليسي که در 18 سالگي به يکي از ستونهاي اصلي دورتموند در فصل جاري تبديل شده، انتقادهاي مطرح شده به نيمار ستاره‌ي بزرگ برزيلي را رد کرده و مي‌گويد نيمار فوتباليست بزرگي است که براي او حکم الگو را داشته و دارد.

 

سانچو که علاوه بر سرعت و تکنيک فوق‌العاده‌اش با قدرت ذهني و روحي- رواني‌اي که در اوج جواني به نمايش مي‌گذارد محبوب بسياري از فوتبالدوستان شده مي‌گويد الگوي او در ميان فوتباليست‌هاي زنده نيمار برزيلي است. با اينکه نيمار اخيراً به خاطر شيرجه زدن‌هاي بي‌دليل و شبيه‌سازي‌هايش با انتقادهاي زيادي مواجه شده ولي جيدون سانچو در گفتگوي اختصاصي با روزنامه‌ي انگليسي ميرر مي‌گويد با وجود همه‌ي اين انتقادها نيمار ستاره‌اي است که بايد از سوي فوتباليست‌هاي جوان الگو قرار داده شود.

 

 

سانچو به ميرر گفت:" نوجوان که بودم فوتباليست مورد علاقه‌ام رونالدينيو بود. در بزرگي رونالدينيو که شکي نيست، فوتباليستي بي‌نظير که هميشه با لبخند بازي مي‌کرد. ولي حالا بازيکن مورد علاقه‌ام نيمار است چون فوتباليست متفاوتي است. خيلي‌ها به او انتقاد مي‌کنند ولي نيمار خودش است و مي‌خواهد خودش را نشان بدهد. من به همين خاطر است که عاشقش هستم".

 

 

جيدون سانچو در ادامه گفت:" به نظر من وقتي کسي متفاوت باشد بيشتر به چشم مي‌آيد و برجسته مي‌شود. نيمار در زمين چمن چنان حضوري دارد که هيچکس نمي‌تواند از او چشم بردارد".

 

 

 

سانچو در عين حال مي‌گويد قصد دارد خودش در آينده به الگويي براي جوانترها تبديل شود. سانچو در اين باره به ميرر گفت:" من هم مي‌توانم براي جوانترها الگو باشم. بله، درست است که من فقط 18 سال سن دارم ولي سن و سال فقط يک عدد است. اگر کسي به اندازه‌ي کافي خوب باشد، چرا که نه؟ در انگلستان فوتباليست‌ها حداقل تا زماني که  22 ساله نشده‌اند کشور را ترک نمي‌کنند ولي من با دل به دريا زدن و آمدن به آلمان نشان دادم که مي‌توان خيلي کارها کرد و اميدوارم جوانترها از اين کار من الگو بگيرند".

ارسال در: يکشنبه 18 آذر ساعت 11:56 (1397/9/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن