سرمربي واترپلوي ايران: ديگر به ايران برنمي گردم
شماره خبر : 106147
مولر مي گويد حالا وقت پيشرفت براي واترپلوي ايران است نه توقف.

خبرآنلاين: لوتوس برند مولر،خيلي زود از ايران رفت.زودتر از آنچه مي شد. مربي آلماني آمده بود تا کنارتيم ماي واترپلوي ايران در بازيهاي آسيايي باشد،اما نشد.با مخالفت کميته ملي المپيک براي سفر واترپلو به اينچه اون،او تنها در رقابتهاي قهرماني جهان روي نيمکت جوانان بود.تجربه اي که ظاهرا خيلي هم برايش راضي کننده نبود. هرچند بازيکنان ايراني را دوست دارد اما فکر نمي کند ديگر به ايران برگردد.مولر بعداز چندماه کار،تازه متوجه شده چرا دوستانش مي گفتند به ايران نرو.
*سطح مسابقات جوانان جهان ترکيه را چطور ديديد؟
سطح اين مسابقات خيلي خوب بود، ما خيلي مسابقات نزديکي داشتيم. تيم هاي اول تا سيزدهم فاصله زيادي با هم نداشتند. اکثر مسابقات هشت تيم پاياني هم به ضربات پنالتي رسيد چون تيم ها خيلي به هم نزديک بودند. بازي هاي جذابي را ديديم. درکل سطح مسابقات خوب بود.
*عملکرد تيم ايران را در اين مسابقات چگونه ارزيابي مي کنيد؟
تيم ما با شرايطش عملکرد خيلي خوبي داشت. اول شرايط براي تيم خيلي سخت بود، چراکه بازيکنان هيچ تجربه اي نداشتند. اما روز به روز بهتر شدند، هربازي بهتر از بازي قبل. عملکرد تيمم نزولي نبود و در پايان مسابقات دو پيروزي گرفت. نوع پيروزي ما در اين دو مسابقه خيلي مهم بود، چراکه اگر کسي اين بازي ها را تماشا مي کرد متوجه مي شد که ايران واترپلوي خيلي خوبي به نمايش مي گذارد. ما در مقابل نيوزلندي که مقابل کرواسي با سه اختلاف مغلوب شد ، 8 - 2 هم جلو افتاديم. در بازي آخر هم شرايط همينطور بود. در مقابل افريقاي جنوبي هم سه يا چهارگل جلو افتاديم اما مشکلبازيکنانم افت بدني در پريودهاي آخر بود . آن هم به کم بودن زمان آماده سازي برمي گردد. چون ما فقط چهار هفته براي تمرين داشتيم. سه هفته هم به طور کامل تمرينات سختي را پشت سر گذاشتيم. بازيکنان در اين زمان کوتاه هم عملکرد خوبي داشتند و نکات تکنيکي زيادي ياد گرفتند. من هرکاري که در هفت هفته ميتوانستم را انجام دادم.
*چرا تعداد گل هاي خورده تيم ايران زياد بود وکمتر گل زد ؟
به نکته جالبي اشاره کرديد. همانطور که مي بينيد شرايط پيشرفت بازيکنان ما قابل مشاهده است. بيشترين ميزان گل دريافتي ما در اين تورنومنت 14 گل بود. اين يک پيشرفت است. اما افرادي هستند که فقط اظهار نظر مي کنند. اگر سري به اينترنت بزنيد مي توانيد چک کنيد. تيم هاي جوانان ايران از رده نوزدهم بالاتر نبودند و فقط يک يا دو رده سني نتيجه بهتري گرفته اند. در دوره پيش اين رقابت ها تيم ايران دوازدهم شد. در آن دوره ايران با ترينيداد توباگو و ازبکستان همگروه بود که آن ها را شکست داد. بعد از اين دو بازي همه بازي ها را باخت. در بازي مقابل استراليا با بيش از 20 گل مغلوب شد. و حالا اگر کسي سواد واترپلو داشته باشد مي تواند ببيند که در مقابل بهترين تيم هاي جهان بيشترين گل دريافتي 14 است.
*اين افراد به قول شما "اظهار نظر کننده" اعتقاد دارند ما بايد آرژانتين را مي برديم، نظر شما چيست؟
اگر به جدول رده بندي مسابقات نگاه کنيد و تيم هاي 14 تا 16 (قراقستان، مصر و آرژانتين) را بررسي کنيد من مي توانم بگويم که ايران از هر سه آن ها بهتر است. اگر مسابقات دوباره برگزار شود ما هر سه اين تيم ها را مي بريم. بازي با آرژانتين خيلي براي ما زود بود. چون ما تعداد بازيهاي زيادي قبل از آن انجام نداده بوديم و در نتيجه اشتباهات زيادي داشتيم. ما مدام روي تيم کار مي کرديم و روز به روز شرايط و هماهنگي تيم بهتر و بهتر شد. بازي با آرژانتين خوب نبود و اين ناراحت کننده است چون ما نميتوانيم آن را تغيير دهيم. اما کاري که ما مي توانيم در آينده انجام دهيم،برگزاري اردوها و مسابقات تداکارتي پيش از مسابقات است تا اشتباهات قبل از مسابقات انجام شود. ببنيد ژاپن الان چه جايگاهي دارد. اما ترس من از عادي بودن اين موضوع در ايران است و حالا همه چيز متوقف مي شود. واقعا ناراحت کننده است.
*از زمان ورود شما به ايران ميزان حمايت فدراسيون چگونه بوده است؟
فدراسيون از من خيلي خوب حمايت کرد. کميته داوران رفتار خوبي داشتند. هرموقع براي بازي هاي تدارکاتي داخلي به داور نياز بود با علاقه همراهي مي کردند. اما متاسفانه خيلي از افراد هم مخالفت مي کنند. افرادي حتي در داخل فدراسيون سر ناسازگاري داشتند. واقعا هدف بعضي افراد را نمي شود فهميد. چراکه آن ها برخلاف ميل خانواده واترپلو ايران کار مي کنند.
*در اولين روز حضور در ايران برنامه هاي زيادي براي تيم ملي داشتيد، تا چه حدي توانستيد اين برنامه ها را پياده کنيد؟
من نااميد هستم. در اين مدت خيلي از اين برنامه ها عملياتي نشد. من يک روش و عقيده اي دارم. يک موضوع را يکبار مي گويم و دوبار هم ياداوري ، در صورت انجام نشدن خواسته ها ديگر پيگيري نمي کنم. فکر مي کنم مشکلات زيادي در راه پياده کردن اين برنامه ها وجود دارد. به نظرم محسن رضواني به عنوان رييس ايده هاي خوبي دارد اما هيچ حمايتي از او نمي شود و اين موضوع نااميد کننده است. او تلاش مي کند، دنبال يک مربي خوب مي رود ولي کمکي به او نمي شود هيچ پولي براي برگزاري اردو و مسابقات ندارد بنابراين غيرممکن است. بگذاريد اين موضوع را به شما بگويم، قبل از اينکه سرمربيگري تيم ملي را قبول کنم از همکارانم در واترپلو نظرشان را پرسيدم و همه آن ها به من گفتند به ايران نرو. اما امروز همه چيز سخت تر شده چراکه ما نمايش خوبي در مسابقات داشتيم. اگر يک آدم حرفه اي مسابقات را از نزديک ديده باشد متوجه کيفيت تاکتيکي ما شده است. بقيه افراد مي توانند هزاران کيلومتر دورتر بنشينند و فقط حرف بزنند. کسي که بازيهاي ما را ديده باشد،متوجه روند رو به رشد ما در اين مسابقات شده و مي داند که ما خوب بوده ايم. بنابراين اين موضوع خيلي ناراحت کنندست و من براي آقاي رضواني نارحتم و نمي توانم کمکي هم کنم چراکه او هيچ حامي ندارد. الان وقت پيشروي به جلوست، وقت توقف نيست.
*شما خودتان علاقه به ادامه همکاري با ايران را داريد؟
براي شخص من زندگي در ايران خيلي سخت است. اما از نظر حرفه اي من به چالش علاقه دارم. اين کار را انجام داده ام و مي توانم يک بار ديگر هم انجام دهم. به تيمم علاقه دارم، آن ها خيلي سخت تلاش مي کنند. تجربه خيلي خوبي بود و رييس فدراسيون تا اين حد جسارت داشت که با يک مربي آلماني کار کند. اين مسأله خيلي خنده دار است. اينجا درباره کيفيت مربي حرف نمي زنند. در رابطه با مليت مربي نظر مي دهند. معتقدند مربي بايد اهل کرواسي يا اروپاي شرقي باشد. اين خيلي احمقانه است. آن ها بايد به مربي و تيم نگاه کنند. اين موضوع اهميت دارد. بنابراين من فکر مي کنم ديگر به ايران
برنگردم. چون اين موضوع براي رييس فدراسيون سخت است که به اطافيانش پاسخگو باشد. اما برايش آرزوي موفقيت مي کنم، نياز به حمايت دارد. چراکه او ايده هاي خوبي دارد و خيلي سخت برايش تلاش مي کند و حمايت تنها نکته اي هست که من نمي بينم.
*شما قطعا از ايران مي رويد؟
درحال حاضر بله. اگر محسن رضواني و واترپلو ايران به يک مربي خوب نياز داشته باشد و از من دعوت کنند اينگونه نيست که من هميشه نه بگويم. اما نياز به تغييرات هست. به عنوان مثال براي اين هفت هفته تمرين، من چهار ماه در تهران ماندم. پس اگر نوع فعاليت و همکاري را بتوانيم تغيير دهيم و موثرتر کار کنيم مفيدتر است. اگر زماني که من اينجا هستم سه هفته تمرين را به چهار هفته تغيير دهيم مي توانيم 50 جلسه تمرين کنيم. بعد از اين جلسات من ميتوانم به آلمان برگردم و دستياران خوب ايراني تمرينات را ادامه دهند. بعد از يک يا دوماه من برگردم و يک ماه ديگر بر تمرينات
نظارت کنم. اما فکر نميکنم که بتوانند اين روش را مديريت کنند. براي من مشکلي نيست، پيشنهادهاي متعددي دارم. من 35 سال است در همه رده هاي جوانان، باشگاهي، بزرگسالان، دسته يک، دسته دو تيم ملي و ... مربيگري مي کنم.
*انتقاداتي که به شما شده را چطور مي بينيد؟
اين موضوع خيلي مهم است. يک نفر که هيچ مسئوليتي در فدراسيون ندارد و بازنشسته شده است اظهار نظرهايي کرده است. او مي خواهد مربي تيم باشد، او اصلا مربي نيست. او مي خواست پسرش در تيم باشد، اما من حذفش کردم. روزنامه براي او يک ابزار شده که هرچيزي ميخواهد در آن چاپ کند. اما به نظر من خبرنگاري که صحبت هاي او را چاپ کرده از گذشته او بي خبر است. صحبت هايي کرده است راجع به دور بودن 12 ساله من از واترپلو. اگر اين حرفها را در آلمان کسي مي زد بايد به دادگاه مي آمد تا جوابگو باشد. اين آدم درباره با مسابقات و بازيها نظر مي دهد در حالي که اصلا بازيها را نديده
است. خنده دار است. اينها سخنان بدي درباره من بوده ولي اين صحبت ها براي من مهم نيست چون اين آدم را مي شناسم.

should i tell my boyfriend i cheated would you cheat on your boyfriend finding out your boyfriend cheated
beautiful women cheat site all wife cheat
why husbands cheat wife cheat why do married men cheat
free prescription cards drugs coupons coupons for medication
walgreens print coupon code walgreens promo code coupon code walgreens photo
rx pharmacy discount card go walgreens photo coupon 100 prints
my wife cheated on me now what blacktomflint.ca unfaithful spouse
rite aid coupons 2016 read rite aid in store coupons
cvs 30 off coupon usingprogramming.com cvs 30 off coupon printable
the best coupon websites statistics on abortion methods of abortion
ارسال در: يکشنبه 26 مرداد ساعت 11:27 (1393/5/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن