لحظه به لحظه با نقل و انتقالات فوتبال ايران
شماره خبر : 150496
16 تيم حاضر در رقابت هاي ليگ برتر فوتبال ايران، در کنار تمرين و برنامه ريزي فني با تمام وجود مشغول تقويت تيم براي نيم فصل دوم رقابت هاي اين فصل هستند.

با توجه به شدت نبردهاي نيم فصل دوم که با حضور مربيان صاحب نام فشرده ترين دوره رقابتي ليگ برتر را شکل خواهد داد، همه تيم ها به دنبال افزايش نيرو براي حضور در اين جنگ 15 هفته اي هستند.


از امروز در اين ستون ثابت اخبار و شايعات نقل و انتقالات ليگ برتر را مرور خواهيم کرد. در نظر داشته باشيد که سعي بر اين است شايعات از منابع رسمي و موثق درج بشود؛ در عين حال با توجه به اهميت موضوع نقل و انتقالات، تا پايان تعطيلات اين پست در همين جا بروز مي شود.

 

 

* پنج‌شنبه 20 دي 97

 

11:31 - محمد تقوي که از هدايت تراکتورسازي استعفاء داده، درآستانه سرمربيگري نساجي قرار دارد و مذاکرات مثبتي با مديران اين باشگاه داشته است.

09:47 - مجتبي ممشلي، مدافع نساجي مازندران که بعد از پايان مسابقات نيم‌فصل در تمرينات اين تيم شرکت نکرده، به دنبال دريافت رضايت‌نامه از مسوولان نساجي است.

06:52 - محمد تقوي با انتشار پيامي از سرمربيگري تراکتورسازي استعفاء داد تا اين باشگاه در شرايطي فراهم‌تر تکليف سرمربي خود را تعيين کند.

 

* چهارشنبه 19 دي 97

21:34 - فتحي، سرپرست باشگاه استقلال عنوان کرد مهاجم خارجي مد نظر اين تيم در اردوي ترکيه قراردادش را امضاء مي‌کند و به تمرينات آبي پوشان اضافه مي‌شود.
19:42 - باشگاه پرسپوليس اعلام کرد با ماريو بوديمير بر سر شرايط قرارداد به توافق رسيده‌اند و پيش قرارداد بين آنها رد و بدل شده است؛ ضمن اينکه او روز جمعه در تمرين سرخ پوشان شرکت مي‌کند.
18:00 - باشگاه سايپا با نفرات مد نظر علي دايي در حال مذاکره است و طي يکي، دو روز آينده از خريدهاي خود رونمايي مي کند.
16:36 - محمد شادکام، هافبک پارس جنوبي جم با نظر مهدي تارتار از اين تيم جدا شد.
15:42 - سجاد مشکل‌پور، مدافع مياني پيکان مد نظر باشگاه صنعت نفت آبادان است.
15:01 - ايمان مبعلي ممکن است به دليل مشکلات مالي استقلال خوزستان از اين تيم جدا شود.
14:48 - سرمربي پارس جنوبي جم در حال تست کردن آلاسان، مهاجم کامروني است تا در صورت تاييد او را به تيمش اضافه کند.
14:36 - جورجي گولسياني، مدافع گرجستاني نساجي که شايعاتي درباره جدايي‌اش از اين تيم شنيده مي‌شد، به تمرينات نساج‌ها بازگشت.
13:59 - اکبر ايماني که به دنبال جدايي از صنعت نفت بود، در تمرينات اين تيم حضور يافت.
10:25 - باشگاه سپاهان به دنبال جذب يک هافبک هجومي و يک وينگر است.
09:21 - مسؤولان پرسپوليس اقدام جديدي براي جذب ماريو بوديمير از دينامو زاگرب انجام داده و برگه قرارداد را براي او ارسال کرده تا پس از بررسي نهايي، آنها را امضاء کند.

 

 

* سه‌شنبه 18 دي 97

 

20:18 - چند مهاجم خارجي مد نظر سپيدرود هستند که علي کريمي در صورت تاييد فني، يکي از آنها را به تيمش اضافه مي‌کند.

19:47 - محمد پاپي، بازيکن سابق فجرسپاسي شيراز به نفت مسجدسليمان پيوست.

19:23 - لوکا نوزادزه، مدافع جوان و گرجستاني مد نظر سپيدرود رشت، تست‌هاي پزشکي را با موفقيت پشت سر گذاشته و درآستانه عقد قرارداد با اين تيم است.

18:50 - حامد لک، دروازه‌بان نساجي مازندران به دليل عدم انجام تعهدات مالي اين باشگاه، با حضور در سازمان ليگ قراردادش با نساج‌ها را به طور يک طرفه فسخ کرد.

17:15 - سپيدرود رشت به دنبال جذب امير منصوريان از پديده است.

15:32 - باشگاه نساجي مازندران همچنان در حال بررسي گزينه‌هاي مد نظرش است و احتمالا تا پايان هفته جاري سرمربي جديد خود را معرفي مي‌کند.
15:26 - باشگاه سرخ پوشان پاکدشت به دليل عقد قرارداد اميد جهانبخش با سايپا، از نارنجي پوشان درخواست غرامت کرده ولي اين باشگاه پاسخي به اين درخواست نداده است.
14:57 - عبدالله حسيني، مدافع پديده مي‌گويد پيشنهاداتي دارد و بخاطر نيمکت‌نشيني شرايط سختي پيدا کرده ولي تابع تصميمات باشگاه و گل‌محمدي است.(تسنيم)
13:41 - محمد طيبي، مدافع تراکتورسازي عنوان کرد علاقه‌اي براي جدايي از اين تيم ندارد و مشکلات او و باشگاه با حرف زدن برطرف مي‌شود.(تسنيم)
11:44 - سيد احمد موسوي، مدافع راست سابق ماشين‌سازي با حضور در باشگاه تراکتورسازي، قراردادش با سرخ پوشان تبريزي را امضاء کرد.
10:37 - ميلاد فراهاني، دروازه‌بان نيم‌فصل اول نفت مسجدسليمان با عقد قراردادي به پديده مشهد پيوست و نخستين خريد اين تيم لقب گرفت.
10:06 - آرش افشين در تمرينات فولاد خوزستان حضور يافته و در صورت تاييد افشين قطبي، براي نيم‌فصل دوم به اين تيم اضافه مي‌شود.(فارس)
09:21 - باشگاه سپاهان اعلام کرد برنامه‌اي براي اقدام دوباره در جذب محمدرضا حسيني از ذوب‌آهن يا معاوضه جلال‌الدين علي‌محمدي با اين بازيکن نداشته است.

 

 

* دوشنبه 17 دي 97


13:16 - باشگاه تراکتورسازي يک هفته به لي اروين فرصت داده تا به تمرينات اين تيم بازگردد و در غير اينصورت، نام او را از فهرست نيم‌فصل دوم خارج کرده و از اين مهاجم به فيفا شکايت مي‌کند.
13:05 - ماشين‌سازي به دنبال جذب دو مهاجم از کشورهاي مالي و برزيل است و مهاجري قصد دارد بعد از تست آنها در تمرين، اين نفرات را به تيمش اضافه کند.(مهر)
12:51 - سرمربي پرسپوليس عنوان کرد رقم جذب مهدي طارمي از الغرافه بالا است و سرخ پوشان مي‌توانند با رقم پايين‌تريي، ماريو بوديمير را از دينامو زاگرب کرواسي جذب کنند.
12:34 - برانکو مي‌گويد مقصد آينده منشا را نمي‌داند و باشگاه پرسپوليس درباره تيم آينده او تصميم‌گيري مي‌کند.

 


11:52 - باشگاه نفت مسجدسليمان با سه بازيکن ليگ برتري در حال مذاکره است و تا هفته آينده تکليف جذب آنها را مشخص مي‌کند.(ايسنا)
11:03 - يک مهاجم نيجريه‌اي طي روزهاي آينده به تمرين ذوب‌آهن مي‌رود تا منصوريان او را مورد ارزيابي قرار دهد.
10:39 - فرشاد جانفزا، حسين دوست‌دار و مهدي قائدرحمتي به دليل مصدوميت از فهرست نفت مسجدسليمان کنار گذاشته شدند.(ايسنا)
02:22 - سعيد آذري، مدير عامل باشگاه ذوب‌آهن عنوان کرد توان خريد بازيکن 300-200 هزار دلاري ندارند و به دنبال بازيکن با کيفيت، اما ارزان قيمت هستند.(فارس)
00:10 - باشگاه ذوب‌آهن بنابر درخواست منصوريان براي جذب يک بازيکن خارجي و يک بازيکن ليگ برتري اقدام کرده و در حال مذاکره به آنها است.(فارس)

 

* يکشنبه 16 دي 1396

 

21:59 - سيد حسين حسيني، دروازه‌بان استقلال با انتشار پيامي، به شايعات درباره جدايي‌اش از جمع آبي پوشان پايان داد و اعلام کرد در اين تيم مي‌ماند.
21:36 - مهران اميري، هافبک پديده مشهد طي توافق يحيي گل‌محمدي و سيد مجتبي حسيني، از اين تيم به اکسين البرز منتقل شد.

19:21 - محمدرضا اخباري با قراردادي سفيد امضاء و به مدت چهار فصل به تراکتورسازي پيوست و قرار است از فردا به تمرينات اين تيم اضافه شود.

 


18:56 - جواد نکونام که روز گذشته مجددا به‌عنوان سرمربي نساجي معرفي شده بود، اعلام کرد به دليل مشکلاتي که در اين تيم وجود دارد قادر به همراهي نيست و به نساجي بازنمي‌گردد.

17:13 - با توجه به رابطه خوبي که بين باشگاه‌هاي تراکتورسازي و ماشين‌سازي است، بعد از انتقال يوسف سيدي از تراکتور به جمع شاگردان محمدرضا مهاجري، سيد احمد موسوي نيز از ماشين‌سازي راهي تراکتور شد.
17:01 - محمدرضا اخباري، دروازه‌بان سابق تراکتورسازي که نيم‌فصل در تيمي حضور نداشت، به تبريز سفر مي‌کند تا امشب پاي ميز مذاکره با مسؤولان باشگاه تراکتور بنشيند و در صورت توافق نهايي، قرارداد دوباره با سرخ پوشان امضاء کند.
16:45 - تغييرات تراکتورسازي تنها به بازيکنان اين تيم مرتبط نمي‌شود و اکنون، عليرضا اسدي به دليل دو شغله بودن، به پايان کارش در مدير عاملي اين باشگاه رسيد.
15:08 - باشگاه استقلال با آرمين سهرابيان براي تمديد قرارداد به توافق رسيده است.
14:44 - نساجي مازندران هم به جمع مشتريان منشا اضافه شده ولي بخاطر رقم بالاي او نمي‌تواند مهاجم پرسپوليس را جذب کند و به همين منظور سراغ گزينه‌هاي آفريقايي رفته است.(تسنيم)
14:26 - علي خطير، معاون ورزشي باشگاه استقلال عنوان کرد که با بيش از 20 بازيکن مذاکره کردند ولي هيچ يک از آنها حاضر به بازي در ليگ ايران نيستند يا با رقم پيشنهادي موافقت نمي‌کنند.(تسنيم)
13:45 - محمد طيبي که در اعتراض به مشکلات مالي تراکتورسازي، در آستانه جدايي از اين تيم است، با پيشنهاد فولاد و پارس جنوبي جم مواجه شده است.(ميزان)
13:11 - محمدحسين کنعاني‌زادگان و احمد موسوي، دو مدافع ماشين‌سازي در فهرست تراکتورسازي هستند.(تسنيم)
12:43 - تکليف لي اروين و تراکتورسازي تا پايان هفته مشخص خواهد شد.
12:35 - حسين فرکي مي‌گويد اصلي‌ترين هدف او حفظ بازيکنان فعلي پيکان است ولي با اين حال بايد براي نيم‌فصل دوم تقويت شوند.
12:27 - محمود شيعي، مدير عامل باشگاه پيکان عنوان کرد گادوين منشا در فهرست اين تيم نيست.
11:50 - با وجود مخالفت باشگاه صنعت نفت، اما اکبر ايماني همچنان در تلاش براي جدايي از اين تيم است و قصد دارد طي صحبت با سرجيو، رضايت او را جلب کند تا از جمع آباداني‌ها برود.
11:48 - باشگاه استقلال به طور رسمي براي جذب پابلو سزار، مهاجم بلند قامت پاراگوئه‌اي اقدام کرده است.(فارس)
11:43 - حسين فرکي هنوز ليست نفرات مد نظرش را به باشگاه پيکان نداده است.
11:22 - تلاش‌هاي صنعت نفت براي جذب گادوين منشا، جلال‌الدين علي‌محمدي و ميلاد سرلک تاکنون بي‌ثمر بوده و بعيد به نظر مي‌رسد بتواند اين بازيکنان را جذب کند.
11:09 - سيد احمد موسوي، مدافع راست ماشين‌سازي از حضور در اين تيم رضايت دارد ولي با پيشنهاد جدي از تراکتورسازي مواجه است.
10:56 - باشگاه ذوب‌آهن در کميته تعيين وضعيت فدراسيون فوتبال، پيگير شرايط احسان پهلوان، مهدي مهدي‌پور و دانيال اسماعيلي‌فر، سه بازيکن سرباز خود در تراکتورسازي است.
10:40 - باشگاه فولاد درخواست معاوضه گادوين منشا و سينا مريدي از سوي پرسپوليس را رد کرد.

 


شنبه 15 ديماه 1396

 

17:59 - باشگاه استقلال فردا يکشنبه مذاکرات خود را با گزينه خارجي‌اش که يک مهاجم است، جدي‌تر خواهد کرد.

15:29 - ايرنا مدعي شده سردار آزمون، مهاجم تيم ملي ايران ظاهرا ديگر قرار نيست به کازان بازگردد و گفته مي‌شود شب گذشته با مسئولان باشگاه تراکتورسازي به توافق نهايي رسيده و براي نيم‌فصل دوم تيم جديد خود را انتخاب کرده است.

15:19 - باشگاه نساجي مازندران اعلام کرد مجددا با جواد نکونام به توافق رسيدند و او در نيم‌فصل دوم نيز روي نيمکت اين تيم مي‌نشيند.

14:30 - در حالي که قرار بود سرمربي نساجي مازندران تا ظهر امروز شنبه معرفي شود، اما تا اين لحظه چنين اتفاقي رخ نداده است.
14:23 - وينفرد شفر، سرمربي استقلال به ايران بازگشت و احتمالا با حضور او فعاليت آبي‌ها در نقل و انتقالات سرعت بيشتري مي‌گيرد.
14:11 - مهدي تارتار به بازيکنان پارس جنوبي اعلام کرده به هيچ يک از آنها رضايت‌نامه نخواهند داد.(تسنيم)
14:02 - عليرضا نقي‌زاده، هافبک تراکتورسازي عنوان کرده علاقه‌اي به معاوضه شدن با بازيکن ديگري ندارد و حضور در اين تيم را موجب افتخار مي‌داند؛ در روزهاي اخير شايعاتي مبني بر معاوضه اين هافبک سرخ پوشان تبريزي با اکبر ايماني، بازيکن صنعت نفت شنيده شده است.
13:57 - تنها خبر نقل و انتقالاتي سايپا رفتن مهدي ترابي به پرسپوليس بوده و احتمالا خريدهاي نارنجي پوشان طي يکي، دو روز آينده و با آغاز رسمي زمان نقل و انتقالات رونمايي مي‌شود.
13:53 - حسين فرکي بعد از حضوري روي نيمکت پيکان، بازيکني را به تيمش اضافه نکرده ولي  گفته مي‌شود او نفراتي را مد نظر قرار دارد و باشگاه پيکان براي مذاکره آنها اقدام مي‌کند.

 

 

13:48 - پديده از فردا يکشنبه به طور جدي‌تري وارد نقل و انتقالات مي‌شود تا بتواند نفرات مد نظر گل‌محمدي را جذب کند.
13:42 - استقلال خوزستان به دليل محروميت از جذب بازيکن، فعاليتي در نقل و انتقالات ندارد ولي احتمال مي‌رود نفرات اين تيم که در نيم‌فصل اول عملکرد خوبي داشتند و وضعيت آبي‌هاي خوزستان را آشفته مي‌بينند، با باشگاه‌هاي ديگر قرارداد امضاء کنند.
13:37 - با وجود اينکه قرار بود ليست مازاد فولاد امروز اعلام شود، هنوز اين اتفاق رخ نداده است.
13:24 - مسؤولان استقلال بدون اعلام نام بازيکني، عنوان کردند در حال فعاليت براي جذب يک مهاجم با کيفيت هستند تا مشکل خط حمله اين تيم را برطرف کند.
13:18 - باشگاه پارس جنوبي تاکنون فقط با کيوان امرايي قرارداد امضاء کرده و احتمالا خريد بعدي اين تيم در خط دفاعي خواهد بود.
13:15 - هدف جدي عليرضا منصوريان در نقل و انتقالات روي جذب مهاجم با کيفيت است و احتمال مي‌رود طي روزهاي آتي بازيکني براي تقويت خط حمله اين تيم به جمع سبزپوشان اضافه شود.
13:01 - علي دايي اميدوار به حمايت مسؤولان شرکت و باشگاه سايپا است تا مشکلاتي که از کمبود بازيکن دارند را برطرف کند؛ او تعدادي از نفرات مد نظرش را مشخص کرده و مديران اين تيم براي جذب آنها وارد مذاکره شدند.

12:55 - ماشين‌سازي حرکت چراغ خاموشي در نقل و انتقالات دارد و بعد از جذب احسان علوان‌زاده از پرسپوليس، يوسف سيدي را نيز از تراکتورسازي به خدمت گرفت و به نظر مي‌رسد همچنان فعاليت جدي خود را براي اضافه کردن بازيکن داشته باشد.
12:48 - کرار جاسم با وجود توافق نهايي با الشرطه عراق، قرار است به ايران بازگردد و با مسؤولان صنعت نفت مذاکره‌اي داشته باشد؛ او در صورت عدم رضايت آباداني‌ها براي جدايي، تا پايان فصل در ايران خواهد ماند و پس از آن به الشرطه مي‌رود.
12:41 - محمد مسلمي‌پور با سپاهان قرارداد امضاء کرده ولي تراکتورسازان مدعي هستند او در زمان غيرمقرر در بازه نقل و انتقالاتي و بدون اطلاع آنها راهي اصفهان شده است.
12:34 - با وجود علاقه باشگاه استقلال به ادامه همکاري با سيد حسين حسيني، فولاد خوزستان براي جذب اين دروازه‌بان اقدام کرده و قصد مذاکره با مسؤولان تيم تهراني را دارد.
12:27 - به غير از صنعت نفت آبادان، هنوز باشگاه ديگري به صورت رسمي براي حذف منشا ابراز علاقه نکرده و بايد ديد چه تيم ايراني يا خارجي قادر به پرداخت مبلغ رضايت‌نامه اين مهاجم است.
12:19 - پس از آنکه سعيد جلالي‌راد، دروازه‌بان پديده براي گذراندن دوران خدمت سربازي راهي فجر سپاسي شد، اين تيم مشهدي به دنبال جذب يک گلر ديگر است تا در کنار يوسف بهزادي، دو گلر مطمئن داشته باشد.

 

12:15 - جلال‌الدين علي‌محمدي، وينگر سپاهان از شرايط خود در اين تيم که همواره نيمکت‌نشين بوده رضايت ندارد و مي‌خواهد با جدايي از جمع شاگردان قلعه‌نويي کارش را در تيم ديگري ادامه دهد؛ تيم‌هايي مثل صنعت نفت، سايپا و ... علاقه‌مند به جذب او هستند.
12:02 - باشگاه سپاهان براي جذب علي دشتي و محمدرضا حسيني اقدام کرده ولي هر دو باشگاه سايپا و ذوب‌آهن اعلام کردند بازيکنان خود را به طلايي پوشان اصفهاني نخواهند داد.
12:00: گفته مي شود مسئولان باشگاه نساجي در صدد هستند تا جواد نکونام را به عنوان سرمربي برگردانند.
11:45: باشگاه ذوب آهن به دنبال جذب گادوين منشا است اما پرسپوليس در شرايطي او را به اصفهان مي فرستد که محمدرضا حسيني را جذب کند و منصوريان با اين موضوع مخالف است.(تسنيم)

 


11:30: باشگاه ذوب آهن به صورت جدي با محمدرضا خلعتبري وارد مذاکره شده و شايد با قراردادي 1.5 ساله بازيکن سابقش را از پديده به خدمت بگيرد.
11:16: يحيي گل محمدي اعلام کرده بازيکنان متوسط و جوان در اين برهه زمان گرهي از کار تيمش باز نمي کند و از فردا فعاليت هايش را در حوزه نقل و انتقالات آغاز خواهد کرد.
10:40: جانشين منشا کيست؟ اين يکي از هيجان انگيز ترين سوالات فصل نقل و انتقالات است. يک گزينه کروات به نام يوري بوديمير ممکن است نزديک ترين جايگزين او باشد. البته پرسپوليس مهاجمان ديگري را هم زير نظر دارد.
10:28: احتمال دارد سيداحمد موسوي مدافع چپ تيم ماشين سازي تبريز به صورت قرضي راهي تراکتورسازي تبريز شود.
10:05: باشگاه استقلال با مامه تيام مهاجم سنگالي مذاکره کرده اما او تمايلي به بازگشت ندارد.

 


10:00: اميرحسين فتحي مديرعامل استقلال اعلام کرد اين باشگاه گادوين منشا را نمي خواهد.(راديو تهران)
09:35: شاهين عباسيان مدافع راست پرسپوليس که در فهرست جداشدگان نيم فصل دوم قرار دارد، ممکن است به تيم نساجي ملحق شود.
09:06: اميرمير بزرگي بازيکن تيم پارس جنوبي جم با آلومينيوم اراک به توافق رسيده، اما پارس هنوز رضايتنامه وي را صادر نکرده است.
09:00: يحيي گل محمدي براي نيم فصل دوم گادوين منشا و سيدحسين حسيني را مي خواهد. (تسنيم) يحيي در اين باره به ايسنا گفته است:«در خصوص منشا و حسيني نيز من صحبتي با باشگاه نداشته‌ام و تازه فردا فهرستم را به باشگاه مي‌دهم.»
08:20: باشگاه ذوب آهن سيدمحمد حسيني را به هيچ تيمي نخواهد داد. سپاهان جدي ترين مشتري حسيني است.
8:00: باشگاه تراکتورسازي ممکن است يک بازيکن سرشناس خارجي ديگر را به جمع نفرات خود اضافه کند. تراکتور با استخدام کوين کنستانت ملي پوش سابق گينه مهم ترين نقل و انتقال فصل را در اين مقطع زماني به نام خود کرد.

 

ارسال در: پنجشنبه 20 دي ساعت 12:05 (1397/10/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن