شروع دوباره ليگ يک جذاب از فردا
شماره خبر : 150487
مسابقات ليگ يک فوتبال ايران از عصر فردا با هشت ديدار آغاز مي‌‍شود و تيم‌هاي مدعي وارد راند حساس صعود به ليگ برتر خواهند شد.

از ساعت 14 فردا دور برگشت مسابقات ليگ يک فوتبال ايران شروع مي‌شود و تيم‌هاي مدعي اين ليگ وارد حساس‌ترين مقطع فصل در راستاي  صعود به مسابقات ليگ برتر مي‌شوند. شايد اين دوره از ليگ برتر يکي از جذاب‌ترين دوره‌ها در چن فصل اخير باشد. سرخپوشان پاکدشت با 32 امتياز در رده نخست قرار دارند و گل گهر سيرجان با دو امتياز کمتر رده دوم جدول را در دست دارد. مس کرمان با 28 و شاهين شهرداري بوشهر با 27 امتياز ديگر تيم‌هاي بالاي جدول هستند و مربع قهرماني و مدعيان صعود به ليگ برتر را تشکيل مي‌دهند.

.
در اين ميان رتبه پنجم و ششم جدول در اختيار اکسين و آلومينيوم اراک با امتياز مشترک 23 است. حالا اين دو تيم هدفشان را با سيدمجتبي حسيني و فراز کمالوند دنبال مي‌کنند. هدايت اکسين بر عهده سرمربي سابق ذوب‌آهن است و کمالوند هم به تازگي جايگزين ربيعي در اراک شده است. مديران اکسين و آلومينيوم اميد دارند بتوانند با استفاده از تجربه سرمربيان خود بار ديگر به جمع تيم‌هاي بالانشين اضافه شوند.


قشقايي شيراز و بادران تهران هم به رده‌هاي هفتم و هشتم جدول را در اختيار دارند که با توجه به اختلافي که با صدر جدول ايجاد شده، نمي‌توان شانس زيادي براي آن‌ها قائل بود.


انتهاي جدول اما در اختيار ملوان پرآوازه است. اين تيم با توجه به کسر شش امتياز و جريمه توسط فيا در رده آخر جدول حضور دارد و به دنبال اين است با مثلث طلايي مازيار زارع، پژمان نوري و محمد احمدزاده از سقوط به دسته دوم نجات پيدا کند. مس رفسنجان هم با مربي کروات خود به دنبال فرار از رتبه پانزدهم و حضور در ميانه‌هاي جدول است. تيمي که بد از جدايي سامره ديگر رنگ برد نديده و حالا در رتبه پانزدهم است. کارون اروند رتبه سيزدهمي هم با اخراج اکبر ميثاقيان و آوردن هومن افاضلي به دنبال حفظ سهميه ليگ يکي خود و ماندن است. مربي جديد کارون تا به اينجا بردي به دست نياورده و حالا مي‌خواهد با پيروزي برابر صدرنشين کار خود را در نيم فصل دوم شروع کند.

ارسال در: چهارشنبه 19 دي ساعت 19:00 (1397/10/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن