سيتي 9-0 بورتون؛ فيناليست شدن در ديدار رفت!
شماره خبر : 150494
منچسترسيتي در ديدار رفت مرحله نيمه نهايي جام اتحاديه مقابل تيم کوچک بورتون به پيروزي 9-0 رسيد و صعود به ديدار نهايي را قطعي کرد.

شاگردان پپ گوارديولا در اين ديدار به حريف کوچک شان رحم نکردند و با زدن 9 گل، کار صعود به فينال را در همين ديدار رفت نهايي کردند.

تنها 5 دقيقه از بازي سپري شده بود که کوين دي بروين سيتي را پيش انداخت. روي ارسال دقيق رحيم استرلينگ، دي بروين با ضربه سر، حساب کار را 1-0 کرد.

اين نتيجه تا دقيقه 30 پا برجا بود تا اينکه گابريل ژسوس، اختلاف را به دو گل افزايش داد. روي پاس در عمق گوندوگان، لروي سانه با دروازه بان حريف تک به تک شد. ضربه او برگشت داده شد اما توپ برگشتي را ژسوس با ضربه سر تبديل به گل کرد.

چهار دقيقه بعد، ژسوس گل سوم را به ثمر رساند. روي يک پاس به پشت مدافعان برتون، داويد سيلوا توپ را به ژسوس رساند و ضربه اين مهاجم برزيلي هم بعد از برخورد به تير، وارد دروازه شد.

 

 

حملات سيتي ادامه پيدا کرد و در دقيقه 37، اين تيم به گل چهارم رسيد. اين بار روي پاس لروي سانه بود که زينچنکو با يک ضربه دقيق، توپ را از بالاي سر دروازه‌بان حريف، به تور رساند. نيمه اول با همين چهار گل به پايان رسيد.

در نيمه دوم هم حملات سيتي ادامه پيدا کرد و اين تيم در دقيقه 57 به گل پنجم دست پيدا کرد. اين بار روي يک حرکت از سمت راست و ارسال به دهانه دروازه بود که ژسوس توانست با ضربه سر هت تريکش را کامل کند.

برتري سيتي در دقيقه 62 به گل ششم منجر شد. ژسوس در موقعيت تک به تک، توپ را به بدن دروازه برتون کوبيد و توپ برگشتي را فيل فودن تبديل به گل کرد.

 

 

اما ژسوس سرانجام در دقيقه 65 توانست گل چهارمش در اين ديدار را به ثمر برساند. روي پاس عرضي سانه به دهانه دروازه بود که ژسوس با يک ضربه فني، کار را تمام کرد.

در دقيقه 70، کايل واکر هم به جمع گلزنان سيتي اضافه شد. روي يک حمله همه جانبه، توپ با پاس عرضي محرز به واکر رسيد و او هم با يک ضربه بغل پا، حساب کار را 8-0 کرد.

 

 

 

اما اين هم پايان کار نبود و در دقيقه 83، سيتي به گل نهم رسيد. حرکت برناردو سيلوا از سمت چپ و ارسال عرضي او، با ضربه نه چندان محکم رياض محرز تبديل به گل شد. در نهايت بازي با همين نتيجه به پايان رسيد تا عملا ديدار برگشت به ديداري کاملا تشريفاتي تبديل شود. سيتي در ديدار فينال بايد به مصاف برنده ديدار تيم هاي چلسي و تاتنهام برود. ديدار رفت را تاتنهام شب گذشته با تک گل هري کين به سود خود کرد.

ارسال در: پنجشنبه 20 دي ساعت 02:55 (1397/10/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن