90/ سيفي: در جام جهاني حاضر نمي‌شوم
شماره خبر : 111197
قهرمان طلايي ووشو در بازي‌هاي آسيايي اينچئون قصد ندارد در جام جهاني اندونزي به ميدان برود زيرا ظاهرا طبق قانون جديد ورزشکاران در اين مسابقات بايد هر روز در مراسم وزن کشي حاضر شوند.

سيد ايمان ميري
قهرمان طلايي ووشو در بازي‌هاي آسيايي اينچئون قصد ندارد در جام جهاني اندونزي به ميدان برود زيرا ظاهرا طبق قانون جديد ورزشکاران در اين مسابقات بايد هر روز در مراسم وزن کشي حاضر شوند. اين موضوع کار را براي ورزشکاران سخت مي‌کند و شايد مابقي قهرمانان از کشورهاي ديگر نيز با اين موضوع مشکل داشته باشند. محسن سيفي در گفت وگو با نود در اين مورد گفت:" به دليل موفقيت در رقابت هاي جهاني جواز حضور در مسابقات جام جهاني را دارم اما به دليل اينکه مسئولين اعلام کردند بايد هر روز وزن کشي انجام شود نمي‌توانم در اين رقابت ها حاضر شوم. واقعا سخت است که هر روز وزن کم کنم و از لحاظ بدني با مشکل روبرو مي‌شوم. فعلا برنامه اصلي ام حضور در ليگ است و اميدوارم بتوانم به همراه تيم پارس جنوبي به عنوان قهرماني رقابت هاي امسال برسم. سال گذشته نايب قهرمان شديم اما قصد داريم امسال عنوان قهرماني را بدست بياوريم. البته بعد از ليگ خودم را براي مسابقات قهرماني جهان که در اندونزي برگزار مي شود آماده مي کنم و اميدوارم بتوانم در اين رقابت‌ها به نتيجه خوبي برسم. دوست دارم مثل بازي هاي آسيايي در رقابت‌هاي جهاني نيز بدرخشم و براي کشورم افتخار آفريني کنم. وضعيتم خوب است و فکر مي‌کنم با انجام تمرينات منظم و حساب شده بدنم را در اوج نگه دارم. از لحاظ روحي نيز در وضعيت بسيار خوبي به سر مي برم و اميدوارم با انگيزه بالايي که دارم باز هم در مقابل حريفان با قدرت به پيروزي برسم. البته فعلا که کمي سرم از لحاظ مسابقات بين المللي خلوت تر است به دنبال رسيدگي به اوضاع تحصيلي ام هم هستم. ترم آخر تربيت بدني هستم و اميدوارم در اين زمينه نيز موفق باشم."

سيفي در مورد پاداش‌ بازي هاي آسيايي اينچئون نيز عنوان کرد: " خوشبختانه پاداش هايي که قرار بود در اينچئون به ورزشکاران بدهند را دادند و قرار است در تهران نيز مراسمي گرفته شود و پاداش ها را بدهند. البته مسئولين فدراسيون هم به ما پاداش دادند که جا دارد از همين طريق از آنها تشکر کنم. واقعا در چند ماه گذشته به هر ترتيبي بود ما را حمايت کردند و شرايط را براي تيم مهيا ساختند. اين موفقيت ها با همکاري همه عوامل و به قولي تيمي بدست آمده است و جا دارد از تک تک نفراتي که در اين مدت من را حمايت کردند تشکر کنم."
 

adult intimate sex stories sex stories cougars readers adult audio stories
medication discount coupons walgreens print coupon code pharmacy discount code
albuterol (salbutamol) 2mg read keflex 750mg
cvs 30 off coupon usingprogramming.com cvs 30 off coupon printable
ارسال در: چهارشنبه 7 آبان ساعت 13:47 (1393/8/7)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن