شمشيرباز گروگان گرفته شده آزاد شد
شماره خبر : 106130
اسماعيل غنيان، شوهرخاله "حامد صداقتي" که در اين مدت با مسئولان امنيتي کشور براي آزادسازي «حامد» در ارتباط بود با تاييد خبر آزادي او از جزئيات آن سخن گفت.

خبر آزاد شدن "حامد صداقتي" ملي‌پوش شمشيربازي ايران از دست گروگانگيران توسط دکتر اسماعيل غنيان، شوهر خاله او که بيش از همه با مسئولان براي آزادي "حامد صداقتي" در ارتباط بود، تاييد شد.

او در گفت و گو با ايسنا، از روند آزادسازي حامد صداقتي صحبت کرد و گفت: تلفن هاي زيادي با من مي‌شد و از طريق فيس بوک براي ما فيلم مي‌فرستادند و از ما پول مي‌خواستند. دو هفته‌ پيش وقتي با آنها صحبت کرديم گفتم که آنقدر پول نداريم و نهايتا شايد بتوانيم 200 ميليون تومان جور کنيم که آنها گفتند ما 400 ميليون تومان هزينه ‌کرده‌ايم و آنها را از مرز خارج ‌کرده‌ايم. حالا شما مي‌خواهيد به ما 200 ميليون بدهيد؟ در پاسخ به اين حرفشان گفتيم که از کجا بدانيم زنده هستند و بايد صدايشان را بشنويم.

او با بيان اين مطلب که در تمام مکالمات سعي داشتيم با معطل کردن آنها جايشان را شناسايي کنيم، بيان کرد: سعي مي‌کردم هر طور که شده زمان مکالمه را بيشتر کنم تا دوستان نظامي بتوانند رد آنها را بزنند تا جايشان مشخص شود. از طرف ديگر مسئولان امنيتي از طريق فيس بوک نيز ردگيري کرده بودند و پس از مشخص شدن برخي سرنخ‌ها فهميديم که نتوانستند گروگان‌هايشان را از کشور خارج کنند.

غنيان ادامه داد: هفت – هشت روز پيش به ما اعلام شد که تنها منتظر اشتباه از گروگان‌گيران هستيم تا جايشان را پيدا کنيم و از ما خواستند تا به هر نحوي که شده سرنخ جديدي از آنها بگيريم. از آنها خواستيم اگر اجازه صحبت به ما نمي‌دهند فيلم جديدي را تهيه و براي ما بفرستند که ديروز و دقيقا زماني که قصد داشتند فيلم را براي ما ارسال کنند ماموران انتظامي دو تن از آنها را شناسايي کرده و مکان پنهان شدن آنها پيدا کردند.

او افزود: جايي که آنها پنهان شده بودند همان 80 کيلومتري خاش بود و گروگانگيران را در بالاي کوه نگه مي داشتند حتي نگهبانان آنها بومي نبودند تا کسي از جاي آنها با خبر نشود. در زماني که نيروهاي امنيتي براي آزادسازي آنها آماده بودند با پا در مياني ريش سفيدان، مسئولان و امام جمعه آن منطقه حمله انجام نشد و گروگان‌ها آزاد شدند. ما با "حامد" صحبت کرديم و آقاي حسيني نيز با خانواده اش صحبت کرده است و منتظريم نيروهاي امنيتي به ما اعلام کنند تا براي بازگرداندن آنها عازم شويم.

غنيان در پايان تشکر ويژه‌اي از وزارت کشور، وزارت اطلاعات، مسئولان امنيتي کشور و دادستاني خاش داشت که در اين مدت براي آزادسازي حامد صداقتي و همراهش از دست گروگانگيران تلاش کردند.

فراز صداقتي، خواهر حامد نيز خبر آزادسازي "حامد" را تاييد کرده بود، اما خواست که شوهر خاله‌اش که بيش از همه با مسئولان امنيتي در ارتباط بود جزئيات را بازگو کند.

حامد صداقتي که به همراه دو تن از دوستانش براي سفر تفريحي به سيستان و بلوچستان رفته بودند در جاده مورد حمله اشرار قرار گرفتند که همين حمله باعث کشته شدن يکي از آنها و به گروگان گرفته شدن او و همراه ديگرش شد.

how many guys cheat floridafriendlyplants.com what makes women cheat
i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
why did my husband cheat i want to cheat just found out my husband cheated on me
pharmacy direct coupon read pharmacy coupons for new prescriptions
walgreens printing coupons blogs.visendo.com coupon codes for walgreens photo
tadalafil 80mg charamin.com revia
cvs 30 off coupon usingprogramming.com cvs 30 off coupon printable
ارسال در: شنبه 25 مرداد ساعت 18:34 (1393/5/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن