پاي بانوان به پرورش اندام باز شد
شماره خبر : 107292
براي اولين بار و به صورت رسمي پاي بانوان به فدراسيون پرورش اندام باز شد و اين فدراسيون به صورت رسمي صاحب نايب رييس بانوان شد.

فدراسيون پرورش اندام و بدنسازي فعاليت خود را به صورت رسمي از سال 85 آغاز کرد و از آن زمان فقط در حوزه مردان فعاليت داشت اما بعد از گذشت اين زمان و رياست دوباره ناصرپورعلي فرد در اين فدراسيون پاي بانوان به صورت رسمي به اين ورزش باز شد و هفته گذشته در اقدامي جالب نايب رييس بانوان اين فدراسوين منصوب شد.

با حکم داخلي پورعلي فرد رييس فدراسيون پرورش اندام وبدنسازي، مريم وطن دوست که مدرک دکتراي تربيت بدني دارد به عنوان نايب رييس منصوب شد و قرار است از هفته آينده کارش را آغاز کند.

فعاليت در پرورش اندام وبدنسازي به واسطه ماهيت اين رشته به مردان محدود بود اما فدراسيون در ماههاي گذشته تلاش داشته تا پاي بانوان را به مباحث آموزشي و مربيگري بدنسازي باز کند و گويا با اين تصميم،اين مساله به سرانجام رسيد و سرانجام اين رشته نيز مي تواند در بخش بانوان فعاليت کند.

البته محمدرضا کاظمي آشتياني سرپرست قبيل فدراسيون پرورش اندام هم دراواخر حضورش در فدراسيون از فعاليت بانوان در بخش مچ اندازي خبر داده بود ولي عملي نشد.

women who cheat on husband sledaddicts.com why women cheat on men
how do i know if my wife has cheated why do married men cheat how to catch a cheat
prescription drugs discount card discount pharmacy pharmacy direct coupon
ارسال در: شنبه 8 شهريور ساعت 13:55 (1393/6/8)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن