بيانيه رئيس کميته ملي المپيک براي بازي‌هاي آسيايي
شماره خبر : 109941
رئيس کميته ملي المپيک در پي کسب آخرين مدال کاروان ايران در بازي‌هاي آسيايي بيانيه‌اي را منتشر کرد.

کيومرث هاشمي رئيس کميته ملي المپيک بعد از کسب آخرين مدال کاروان کشورمان در بازي‌هاي آسيايي بيانيه‌اي را منتشر کرد. متن اين بيانيه به شرح زير است:

عيد قربان، مجراى فيض الهى و بهانه عنايت رحمانى به بندگان مومن و مسلم و مطيع است و چه مرحمت خداوندي بيش از اين که امروز در آوردگاه آسيايي ورزش، باز هم اين جوانان ما هستند که افتخاري ديگر براي کشور عزيزمان به دست آورده‌اند.

اينک که در آستانه خداحافظي از بزرگ‌ترين رويداد ورزشي قاره کهن هستيم بر خود فرض مي‌دانم تشکر خالصانه‌اي داشته باشم از آن‌ها که در اين بيست روز پرهيجان و پيشتر، با تکيه بر اخلاق در راه موفقيت ماندگار فرزندان کشور از هيچ کوششي دريغ نکردند. 

از دولت محترم که بزرگوارانه، با علم به کمبودها به ورزش به عنوان مقوله‌اي اجتماعي و اثرگذار بيشترين بها را داد و دست خادمان مردم در کميته ملي المپيک را به گرمي فشرد. بي شک اگر نبود نگاه سخاوتمندانه رياست محترم جمهور و هيات دولت‌، جايگاه فعلي ورزش مان آني نبود که انتظار داشتيم و کسب عناوين پرافتخار فعلي را، مرهون همين حمايت‌ها مي‌دانيم.

از وزارت ورزش و جوانان جمهوري اسلامي ايران که برادرانه در کنار ورزشکاران و مربيان و مديران و مسئولان ، يک سال گذشته را به سالي پرتلاش براي کسب موفقيت کشورمان در بازي‌هاي آسيايي اينچئون تبديل کردند. از حمايت‌هاي بي‌دريغ وزير محترم ورزش، معاونين ايشان و مديران اين وزارتخانه که تا شروع مسابقات، در تمامي مراحل آماده‌سازي تيم‌ها، کميته ملي المپيک را ياري کردند کمال سپاس را داريم.

از مجموعه فدراسيون‌هاي ورزشي که به عنوان محور برنامه‌هاي تدوين شده براي تقويت تيم‌هاي ورزشي، ساختار پرتواني را خلق کردند که نتيجه آن، درخشندگي نام و اعتبار ايران در رده‌بندي نهايي تيم‌هاي شرکت کننده در بازي‌هاي آسيايي بود.

سپاس ويژه از ورزشکاران و مربيان و کادر فني تيم‌هاي شرکت کننده در بازي‌هاي آسيايي که با تلاش دليرانه خود بار ديگر پرچم پرافتخار کشورمان را در آوردگاه آسيايي به اهتزاز درآوردند. پهلواناني که جان‌فشاني‌شان از اذهان پاک نخواهد شد و بي شک نقش اصلي در شادابي اين روزهاي جامعه را ايفا مي‌کنند.

از رسانه‌ها، اين بازوان همراه، دوستان مهربان و فعالان پرتلاش که با اطلاع رساني شفاف و سالم، آن چه امروز در اينچئون رخ مي‌دهد را در نزديک‌ترين زمان ممکن به اطلاع جامعه‌ علاقه‌مند به ورزش مي‌رسانند. سپاس ويژه از رسانه ملي، که در راه انتقال و ثبت لحظات پرافتخار و تحسين برانگيز، لحظه‌اي دريغ نکردند. بي شک تلاش بي وقفه اهالي خبر و رسانه، ويترين همه آن چيزي بود که در اينچئون رخ داد و ثمره آن، موجي از شور و نشاط در کشور بود.

در پايان از مديران و مسئولان محترم سفارت جمهوري اسلامي ايران در کره‌جنوبي، که در روزهاي پر نياز ورزش به حضور متعهدانه ياران و همراهان، برادرانه در کنار ما، مشوقان واقعي تيم‌هاي ملي کشورمان محسوب مي شدند.

مردم عزيز، فهميده و ورزش دوست ايران عزيز؛
تلاش فرزندان شما در اينچئون، بار ديگر نشان داد با صرف صحيح فعل خواستن، کسب موفقيت دور از دسترس نيست و جوانان ما خواهند توانست با ادامه همين روند، ظرفيت‌هاي مدال‌آوري در ديگر رقابت‌هاي آسيايي و جهاني را بيش از پيش کنند. کمتر از دو سال ديگر، جوانان غيور ايراني بايستي در آوردگاه ريو، تلاش براي افتخارآفريني را بار ديگر مشق کنند و از امروز برنامه‌هاي خادمان شما در کميته ملي المپيک براي هر چه پربارتر شدن اعتبار و ارزش موفقيت‌هاي ورزشکاران ايراني در المپيک 2016 تدوين مي‌‌شود و اين مهم ناشدني است اگر دعاي خير، همراهي، همدلي و حمايت‌هاي جامعه ورزش دوست ايراني همراه نباشد.

در اين راه البته نبايد از توانمندي‌هاي غيرقابل انکار بانوان ورزشکار کشورمان غافل شويم. در اين دوره شيرزنان ورزشکار ايراني نشان دادند با حمايت و توسعه و ترويج رشته‌هاي مختلف در حوزه زنان، مي‌تواند بار مدال آوري در روزهاي کم مدال را نيز بر دوش بکشند و اين مهم به دست نمي‌آمد مگر با همت و تلاش و پشتکار ورزشکاران و برنامه‌ريزي هدفمند در جهت توسعه ورزش زنان.

مردم عزيز ، ورزش دوستان گران قدر، همراهان ورزشکاران ايران
يک سال گذشته، سال برنامه محوري مبتني بر تدبير و نگاه کارشناسي در ورزش کشور بود. در شرايطي که انتظار مي‌رفت به واسطه تمام حواشي موجود و محدوديت‌هاي پيش روي کشورمان، کاروان اعزامي به اينچئون نتواند انتظارات شما علاقه مندان راستين ورزش را تامين کند تدبير اعزام کاروان کيفي به اين مسابقات و سرمايه گذاري جز به جز نشان داد که مي‌توان با نگاه خاص همراه با برنامه، سالي آرام، بدون دغدغه و پرتلاش را رقم زد و نتيجه هم هماني باشد که ميليون‌ها نفر انتظارش را دارند.

از اين حيث، نگاه پرمهرتان را ارج مي‌نهيم. در اين دوره، کاروان اعزامي کشورمان با کاهش چشمگير در تعداد ورزشکار و مربي و همچنين اعتبارات دوره‌اي چهارساله همراه بود و البته نتيجه کسب شده رکوردي ماندگار و کم نظير در تاريخ ورزش انقلاب شکوهمند اسلامي ايران. اميدواريم اين رکورد، در هر دوره شکسته شود و باز هم اين ايران ما باشد که قله‌هاي موفقيت را طي مي‌کند و جوانان ما، الگوهاي ورزشي ماندگار ورزش قاره کهن لقب بگيرند.

و در پايان به اطلاع مي‌رسانم که پايان رقابتهاي اينچئون، براي خادمان شما در کميته ملي المپيک، پايان راه نيست و به واقع امروز آغاز حرکت به سمت کسب موفقيت در جاکارتاي 2018 است. ورزشکاران، مربيان مديران و مسئولان ورزش، با شما عهدي دوباره مي‌بندند تا از امروز برنامه ريزي براي کسب موفقيت‌هاي بيش از اين را در بازي‌هاي آسيايي اندونزي آغاز کرده و در اين راه از هيج تلاشي فروگذار نباشند. و البته اميد به دعاي خيرتان که اگر نباشد هيچ تلاشي ثمره‌اي جز شکست نخواهد داشت.

همچنين جا دارد از تمامي همکاران خود در کميته ملي المپيک که در اين مدت بطور شبانه روزي در خدمت کاروان ورزشي بوده‌اند تقدير و تشکر نمايم و براي اين عزيزان در تمامي مراحل زندگي‌شان آرزوي موفقيت نمايم.

کيومرث هاشمي
رئيس کميته ملي المپيک

prescription drugs discount card blog.lppinsonneault.com pharmacy direct coupon
cialis pill click celebrex pill
ارسال در: شنبه 12 مهر ساعت 10:26 (1393/7/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن