ازبکستان 2- عمان 1؛ سخت‌ترين برد جام
شماره خبر : 150488
شاگردان هکتور کوپر در ديداري دشوار و رقابتي نزديک موفق به پيروزي برابر عمان شدند.

در دومين مسابقه گروه F جام ملت‌هاي آسيا تيم‌هاي ملي ازبکستان و عمان از ساعت 17 امروز در ورزشگاه الشارجه امارات به قضاوت کو هيونگ جين از کره جنوبي به مصاف هم رفتند.

 

شاگردان پيم وربيک در تيم عمان نمايش فراتر از انتظاري در اين مسابقه داشتند و مالکيت توپ و ميدان را در اختيار داشتند، اما در دقيقه 34 روي ضربه ايستگاهي تماشايي اوديل احمدوف دروازه خود را باز شده ديدند و در نيمه اول، يک بر صفر نتيجه را به ازبکستان واگذار کردند.

 

در نيمه دوم نمايش هجومي تيم عمان ادامه پيدا کرد و در نهايت حملات اين تيم در دقيقه 72نتيجه داد و آنها موفق شدند روي پاس در عمق محسن صالح الغساني از ميانه زمين و ضربه تمام کننده علي سليمان البوسعيدي که ايگناتي نستروف را دريبل کرد و شوت زميني زد، دروازه ازبکستان را باز کنند.

 

شاگردان هکتور کوپر که نمي‌خواستند سه امتياز اين بازي را از دست دهند، در دقيقه 85 روي يک ضد حمله سريع با پاس در عمق علي‌بائف و ضربه بغل پاي چپ الدور شومورودوف به گل دوم رسيدند و براي دومين بار از تيم عمان پيش افتادند.

در ادامه يگور کريمتس در سومين دقيقه وقت‌هاي تلف شده از زمين اخراج شد تا ازبکستان لحظات پاياني مسابقه را با يک بازيکن کمتر ادامه دهد ولي در نهايت موفق شد در ديداري دشوار و نزديک، برتري 2 بر يک را حفظ کند و در نخستين ديدار جام ملت‌هاي آسيا برابر عمان به پيروزي دست پيدا کند.

 

جلال‌الدين ماشاريپوف(29) و ايگناتي نستروف(58)، دو بازيکن ازبکستان نيز در اين مسابقه کارت زرد دريافت کردند.

 

در ديگر مسابقه گروه F جام ملت‌هاي آسيا، ساعاتي قبل تيم ملي ژاپن توانست به برتري 3 بر 2 مقابل ترکمنستان برسد.

ارسال در: چهارشنبه 19 دي ساعت 19:25 (1397/10/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن