منصوريان: در اينچئون کم کاري نکردم
شماره خبر : 110397
نماينده تيم ملي ووشوي بانوان در بازي‌هاي آسيايي اينچئون گفت: اميدوارم با کسب مدال مسابقات جام جهاني اندونزي اتفاقات تلخ اينچئون و ناکامي را جبران کنم.

شهربانو منصوريان در گفت‌وگو با فارس در مورد نتايج کسب شده بانوان در بازي‌هاي آسيايي اينچئون اظهار داشت: براي اعزام بازي‌هاي آسيايي اردوهاي فشرده‌اي را با حضور مربي چيني و حريفان تمريني سپري کرده بوديم. بازي‌هاي آسيايي هميشه از لحاظ فني در سطح بسيار بالايي برگزار مي‌شود و با توجه به اينکه آسيا مهد ووشو است در کره جنوبي همه بهترين‌ها حضور داشتند. متاسفانه در بازي اول با حريف چيني مبارزه کردم و با شکست مقابل او از دور مسابقات حذف شدم.

وي در ادامه گفت: راند اول وقتي از سکو پايين آمدم مربي چيني به من گفت اگر تو ووشوکار چيني بودي حتما برنده راند اول مي‌شدي. به هر حال چيني‌ها هميشه در تمام مسابقات به داوري احاطه دارند.

منصوريان در ادامه خاطرنشان کرد: خوشحالم از اينکه با ادامه يک مبارزه زيبا مسئولان فدراسيون از عملکرد من راضي هستند. من به هيچ عنوان کم‌کاري نکردم و براي رسيدن به مدال تمام تلاشم را کردم. اگر بازي دوم و سوم با نماينده چين مبارزه مي‌کردم بهتر مي‌توانستم مبارزه کنم. هميشه در بازي اول استرس خاصي وجود دارد و از سوي ديگر وقتي حريف چيني باشد کار براي يک ورزشکار سخت مي‌شود.

وي در مورد اينکه براي مسابقات جام جهاني چه برنامه‌اي داري گفت: اواخر آبان‌ماه مسابقات جام جهاني به ميزباني اندونزي برگزار خواهد شد. اميدوارم با کسب مدال اتفاقات تلخ اينچئون را فراموش کنم. روز يکشنبه با تصميم مسئولان فدراسيون و کادر فني به همراه مريم هاشمي، سهيلا منصوريان و مربي چيني راهي کشور چين خواهيم شد. با تصميماتي که کادر فني گرفته اردوي يک ماهه‌اي را برگزار خواهيم کرد و از همانجا براي حضور در مسابقات راهي اندونزي خواهيم شد.

beautiful women cheat read all wife cheat
how do i know if my wife has cheated blog.sitters4charities.org how to catch a cheat
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
discount prescription card news.hostnetindia.com rx prescription coupons
celecoxib pill internetsellout.com keflex pill
ارسال در: چهارشنبه 23 مهر ساعت 12:40 (1393/7/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن