واکنش کفاشيان به تمديد قراردادِ دوباره کي روش !
شماره خبر : 150544
نايب رييس فدراسيون فوتبال ايران گفت: اين اراده که قرارداد کي‌روش با فدراسيون ايران تمديد شود وجود دارد و اين اتفاق غير ممکن نيست.

در پايان ديدار تيم هاي ايران و ويتنام که به برتري دو بر صفر تيم ملي کشورمان ختم شد، علي کفاشيان اظهار داشت: در يک ديدار حساب شده توانستيم ويتنام را ببريم. اگر با همين اقتدار به مصاف عراق برويم و سومين پيروزي را هم در اين بازي به دست بياوريم، تا رفتن به نيمه نهايي مشکلي نخواهيم داشت.

وي افزود: ما خاطرات خوشي از ديدار با عراق در جام ملتها نداريم اما اين بازي را به چشم يک بازي انتقامي نگاه نمي کنيم. اين بازي را تنها به چشم يک ديدار حساس نگاه مي کنيم که بايد در آن پيروز شويم.

نايب رييس فدراسيون فوتبال در خصوص دلخوري کي روش و اعتراضات او در جريان بازي گفت: کي روش هم از برخي تصميمات برگزار کننده بازيها قبل از شروع بازي ناراحت بود. متاسفانه لجبازي کردند و به کادر فني اتاق ندادند در حالي که اتاق هم بود. من هم چند بار به AFC اعتراض کردم. نمي دانم چرا لجبازي کردند که اتاق خالي را ندادند. ضمن اين که داوري هم قدري اشکال داشت و اخطارهاي بي مورد هم به بازيکنان ما داده شد. 

کفاشيان در خصوص احتمال عقد قرارداد کي روش با فدراسيون فوتبال کلمبيا بيان داشت: من هم اين اخبار را از طريق سايتها شنيده ام. يادم رفت از ايشان بپرسم! الان هم زمان مناسبي نيست که در اين خصوص صحبت کنيم. کي روش آنقدر حرفه اي هست که تا زمان اتمام کارش با ايران تصميمي نمي گيرد و يا اگر بگيرد آنرا اعلام نمي کند.

وي در خصوص اينکه آيا فدراسيون قصد تمديد دارد؟ گفت: بستگي به نتايج دارد و از اينجا برسيم و با کي روش به تفاهم برسيم ولي غير ممکن نيست. در فدراسيون براي تمديد قرارداد کي روش اراده هست. کي روش هشت سال در ايران کار کرده است و اگر بيايد، جام جهاني بعدي هم تضمين مي شود.

ارسال در: شنبه 22 دي ساعت 17:19 (1397/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن