صعود آسان يوونتوس يک چهارم نهايي کوپا ايتاليا (گزارش کامل)
شماره خبر : 150553
يوونتوس با پيروزي 2-0 مقابل بولونيا، به مرحله يک چهارم نهايي رقابت هاي جام حذفي ايتاليا صعود کرد.

شاگردان مکس آلگري در ديداري که به مشکل چنداني نخوردند، در هر نيمه يک بار دروازه حريف را باز کردند و صعود راحتي به مرحله بعد داشتند. 

بازي با برتري يوونتوسي ها در مالکيت توپ آغاز شد اما در دقايق ابتدايي، موقعيت خاصي روي دروازه ميزبان به وجود نيامد. ولي در دقيقه 9، روي اشتباه دروازه بان و مدافع بولونيا، يوونتوس به گل اول رسيد.

روي يک ارسال به محوطه جريمه بولونيا بود که داکاستا و کالابرسي در دفع توپ دچار ناهماهنگي شدند و توپ به برناردسکي رسيد و او هم با يک ضربه دقيق از پشت محوطه جريمه، کار را تمام کرد.

 

 

 

برتري يوونتوسي ها بعد از اين گل هم ادامه داشت اما موقعيت خاصي روي دروازه ها ايجا نمي شد. در دقيقه 29، روي يک ضربه کرنر، بونوچي صاحب موقعيت شد اما شوت او دقيقا به جايي رفت که داکاستا حضور داشت.

بازي با همين روند ادامه داشت و در دقايق پاياني نيمه اول، کمي از تب و تاب بازي کاسته شد و در نهايت اين نيمه با همان يک گل به پايان رسيد.

نيمه دوم هم با حملات يوونتوس آغاز شد و اين بار هم تنها 4 دقيقه زمان نياز داشتند که به گل برسند. اين داگلاس کاستا بود که با يک حرکت خوب، درون محوطه جريمه بولونيا صاحب موقعيت شد اما ضربه او توسط مدافعان حريف بلوکه شد. توپ برگشت به مويس کين رسيد و او با يک بغل پاي ساده، کار را تمام کرد.

بازيکنان ميزبان که ديگر چيزي براي از دست دادن نداشتند، ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در ايجاد موقعيت روي دروازه يوونتوس توفيق چنداني نداشتند. بازي با همين روند ادامه پيدا کرد و تلاش بازيکنان بولونيا براي جبران گل هاي خورده ثمري نداشت و  در نهايت بازي با همان دو گل به پايان رسيد.

ارسال در: يکشنبه 23 دي ساعت 03:00 (1397/10/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن