????? ???????? ?? ?? ????? ??????????? ??? ????
شماره خبر : 31526
???? ????? ?????? ??????? ???: ??? ???? 20 ???? ?? ?????? ????? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ?????? ??? ??? ?? ????? ???./???? ????? ????? ?????? ??????? ???: ??????? ???? ?? ?? ???? ????? ????? ?????? ?????? ???./??????: ?? ???? ???? ??? ????? ???? ?????/???? ?? ??????? ???? ??????? ??? ????

*محمد سررشته‌داري در واکنش به مصاحبه حسن روشن، به فارس گفت: در تاريخ 6 شهريور 90 خبري روي خروجي برخي سايت‌ها و خبرگزاري‌ها قرار گرفت مبني بر اينکه کميته فني باشگاه استقلال ملغي شده است. باشگاه استقلال نيز اين خبر را تکذيب نکرد. بدين ترتيب کميته فني باشگاه استقلال منحل و حکم ايشان هم به عنوان رئيس کميته فني ملغي شده است.

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال درباره اظهارات روشن مبني بر وقوع تخلفات در آکادمي باشگاه استقلال عنوان کرد: ادعاهاي اثبات نشده ايشان را از طريق مراجع قضايي پيگيري خواهيم کرد.

* علي اکبر محمدزاده رئيس کميته انضباطي باشگاه استقلال در پاسخ به اظهارات حسن روشن درباره تخلفات آکادمي باشگاه استقلال گفت:‌ مطالبي که ايشان مدعي شده غيرقانوني، توهين و افترا محسوب مي‌شود. ايشان اگر مستندات و يا دلايلي براي تخلف ديده‌اند، بايد به کميته انضباطي ارائه دهند تا آن را بررسي کنيم.

وي افزود: چه لزومي دارد مستنداتي که هنوز تحقيقي در خصوص آن نشده به رسانه‌ها منتقل شود که خداي ناکرده موجب ريختن آبروي يک فرد شود. خصوصاً هنگامي که استقلال در صدر جدول قرار دارد و همه اذعان دارند که مديريت اين تيم خوب کار مي‌کند و همه چيز براي قهرماني مهيا است.

رئيس کميته انضباطي باشگاه استقلال تاکيد کرد: به آقاي روشن ابلاغ کرديم که در تاريخ 8 آبان ماه رأس ساعت 15 به محل کميته انضباطي بيايند ولي ظاهراً ايشان اعلام کرده بود که در اين جلسه حضور پيدا نخواهد کرد. اگر ايشان مستندات دارند ارائه کند و اگر ندارند چرا در مطبوعات آنها را مطرح مي‌کنند.

محمدزاده تاکيد کرد: کساني که به روزنامه‌ها مراجعه مي‌‌کنند اهل فن نيستند و از مسائل حقوقي زياد اطلاعي ندارند. اگر برخي مسائل در حد حرف باشد، مردم نمي‌توانند آن را هضم کنند. از رسانه‌ها مي‌خواهم قبل از انعکاس اينگونه مطالب به صحت آن اطمينان پيدا کنند. بايد بگويم حسن روشن در هر جا که صلاح ديد به ملاقات من بيايد و با من صحبت کند ولي ما رأس ساعت 15 در کميته انضباطي در محل باشگاه منتظر ايشان هستيم.

رئيس کميته باشگاه استقلال يادآور شد: طبق آئين‌نامه انضباطي عدم حضور روشن در جلسه به منزله تعطيل شدن جلسه نخواهد بود. ايشان بايد به عنوان يک پيشکسوت حرمت استقلال را نگه دارد و حداقل انتظاري که کميته انضباطي دارد اين است که مدارک را به اين کميته تحويل دهد حتي اگر ايشان 20 کيلو پرونده هم داشته باشد براي ما بياورد تا ببينيم چند گرم آن واقعي است. به شخصه انتظار نداشتم ايشان در اين شرايط که باشگاه فضايي آرام دارد و در صدر جدول است، اينگونه مطالب را به رسانه‌ها بدهد.

وي در ادامه صحبت‌هايش با خبرنگار فارس، عنوان کرد:‌ به صراحت و به نقل از قانون مي‌گويم هر چيز که از زبان يک انسان به عنوان يک شخص حقوقي خارج مي‌شود، بار حقوقي خواهد داشت و طبق ماده 608 و 607 قانون مجازات اسلامي هر شخصي ادعايي دارد بايد آن را در دادگاه مطرح کند. باشگاه استقلال اعلام کرده که کميته حقوقي قطعا به مراجع قانوني شکايت خواهد کرد و اين مسئله اصلا در حيطه وظايف کميته انضباطي باشگاه نيست. فتح‌الله‌زاده هم در جايگاه مديرعامل و هم در جايگاه حقيقي و حقوقي نسبت به اظهارات روشن در قوه قضائيه و مراجع ذي‌صلاح اقدام خواهد کرد.

محمدزاده در پاسخ به سؤالي مبني بر اينکه به نظر شما اين اتفاقات چه زماني به مرحله پاياني خواهد رسيد، گفت: بايد ديد انگيزه حسن روشن از مطرح کردن اين صحبت‌ها چه بوده،‌ چون ما اعتقاد داريم بعضي مواقع يک مطلب بيش از حد بزرگ مي‌شود و بايد از ايشان سؤال کرد که چه زماني اين صحبت‌ها به پايان خواهد رسيد. باشگاه استقلال شروع‌کننده اين قضيه نبوده و پس از اتمام اين مسئله نتايج آن را به اطلاع اهالي رسانه‌ خواهد رساند.
 

*حسين فرزامي در گفت و گو با فارس در مورد اينکه باشگاه استقلال مي خواهد در خصوص ادعاهاي حسن روشن مبني بر فعاليت هاي آکادمي استقلال تحقيقات را شروع کند، اظهار داشت: کميته انضباطي باشگاه استقلال وظيفه خودش را مي داند. محمدزاده رئيس کميته انضباطي مي داند چطور بايد به اين پرونده رسيدگي کند و ساور هم به عنوان نماينده حقوقي باشگاه اين موضوع را بررسي مي کند.

وي در خصوص اينکه چرا باشگاه استقلال مدارکي که حسن روشن دارد را بررسي نمي کند، عنوان کرد: فتح الله زاده همه جا اعلام کرده هر کسي مدرکي دارد به باشگاه ارائه کند. کميته انضباطي اين مسئله را بررسي خواهد کرد. بهتر است يک طرفه به قاضي نرويم. هر کسي که مدرک بياورد و به کميته انضباطي بدهد اين مدارک ثبت مي شود. اين مسئله خاموشي نيست و روشن است.

فرزامي در اين باره که چندي قبل با روشن تماس گرفته و از او خواسته براي تحقيق در مورد ادعاهايش به مرغوبکار بروند، گفت: من با روشن در اين باره حرف زدم. البته چند روز بعد از قول او نوشته بودند که تلفن را روي من قطع کرده و اينکه شيطنت دوستان شما بوده يا نه را نمي دانم. من به روشن گفتم اگر مدرکي داري بياور.

عضو هيئت مديره استقلال در اين ارتباط که روشن اعلام کرده حاضر نيست براي حضور در کميته انضباطي پايش را داخل باشگاه استقلال بگذارد، گفت: اين حرف منطق ندارد و غلط است. اگر ما مي خواهيم از کسي شکايت کنيم بايد بگوييم دادسرا را قبول نداريم؟ چطور موقعي که در استقلال بازي مي کردي اين تيم خوب بود، حالا خوب نيست؟

فرزامي تصريح کرد: تصميم گيرنده در مورد اين پرونده کميته انضباطي است چون قاضي بي طرف در حال رسيدگي به اين پرونده است. مدرک به حرف زدن نيست. مدرک بايد منطق داشته باشد. ما هم دوست داريم در کمال آرامش در خانه خود استقلال اين موضوع بررسي شود.
 

did my girlfriend cheated on me open my girlfriend cheated on me what do i do
walgreens prints wrightcontractingsi.com walgreens transfer prescription coupon
cephalexin 500mg cipro 250mg renova tube
acyclovir 800mg link thyroxine 100mcg
ارسال در:
??????? ??? ???? ?? ?????? ?????? ???????+??? ????? ( بازدیدها :5968 ) ( شنبه 7 آبان ساعت 13:51 )
??????? ??? ??? ???? ?? ????? ????? ?????? ??????? ( بازدیدها :3957 ) ( جمعه 6 آبان ساعت 14:33 )
?????? ?????? ??????? ?? ??????? ??? ???? ( بازدیدها :1685 ) ( چهارشنبه 4 آبان ساعت 19:15 )
????? ???? ?? ??????? ???? ????? ????? ???????! ( بازدیدها :2987 ) ( سه شنبه 3 آبان ساعت 16:52 )
????: ???? ??? ???????? ?? ??? ??? ( بازدیدها :3178 ) ( شنبه 30 مهر ساعت 20:31 )
????? ??? ??? ????: ???? ????? ??? ???? ?? ?? ??? ????! ( بازدیدها :1254 ) ( جمعه 29 مهر ساعت 13:58 )
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن