سرمربي ويتنام: توانايي مهار خط آتش ايران را نداشتيم !
شماره خبر : 150541
پارک هانگ سئو سرمربي تيم ملي ويتنام در نشست مطبوعاتي از عدم توانايي تيمش در مهار حملات ايران صحبت کرد.

به گزارش وب سايت رسمي روزنامه نود از سالن کنفرانس ورزشگاه الوحده پارک هانگ سئو صحبت هايش را با ستودن قدرت ايران آغاز کرده و چنين گفت: امروز ما توانايي جلوگيري از خط حمله قدرتمند و بازي محکم ايران را نداشتيم. به آنها تبريک مي گويم.


سرمربي تيم ملي فوتبال ويتنام در پاسخ به اين سوال که دلايل باخت اين تيم در دوبازي نخست مرحله گروهي چه بوده است افزود:
در مدت زمان کوتاهي توانستيم تجربه خوبي را براي بازي با تيم هاي قدرتمند تظير ايران کسب کنيم. بايد بدانيم تيم ما جوان است و ميتواند در آينده بهتر از اين ها نتيجه بگيرد.


وي در پاسخ به اين سوال که آيا ممکن است بتوانيد به مرحله بعدي صعود کنيد افزود: ما بايد در بازي آخرمان مقابل يمن حداکثر امتياز را بگيريم. مي خواهيم تواناييهايمان را بروز دهيم و بازي خودمان را نشان دهيم. بايد بهترين بازي را انجام دهيم.

 

هنگ سئو در پاسخ به سوال خبرنگار cctv از چين در خصوص قدرت بالاي بازيکنان ايران که در نشست خبري قبل از بازي گفت افزود: بله آنها تيم خيلي خوبي هستند. در اين بازي هم قدرت بالاي خودشان را نشان دادند و کار را براي ما سخت کرده بودند.

 

سرمربي تيم ملي فوتبال ويتنام در ادامه راجع به دواخطاره شدن يکي از ندافعان اين تيم افزود: گاهي اوقات گل هايي که مي خوريد روي اشتباهاتي است که بازيکنان انجام مي دهد و نمي توان خرده اي گرفت. فوتبال است و اين اشتباهات مي تواند طبيعي باشد. به هر حال بايد فکري براي بازي آينده مان کنيم. چون مي خواهيم حداکثر امتياز را کسب کنيم. خودمان هم مي دانيم در اين بازي اشتباهاتي داشتيم که بازنده شديم


سئو درباره تغيير سيستم ويتنام در نيمه دوم که منجر به بازي بهتري نسبت به 45دقيقه ابتدايي شد تصريح کرد:
من نگاهم نسبت به قدرت بالاي سيستم بازيکنان ايران منفي نيست. مي توانستيم در نيمه نخست هم با نتيجه صفر - صفر بازي را تمام کنيم اما اين اتفاق نيفتاد تا ما نتوانيم با تساوي به رختکن برويم.کار در نيمه دوم کمي بهتر شد اما باز هم گل خورديم و اين بد بود.


وي در پايان با اشاره به دو باخت ويتنام و برنامه اي که براي بازي با يمن دارد خاطرنشان کرد:
ما بايد از بازيکنان ممکن خودمان براي ديدار سوم استفاده کنيم. دو بازي قبلي را باخته اين و بايد ريکاوري خوبي روي بازيکنان انجام دهيم تا نتيجه خوبمان را براي بازي سوم کسب کنيم.

ارسال در: شنبه 22 دي ساعت 17:01 (1397/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن