نساج ها بدون نکونام؛ سرمربي کيست؟
شماره خبر : 150305
تيم شهر خسته که با اميد و آرزوي زيادي به ليگ برتر آمده بود اينروزها و در هواي نمناک سرد قائمشهر بدون سرمربي سر مي کند.

نساجي قائمشهر در ليگ هجدهم براي اولين بار پا به رقابت هاي ليگ برتر گذاشت. اميد شهر خسته با جوادنکونام و جاه طلبي هاي بزرگش روزهاي متفاوتي را در ليگ گذراند و وقتي نيم فصل در رتبه دهم به پايان رسيد هواداران اين تيم در انتظار بهتر شدن شرايط در تعطيلات بودند، اما نکونام از تيم جدا شد و به پيکان رفت که نشد! از پيکان رانده و از قائمشهر مانده شد و حالا تيم شهر براي نيم فصل دوم دنبال سرمربي مي گردد.


اميد شهر خسته 40 به 60


نساجي ، اميد شهر خسته  يک باشگاه خصوصي است که مالکيت به صورت 60 به 40 در اختيار فرهاد صنيعي فر و رضا حداديان  قرار دارد و از قائمشهر خبر مي رسد که بين دو مالک اختلافات عمده اي بر سر نحوه اداره تيم وجود دارد. در زمينه انتخاب سرمربي در حالي که حداديان که مالک هواپيمايي وارش و جانشين مهدي پرهام در سمت نايب رئيس هيات مديره فعاليت مي کند ، مخالف جدايي جواد نکونام بوده است اما صنيعي فر که گويا با اين جدايي موافق بوده است مانع از رفتن نکو نمي شود.


خارجي يا ايراني؟ خسته يا کارنامه دار


اوج اختلافات در هيات مديره و ميان مالکان باشگاه حالا به انتخاب سرمربي جديد کشيده شده است. گفته مي شود حداديان که 40 درصد سهام باشگاه را در اختيار دارد به دنبال جذب يک مربي خارجي کارنامه دار است و اما صنيعي فر قصد دارد علي آذري و احمد سنجري را در راس کادرفني به کار بگيرد. براساس اخباري هم که از قائمشهر به گوش مي رسد احتمال حضور آذري و سنجري روي نيمکت نساجي در حال حاضر بيشتر از حضور يک مربي خارجي است. اگر اين اتفاق رخ دهد و نظر حداديان در جذب و انتخاب مربي لحاظ نشود به احتمال زياد شاهد جدايي مالک 40 درصدي نساجي خواهيم بود.


بريم شمال


روزهاي باراني و سرد قائمشهر سنگين تر از هميشه به نظر مي رسد چرا که اميد شهر خسته در خواب است. نساجي بدون مربي و با چالش بزرگ مديريتي و مالکيت يک نيم فصل حياتي را پيش رو دارد. آيا نساجي دوباره اميد شهر خسته مي شود؟ تصميمات روزهاي اخير مي تواند آينده اين تيم را در ليگ هجدهم و اولين حضورش در ليگ برتر را رقم بزند. آخرين اخبار حاکي از اين است که مديران نساجي قصد دارند تيم را که پيش از اين تمريناتش در تهران برگزار مي شد را کاملا به مازندران منتقل کنند. برنامه هايي که بايد ديد چه نتايجي براي اين تيم و باشگاه قديمي و پرطرفدار رقم خواهد زد.

ارسال در: دوشنبه 10 دي ساعت 15:04 (1397/10/10)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن