نه فدراسيون اصرار دارد برگردم، نه خودم
شماره خبر : 105832
رئيس سابق کميته آبهاي آرام مي‌گويد در حال حاضر تمايلي براي حضور در فدراسيون قايقراني ندارد و اگر تصميم بگيرد برگردد بايد شرايطي را که مي‌خواهد فراهم شود.

محسن ميلاد در گفت‌وگو با فارس، درباره اينکه با فدراسيون جديد همکاري خواهد داشت يا خير، گفت: وقتي موضوع شوراي شهر و رفتن دنيامالي از فدراسيون قايقراني پيش آمد، گواري سرپرست شد. ما هم جلسه‌اي با او داشتيم و من با درخواست کتبي گفتم که علاقه دارم در فدراسيون و کميته آبهاي آرام کار کنم.

وي ادامه داد: به من گفتند اين شغل جزو مشاغل حساس است و بايد استعلام شود. همه پست‌هاي فدراسيون نياز به استعلام دارد. همزمان با من کرمي هم همين داستان را داشت و گفتند بايد استعلام بيايد. ما هم قبول کرديم، هر چه پيگيري کردم گفتند جواب استعلام نيامده، اما کرمي به عنوان مربي تيم ملي کارش را آغاز کرد و حتي با موافقت شوراي برون‌مرزي به سفر خارج از کشور همراه تيم اعزام شد.

رئيس سابق کميته آبهاي آرام با بيان اينکه در مجمع انتخابات قايقراني استان تهران به گواري در اين مورد اعتراض کردم، تصريح کرد: به گواري گفتم مگر مي‌شود استعلام يکي بيايد و براي ديگري نيايد؟ گفت نه. براي کرمي هم نيامده، به گواري گفتم کرمي چگونه بدون استعلام با تيم کار مي‌کند و به سفر هم رفته است. البته دوستان ديگري هم بودند که بدون استعلام در فدراسيون شروع به کار کردند، اما وقتي در اين مورد از گواري سوال کردم گفت خبر ندارد.

ميلاد با بيان اينکه خيلي از دوستان تمايل نداشتند من به فدراسيون بيايم، تصريح کرد: همه مي‌دانستند من کارهاي خريد قايق را انجام مي‌دهم و بايد به مجارستان بروم، اما قبول نکردند و من مجبور شدم خودم دعوت‌نامه بگيرم. دوستان‌مان در فدراسيون عمدا و يا سهواً دوست نداشتند من به فدراسيون برگردم، اما اگر بخواهم دوباره کارم را شروع کنم شروطي دارم که اگر فراهم شود برمي‌گردم. البته در حال حاضر نه دوستان اصراري براي حضور من دارند و نه خودم!
 

why do guys cheat on their girlfriends i cheated on my girlfriend and i want her back i want my girlfriend to cheat on me
i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
adult intimate sex stories indian sex stories com adult audio stories
sex stories older woman teenboy go short stories adult breastfeeding husband
discount pharmacy promo codes walgreens pet rx coupons
walgreens coupon photo code poddracimkamenem.cz photo deals walgreens
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
prescription cards discount prescription drug cards 30 off cvs coupon
rx prescription coupons free prescription discount card new prescription coupons
albuterol (salbutamol) 2mg go keflex 750mg
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: چهارشنبه 22 مرداد ساعت 09:55 (1393/5/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن