رسمي: مدافع باشگاه تولوز به بارسلونا پيوست
شماره خبر : 150473
ژان کلر توديبو، مدافع 19 ساله تولوز فرانسه به بارسلونا پيوست. هنوز مدت زمان قراردادش اعلام نشده است.

دقايقي پيش باشگاه بارسلونا رسما اعلام کرد که توديبو را از تولوز فرانسه به عنوان بازيکن آزاد جذب کرده و او از تابستان به اين باشگاه خواهد پيوست.

بارسا از دو هفته پيش به جذب توديبو علاقه مند شده بود و در نهايت توانست در رقابت با چند باشگاه بزرگ ديگر اين بازيکن خوش آتيه را به خدمت بگيرد. از توديبو به عنوان واران جديد فوتبال فرانسه نام برده مي شود.

 

 

 

 

در واقع  پس از اينکه ماتايس دي ليخت، مدافع جوان آژاکس به دليل درخواست مالي بالاي ايجنتش از بارسلونا دور شد، سران باشگاه کاتالاني به گزينه هاي ديگري براي تقويت خط دفاعي خود تمرکز کردند و توديبو به دليل اينکه قراردادش در پايان فصل به اتمام مي رسيد و آزاد به مذاکره با تيم هاي ديگر بود، گزينه اي سهل الوصول تر به نظر مي رسيد.

او به دليل عدم تمديد قرارداد، به تيم دوم تولوز تبعيد  شده است. اين بازيکن 1.9 متري و راست پا با فيزيک بدني مناسبش مي تواند آينده خوبي در جمع آبي اناري ها داشته باشد.

جالب اينکه بارسا هفته گذشته موريو از والنسيا را نيز تا پايان فصل براي تقويت خط مياني خود به خدمت گرفت.

 

توديبو از اول جولاي 2019 به تمرينات بارسا اضافه خواهد شد و  پس از شرکت در تور تابستاني چين و ژاپن، در مورد ادامه حضورش در تيم اول يا انتقال قرضي به تيم هايي ديگر تصميم گيري خواهد شد.

ارسال در: چهارشنبه 19 دي ساعت 10:18 (1397/10/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن