يوفا ستاره بايرن مونيخ را نقره داغ کرد
شماره خبر : 150521
توماس مولر، مهاجم ارزشمند بايرن مونيخ، هر دو بازي رفت و برگشت برابر ليورپول در يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان را از دست داد.

جدال دو تيم بايرن مونيخ و آژاکس که 21 آذر در گروه E رقابتهاي چمپيونزليگ در آمستردام آرنا برگزار شد به يک بازي پرهيجان، نفس‌گير و خشن تبديل شد. در آن بازي پر افت و خيز، دو تيم به فاصله‌ي هشت دقيقه از هم، دو کارت زرد دريافت کردند و چهار گل از شش گل بازي بعد از دقيقه‌ي 82 بدست آمد. اما بايرن مونيخ در اين دقايق مهم، دقايقي که چهار گل بازي در آنها به ثمر مي‌رسيد با يک بازيکن کمتر بازي مي‌کرد چرا که مهاجم ملي‌پوش و مشهورش توماس مولر را در اختيار نداشت.

 

 

 

 

مولر حدود هفت دقيقه قبل از شروع دقايق طوفاني پايان بازي و جشنواره‌ي چهار گله‌ي دو تيم در اين دقايق، با خطايي که همه‌ي کارشناسان معتقدند هيچ نيازي براي آن وجود نداشت باعث اخراج خود از زمين شد. اما خطاي عجيب و خشن مولر همچنان در رسانه‌ها محل بحث و جدل است. مولر در اين صحنه پايش را از حد مجاز به مراتب بالاتر آورده و با ژستي شبيه به  ضربات کاراته با استوک‌هاي کفش ورزشي‌اش به پشت سر نيکولاس تاليافيکو ضربه مي‌زند.

 

امروز کميته انضباطي يوفا حکم مولر را اعلام کرد و بر اين اساس او دو جلسه از همراهي تيمش در ليگ قهرمانان محروم خواهد بود که به منزله از دست رفتن شانس حضور در دو بازي رفت و برگشت برابر ليورپول در يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان خواهد بود. بدون شک اين نمي تواند خبري خوب براي بايرني ها و سرمربي اين تيم، نيکو کوواچ باشد.

 

 

ارسال در: جمعه 21 دي ساعت 16:30 (1397/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن