بوديمير پا به توپ شد
شماره خبر : 150534
مهاجم کروات تيم پرسپوليس که روز جمعه در اولين تمرين خود با سرخپوشان به تمرينات بدني پرداخته بود، امروز شنبه پا به توپ شد و در تمرينات تاکتيکي شرکت کرد.

تيم فوتبال پرسپوليس تمرينات خود در اردوي دوحه را صبح امروز شنبه در اسپاير دنبال کرد. جلسه اولين تمرين امروز از ساعت 10 با صحبت چند دقيقه‌اي برانکو آغاز شد. پس از آن، مارکو با در نظر گرفتن چهار برنامه، گرم کردن و بدنسازي تيم را برنامه‌ريزي کرد. در ادامه، بازيکنان در دو گروه؛ قرمز و زرد به پاسکاري‌هاي کوتاه و بلند و شوتزني پرداختند. در اين زمان، دروازه‌بان‌ها تمرينات اختصاصي خود را زير نظر پاناديچ انجام مي‌دادند و محمد انصاري و حسين ماهيني هم تمرينات اختصاصي خود را دنبال مي‌کردند.

ماريو بوديمير که در شرايط خوبي به سر مي‌ببرد، از امروز در تمرينات تاکتيکي هم حضور پيدا کرد و پا به توپ شد. برانکو در ادامه تمرين، بار ديگر بازيکنان را در اختيار مارکو گذاشت که وي در اين بخش تمرينات سرعتي را در دستور کار سرخپوشان قرار داد. اجراي برنامه‌هاي سرعتي بخش اصلي تمرين امروز بود که حس رقابت بازيکنان و کري خواندن‌هاي آنها باعث جذاب شدن آن شد.

برانکو در ادامه تمريني را در نيمي از زمين تدارک ديد که گروه مهاجم و مدافع روبروي هم قرار مي‌گرفتند. سرمربي در اين بخش، به انتقال سريع توپ، خودداري از ضربه‌هاي اضافه و نگه داشتن توپ و رد کردن سريع توپ به نفر بعدي و بعد، ارسال روي دروازه تاکيد داشت.

ارسال در: شنبه 22 دي ساعت 11:29 (1397/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن