برايتون 0 - 1 ليورپول؛ پرواز اکونومي! (گزارش کامل)
شماره خبر : 150552
ليورپول در ديداري دشوار موفق شد با يک گل برايتون را مغلوب کند.

ليورپول در شبي که همانند هفته هاي گذشته نتوانست نمايش درخشاني ارائه دهد، با تک گل محمد صلاح در اوايل نيمه دوم از روي نقطه پنالتي موفق شد برايتون را شکست داده و فاصله اش را با يک بازي بيشتر نسبت به سيتي به امتياز هفت برساند.

 

اولين فرصت بازي در دقيقه 9 براي ليورپول ايجاد شد اما پاس به بيرون رابرتسون و ضربه فرمينيو راهي به دروازه برايتون نيافت. دقايقي بعد برايتون اولين فرصت خود را روي دروازه ليورپول خلق کرد اما ضربه سر موراي از بالاي دروازه آليسون به بيرون رفت.

 

 

در دقيقه 25 و روي ارسال آرنولد، فابينيو مي توانست گل اول ليورپول را به ثمر برساند اما ضربه سر او نيز در چارچوب نبود.

 

در ادامه ليورپول تلاش زيادي براي باز کردن دروازه برايتون کرد اما بي دقتي مهاجمان اين تيم در محوطه جريمه باعث شد 45 دقيقه نخست عليرغم برتري نسبي مرسي سايدي ها به تساوي بدون گل به پايان برسد.

 

ليورپول که به پيروزي نياز داشت، نيمه دوم را هجومي آغاز کرد و در همان ابتدا مي توانست توسط محمد صلاح به گل برسد اما ضربه زميني اين بازيکن توسط بوتون مهار شد.

 

اما در دقيقه 49 ليورپول با متوقف شدن محمد صلاح در محوطه جريمه به يک ضربه پنالتي دست يافت که خود اين ستاره مصري موفق شد آن را تبديل به گل کند و تيم يورگن کلوپ با يک گل از حريف پيش افتد.

 

 

در دقيقه 58 و روي ارسال مونتويا، برايتون مي توانست به گل تساوي دست پيدا کند اما ضربه سر گراس با حضور به موقع فابينيو دفع شد.

 

در دقيقه 67 لوکاديا از پشت محوطه شانس خود را براي باز کردن دروازه آليسون امتحان کرد اما ضربه محکم او از بالاي دروازه به بيرون رفت.

 

در دقيقه 80 و روي همکاري صلاح و واينالدوم، ستاره هلندي ليورپول تا آستانه زدن گل دوم پيش رفت اما ضربه او با اختلاف کمي از زمين خارج شد.

 

در دقيقه 88 و روي پاس به بيرون ميلنر، محمد صلاح در مقابل دروازه بهترين فرصت را براي زدن گل دوم داشت اما ضربه او با بي دقتي به بيرون رفت. تا در نهايت ليورپول با همان يک گل به برتري برسد.

 

عليرضا جهانبخش، ستاره ايراني برايتون به دليل همراه تيم ملي در جام ملت هاي آسيا در بازي امروز تيمش برابر ليورپول حضور نداشت

ارسال در: يکشنبه 23 دي ساعت 02:48 (1397/10/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن