90/ ووشو در دنيا در حال پيشرفت است
شماره خبر : 112293
ووشو در ايران در چند سال اخير به سرعت پيشرفت کرده و در کنار اين موضوع نيز توانسته جاي خودش را در آسيا و جهان به خوبي باز کند.

ايمان ميري
ووشو در ايران در چند سال اخير به سرعت پيشرفت کرده و در کنار اين موضوع نيز توانسته جاي خودش را در آسيا و جهان به خوبي باز کند. البته اين موفقيت را بايد به حساب فدراسيون و مسئولين اين رشته گذاشت که با وجود تمام کاستي ها به هيچ وجه از تلاش و کوشش نايستادند.تيم ايران جهت حضور در رقابت هاي جانم جهاني راهي اندونزي شد تا هفت نماينده ايران شانس خود را در اين رقابت‌ها محک بزنند. تيم اعزامي در بخش مردان با حضور جعفرشيرزاد، حميدرضا لادور ، حميدرضا قلي‌پور و مصطفي خلعتبري در بخش مردان و سهيلا منصوريان، مريم هاشمي و شهربانو منصوريان در بخش بانوان در اين دوره از رقابت ها که براي اولين مرتبه است که بيرون از چين برگزار مي‌شود حاضر خواهد شد. تيم مردان ايران را حسين اوجاقي و تيم بانوان را نيز پانگ يان هدايت مي کنند.
اما رئيس فدراسيون ووشو پيش از اين اعزام ضمن ابراز اميدواري در مورد اين رقابت‌ها در گفت وگو با نود عنوان کرد: "همانطور که اشاره شد اين اولين مرتبه است که اين مسابقات بيرون از چين برگزار مي‌شود و به همين دليل اميدوارم مسئولان اندونزي بتوانند ميزباني خوبي در اين دوره داشته باشند. اين تجربه خوبي براي فدراسيون جهاني است و در صورت موفق بودن کشورهاي ديگر هم مي توانند ميزبان باشند. ووشو در دنيا در حال پيشرفت است و اين رخدادها مي‌توانند به توسعه هر چه بيشتر اين رشته کمک شاياني کند."
او ادامه داد:" مسابقات قطعا سخت و دشوار خواهد بود زيرا بهترين هاي دنيا در اوزان مختلف در اين مسابقات حاضر مي‌شوند. تک تک نفراتي که به اين مسابقات مي‌آيند از افراد عنوان دار رقابت هاي جهاني هستند و سطح مسابقات بسيار بالا است. به هر حال تيم ايران هم يکي از تيم هاي خوب دنيا است و تمام تلاشمان اين است که به بهترين نحو و در شان کشورمان در اين مسابقات حاضر شويم. خوشبختانه اردوهاي بسيار خوبي را در تهران براي تيم پسران داشتيم و چهار نفر اعزامي در اين بخش زير نظر حسين اوجاقي تمرينات خوبي را پيگيري کردند. تيم دختران نيز يک ماهي است به چين رفتند و زير نظر خانم پانگ تمرينات را دنبال مي‌کنند. آنها نيز خودشان مستقيما به جاکارتا مي‌آيند و اميدورام تيم سه نفره بانوان نيز نتايج خوبي بگيرد. به هر حال همانطور که گفتم تمام هدفمان موفقيت تيم ايران است و در اين راه حتي يک قدم هم عقب نمي‌کشيم.

why do guys cheat on their girlfriends prashanthiblog.com i want my girlfriend to cheat on me
should i tell my boyfriend i cheated would you cheat on your boyfriend finding out your boyfriend cheated
what makes husbands cheat how to tell if wife has cheated women who love to cheat
free prescription cards drugs coupons coupons for medication
albuterol (salbutamol) 2mg read keflex 750mg
tadalafil 80mg charamin.com revia
the best coupon websites click methods of abortion
ارسال در: پنجشنبه 29 آبان ساعت 08:57 (1393/8/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن