چلسي 2 - 1 نيوکاسل؛ يورش به رده سوم (گزارش کامل)
شماره خبر : 150551
چلسي موفق شد در خانه خود با نتيجه 1-2 نيوکاسل را مغلوب کند.

چلسي که در هفته هاي اخير نتايج پر فراز و نشيبي گرفته بود، امشب و در لندن موفق شد با گل هاي ديدني پدرو و ويليان برابر نيوکاسل 1-2 به پيروزي رسيده و با يک بازي بيشتر، به يک امتيازي تاتنهام رده سومي برسد.

 

بازي با برتري چلسي آغاز شد و اين تيم بعد از خلق يکي دو موقعيت در دقيقه 9 به گل اول رسيد. پاس فوق العاده داويد لوييز در پشت مدافعان نيوکاسل به پدرو رسيد و او در موقعيتي تک به تک با يک ضربه چيپ ديدني موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

 

 

در ادامه نيوکاسل با تعداد نفرات زيادي حمله کرد و چند موقعيت نيز روي دروازه چلسي ايجاد کرد اما هيچکدام به سرانجام نرسيد. در دقيقه 28 و با همکاري روندون و آتسو، نيوکاسل تا آستانه باز کردن دروازه کپا نيز پيش رفت اما شوت روندون به بالاي دروازه رفت.

 

اما حملات نيوکاسل در دقيقه 39 جواب داد و اين تيم به گل رسيد. روي ارسال ديدني ريتچي، کلارک موفق شد با يک ضربه سر دقيق به گوشه دروازه، اين تيم را به گل برساند.

 

 

لحظاتي بعد از دريافت گل، چلسي مي توانست با شوت تماشايي ويليان به گل دوم برسد اما ضربه او راهي به دروازه نيافت و نيمه نخست با تساوي 1-1 دو تيم به اتمام رسيد.

 

با شروع نيمه دوم و روي پاس ديدني کانته، پدرو تا آستانه زدن گل دوم هم پيش رفت اما ضربه اين بازيکن از بالاي دروازه خارج شد.

 

 

 

اما در دقيقه 58 چلسي به گل رسيد. پاس هازارد در گوشه محوطه به ويليان رسيد و او با ضربه اي تماشايي و مواج تيمش را به گل دوم رساند.

 

دقايقي بعد ويليان در موقعيتي تک به تک مي توانست خيال چلسي را راحت کند اما اين وينگر برزيلي به راحتي اين فرصت خوب را از دست داد. در ادامه بازي نيوکاسل تلاش زيادي براي زدن گل تساوي داشت اما دفاع منسجم چلسي اجازه خلق موقعيت را نمي داد. از آن سو آبي هاي لندن نيز با چند ضد حمله دروازه حريف را تهديد کردند اما اين اتفاقات نتيجه اي نداشت و در ادامه دو تيم نتوانستند از موقعيت هاي خود استفاده کنند و در نهايت چلسي 1-2 موفق به غلبه بر نيوکاسل شد.

ارسال در: يکشنبه 23 دي ساعت 02:44 (1397/10/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن