رئال 3-0 لگانس: پيروزي التيام بخش در کوپا دل ري
شماره خبر : 150495
رئال مادريد در ديدار رفت مرحله يک هشتم نهايي کوپا دل ري با نتيجه 3-0 لگانس را شکست داد.

شاگردان سانتياگو سولاري که اين روزها در لاليگا شرايط خوبي را سپري نمي کنند، امشب در جام حذفي برابر لگانس به يک پيروزي پرگل رسيدند تا حداقل براي چند روز از زير فشارها خارج شوند.

دو تيم بازي را متعادل آغاز کردند و دقايق ابتدايي بدون اينکه موقعيت خاصي روي دروازه ها ايجاد شود، سپري شد. در دقيقه 14، رئالي ها صاحب اولين موقعيت جدي بازي شدند اما ضربه سر کريم بنزما را دروازه بان لگانس مهار کرد.

 

 

سه دقيقه بعد نوبت بازيکنان ميهمان بود که صاحب يک موقعيت خوب شدند اما بريت ويت نتوانست از آن استفاده کند و راموس توپ را دفع کرد.

در ادامه اين بازيکنان ميهمان بودند بيشتر توپ و ميدان را در اختيار داشتند و موقعيت هاي نصف و نيمه اي روي دروازه رئال ايجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند. در حالي که به نظر مي رسيد نيمه اول بدون گل به پايان خواهد رسيد، اين رئال بود که به گل رسيد. خطاي بازيکن لگانس روي اودريوسولا در محوطه باعث شد تا داور نقطه پنالتي را نشان بدهد.

راموس پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت کوئيار، دروازه را باز کرد تا رئال نيمه اول را با برتري 1-0 به رختکن برود.

 

 

 

نيمه دوم را رئال بهتر آغاز کرد و در دقايق ابتدايي کاملا بر بازي مسلط شود؛ هرچند در ايجاد موقعيت توفيق چنداني نداشتند. اين برتري ادامه پيدا کرد تا اينکه سرانجام اين تيم در دقيقه 67 به گل دوم رسيد. روي پاس رو به عقب اشتباه مدافع لگانس بود که بنزما صاحب توپ شد و پاس او براي وينيسيوس، در نهايت به لوکاس واسکز رسيد و او هم با يک بغل پاي ساده، کار را تمام کرد.

بعد از اين گل، اين رئالي ها بودند که به حملات شان ادامه دادند و در دقيقه 77 به گل سوم رسيدند. روي ارسال اودريوسولا از سمت راست بود که وينيسيوس با يک ضربه والي ديدني، دروازه لگانس را براي بار سوم باز کرد.

در دقايق باقي مانده بازيکنان لگانس پيش کشيدند و تلاش کردند تا حداقل يکي از گل هاي خورده را جبران کنند اما اين اتفاق رخ نداد و بازي با پيروزي 3-0 رئال به پايان رسيد.

ارسال در: پنجشنبه 20 دي ساعت 03:01 (1397/10/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن