دعواي اتلتيکو و اسپورتينگ ليسبون بالا گرفت
شماره خبر : 150504
جلسون مارتينز، پس از اتفاقات اواخر فصل گذشته و هجوم هواداران اسپورتينگ ليسبون به تمرين و کتک زدن بازيکنان، قراردادش را يک طرفه فسخ کرد و بازيکن آزاد شد.

او سوم مرداد همراه با مدير برنامه هايش به مادريد آمد و در نهايت بر سر قراردادي شش ساله با اتلتيکو به توافق رسيد. جلسون که در پست وينگر راست بازي مي کند، در جام جهاني 2018 براي پرتغال به ميدان رفت و فصل قبل براي اسپورتينگ بازي هاي درخشاني هم به نمايش گذاشت.

شرايط اما براي او در اتلتيکو چندان خوب پيش نرفته است و و او به ندرت در ترکيب ثابت روخي بلانکوس قرار گرفته.

 

 

 

 

همان زمان که او با اتلتيکو قرارداد بست، باشگاه اسپورتينگ اعلام کرد که اين قرارداد غيرقانوني است چرا که فسخ يکطرفه جلسون را معتبر نمي دانست. سران باشگاه پرتغالي به فيفا شکايت کردند و امروز نشريه آبولا اعلام کرد که اسپورتينگ درخواست کرده است که اتلتيکو بايد 105 ميليون يورو به خاطر جذب جلسون غرامت پرداخت کند.

 

در مذاکرات ابتدايي دو باشگاه اسپورتينگ تقاضاي 40 ميليون يورو بعلاوه 50 درصد از حق تزانسفر جلسون را کرده بود ولي اتلتيکو قصد نداشت بيشتر از 15 ميليون يورو پرداخت کند. پس از اينکه توافق حاصل نشد، اتلتيکو تصميم گرفت بدون مذاکره با اسپورتينگ با جلسون قرارداد ببندد.

مذاکرات با هدف حفظ روابط حسنه دو باشگاه صورت گرفته بود؛ در حالي که اتلتيکو مي توانست با جلسون به عنوان بازيکن آزاد قرارداد ببنند. اکنون بايد ديد پاسخ کميته انضباطي فيفا به شکايت اسپورتينگ چه خواهد بود و اتلتيکو به 105 ميليون يورو غرامت محکوم خواهد شد يا خير.

ارسال در: پنجشنبه 20 دي ساعت 16:35 (1397/10/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن