???????? ???? ???? ????? ???? ?? ??? ??? ????
شماره خبر : 47065
?????? ??? ?????? ????? ??? : ???? ? ?? ??????? ??? ??????? ?? ??? ???? ?? ??? ??? ?? ??? ?? ??? ??? ?????? ???? ??? ?????? ??? ? ???? ??????? ?? ?? ???? ?? ?? ??? ????? .

فرهاد پورغلامي روز سه شنبه در مصاحبه با ايرنا اظهار كرد : تيم ما امسال 20 روز تمريناتش را دير شروع كرده است و يك مقدار از ساير تيم ها عقب هستيم بنابراين هواداران براي ديدن ملوان ايده آل كمي بايد صبر به خرج دهند .

وي خاطرنشان كرد: احتمالا در اين فصل آناليزور به تيم اضافه مي شود .

پورغلامي ياداور شد : 10 بازيكن از تيم هاي پايه صادق محرمي ، سعيد عزت اللهي ، شاهين ثاقبي ، مهيار زحمتكش ، سهيل اصغرزاده فياض ، شايان كارگر ، نيما دلاوري ، محمد جعفري ، آرمان رمضاني و حسام يعقوبي به تيم اضافه شده اند كه شش نفر از آنها اصالتا انزليچي هستند .

وي خاطرنشان كرد: در دو سال گذشته حاشيه ها در سكوها به مقدار زيادي كم شده است يكي از دلايلي كه ما توانستيم بعد از آن همه مشكلات در ليگ سربلند بيرون بياييم همدلي موجود بين هواداران بود .

سرمربي ملوان در مورد اضافه شدن بهروز فداكار بعنوان مربي تيم تصريح كرد : ما يك مربي فعال و پرتلاش مي خواستيم كه از بازيكن كار بكشد و هنگامي كه به بازيهاي خارج از خانه مي رويم در كنار تيم باشد و بازيكناني كه خارج از فهرست در انزلي مي مانند را تمرين بدهد .

وي افزود: با تحقيق و مشورت با پيشكسوتان تصميم گرفتيم كه او را بعنوان مربي به تيم دعوت كنيم ضمن اين كه او در تيمهاي پايه تجربه ي خوبي دارد و هم كادر فني و هم بازيكنان تيم به كار او اعتقاد دارند.

پورغلامي در خصوص انتخاب بازيكنان براي پستهاي مختلف اظهار كرد : در اروپا اين بازيكن است كه پست را از سرمربي مي گيرد اما در ملوان ما به بازيكن چند سال فرصت مي دهيم تا خودش را ثابت كند .

وي تصريح كرد :وقتي مازيار زارع را جذب ملوان كرديم تعداد هافبكهاي دفاعيمان به 4 رسيد و چون محمد همرنگ قراردادش با ملوان به اتمام رسيده بود و ما نمي توانستيم 4 هافبك دفاعي را با هم نگاه داريم همرنگ و رستمي را از فهرست خارج كرده و يوسف زاده را در اين پست نگاه داشتيم .

سرمربي ملوان متذكر شد: برنامه ريزي ما در اين فصل به اينگونه است كه دو بازيكن با تجربه در هر پست به همراه يك بازيكن تيم هاي پايه داشته باشيم .

وي ياداور شد : ما در اين پست سهيل فياض را از رده ي اميد آورديم كه بازيكن آينده داري نشان مي دهد . من به شخصه علاقه ي زيادي به محمد همرنگ داشتم اما در اين پست ترافيك بازيكن داشتيم و سهميه بزرگسال ما فقط 21 نفر است .

پورغلامي اضافه كرد : چهار مربي در ملوان حضور داشتند كه هر 4 تاي آنها در اين سالها به مهران جعفري اعتقاد داشتند و سه مربي به او بازي دادند . مهران جعفري بازيكن سرباز ما است و ضمنا پست او كاملا با محمد همرنگ متفاوت است .

وي خاطرنشان كرد : هادي عزيزي بازيكن بسيار خلاقي است و اگر بخواهد مي تواند خلاقيت زيادي به خط هافبك ما بدهد و اگر از محسن مسلمان از نظر فني و تفكر بالاتر نباشد پايينتر هم نيست ، به شرطي كه بخواهد .

سرمربي ملوان افزود: سهيل رحماني را مي خواستيم يك ساله و به طور قرضي بدهيم تا فضاي بيشتري براي بازي كردن پيدا كند و تجربه ي بيشتري به دست آورد ، اما قرار نبود اين بازيكن را به طور كامل از دست دهيم به همين دليل با جدايي وي مخالفت كردم .

وي متذكر شد: ما به دنبال جذب سه ، چهار مدافع راست رفتيم اما نتوانستيم در اين پست با بازيكنان مورد نظر به توافق برسيم و ولي حتما در طول فصل بازيكني در اين پست جذب خواهيم كرد .

وي افزود: ضمن اينكه در حال حاضر به جز بابك پورغلامي ، عزيز معبودي ، جواد شيرزاد و امين حاج محمدي قابليت بازي در اين پست را دارند .

سرمربي ملوان در مورد قرارداد با بابك پورغلامي خاطرنشان كرد : قرارداد وي بر خلاف برخي گفته ها يك ساله است و بنده به هيچ عنوان مسائل خانوادگي را در كار تيمم دخالت نمي دهم زيرا ضررش را خود من و تيم ملوان خواهد ديد .

وي متذكر شد : ريشه ي ملوان مردم و هواداران خونگرم تيم هستند و حمايت آنها از رمزهاي مهم موفقيت ما بود .

 

women looking to cheat women affair married men having affairs
medication discount coupons walgreens print coupon code pharmacy discount code
rite aid coupons 2016 read rite aid in store coupons
metronidazole 400mg hieple.net synthroid bottle
ارسال در: چهارشنبه 28 تير ساعت 11:05 (1391/4/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن