گل‌محمدي: ديگر در پديده نخواهم بود
شماره خبر : 150213
سرمربي تيم فوتبال پديده خراسان گفت: نمي دانم در مشهد چه خبر است ،وقتي کسي به فکر اين تيم نيست من هم نمي توانم کاري انجام دهم.

يحيي گل‌محمدي درباره شروع تمرينات تيمش براي آغاز نيم فصل دوم ليگ برتر گفت: متاسفم که اين موضوع را بايد بگويم اما در حال حاضر عزمي براي شروع تمرينات وجود ندارد و نمي دانم طي روزهاي آينده چه اتفاقي رخ خواهد داد.


وي افزود: آن قدر در مشهد وعده و وعيد شنيده ايم که ديگر خسته شده ايم. نمي دانم چرا در اين شهر به اين صورت است، گويا کسي به فکر مردم اين شهر و علاقه مندان به فوتبالش نيست.

 


سرمربي تيم فوتبال پديده گفت: اين شهر سالها در ليگ برتر تيم نداشته است و بعد از آن پديده و سياه جامگان بودند که دوباره نام اين شهر را در ورزش مطرح کردند. اما متاسفانه از تيم ديگر مشهد که حمايتي نشد و در نهايت منحل گرديد، اما حالا فکر مي کنم براي پديده هم مي خواهند همين اتفاق رقم بخورد. در حال حاضر ما در بالاي جدول هستيم و هفته ها در صدر بوده ايم اما کارهايي مي کنند که از آمدن به مشهد همه را پشيمان مي کنند.


وي ادامه داد: در هفته هاي قبل از پايان نيم فصل ،تيم هاي مختلف پيشنهادهاي زيادي را به من ارايه مي دادند اما به احترام مردم مشهد و شور نشاط هوادارانمان به هيچ کدام از آنها جواب ندادم و در اين بين مسئولين هم دائم وعده مي دادند که کارها درست مي شود و صبر کنيد.


گل محمدي افزود: آخر بايد چقدر صبر کنيم.شرايط تيم واقعا خطرناک است. موضوع انتقال باشگاه هم مشخص نيست چه مي شود. من هر چقدر از مديران باشگاه پرس و جو مي کنم که چه اتفاقي قرار است رخ بدهد آنها نيز بلاتکليف هستند. بايد بگويم ما در حال حاضر در همه چيز بلاتکليف هستيم، مهمترين موضوع هم نداشتن پول است چرا که باعث مي شود ما نتوانيم برنامه ريزي کنيم.

 


سرمربي تيم پديده ادامه داد: وقتي پول نداريم نه مي توانيم تمرين کنيم ، نه مي توانيم بازيکن جذب کنيم و نه مي توانيم به اردو برويم. با اين شرايط کار کردن واقعا امکان پذير نيست. به بازيکنانم گفتم که هر تصميمي خودشان مي خواهند بگيرند. من هم ديگر در مشهد حاضر نخواهم شد ، چرا که شرايط باشگاه مشخص نيست و نمي شود با اين بلاتکليفي کار را پيش برد.


وي افزود: چند روز ديگر به خاطر بي پولي از تيمي که در بالاي جدول است 6 امتياز کسر مي کنند و اين در شرايطي است که در مشهد به اين مسايل اصلا فکر نمي شود. وقتي کسي دلش براي اين تيم نمي سوزد من چه کاري مي توانم انجام دهم. ما با دست خالي 31 امتياز در نيم فصل کسب کرديم و مردم مشهد و خراسان را شاد کرديم و فکر مي کنم کاري که از دستم بر مي آمد را انجام داده ام و از حالا به بعد با اين شرايط و بلاتکليفي به مشهد باز نخواهم گشت.

ارسال در: چهارشنبه 5 دي ساعت 18:25 (1397/10/5)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن