90/ هفت هاي به ياد ماندني...
شماره خبر : 112428
تيم ايران با قدرت تمام توانست در جام جهاني سانداي ووشو به هفت مدال برسد و به اين ترتيب براي دومين مرتبه طعم نائب قهرماني اين مسابقات را بچشد .

ايمان ميري
تيم ايران با قدرت تمام توانست در جام جهاني سانداي ووشو به هفت مدال برسد و به اين ترتيب براي دومين مرتبه طعم نائب قهرماني اين مسابقات را بچشد . البته اين بار چيني‌ها ميزبان نبودند و اين نائب قهرماني مقتدارنه در جاکارتاي اندونزي رقم خورد . براي اولين مرتبه بود که تيم مردان ايران صد در صد در جام هاي جهاني به طلا رسيد و اين موضوع نشان از اقتدار و قدرت سانداي ايران دارد. ملي‌پوشان کشورمان آنقدر خوب مبارزه کردند که وقتي با سرمربي چيني ها حرف مي‌ زديم مي‌شد ترس را در نگاهش ديد. البته او نا خواسته اعتراف کرد که رقيب اصلي مهد ووشوي دنيا حالا ايران است و هيچ چيني‌اي در مقابل ملي‌پوشان ايراني حاشيه امنيت ندارد. حميدرضا قلي‌پور دارنده سه مدال طلاي جهان در جام جهاني هم طلا گرفت تا حسابي کلکسيون مدال هاي خود را کامل کند. او نماينده الجزاير را به نوعي نه تنها شکست داد بلکه به قول برخي حاضرين او را خرد کرد. بعد از نماينده وزن 85 کيلو نوبت به 80کيلويي ايران يعني حميدرضا دلاور رسيد تا با اقتدار از سد حريف تونسي بگذرد و نقره بازي‌هاي آسيايي را در آنکارا و در جام جهاني به طلا تبديل کند. او نيز با قدرت مبارزه کرد و نشان داد که مهره قابل اتکايي در اين وزن است. بعد از او جعفر شيرزاد به روي سکوي مبارزه رفت. حريف او در فينال نماينده سوئد بود که عنوان سومي جهان را يدک مي‌کشيد اما با اين حال بدون استرس مبارزه کرد و در عين جواني با پختگي از سد او گذشت و بر سکوي قهرماني ايستاد. مصطفي خلعتبري نيز به خوبي خود را به بازي‌ نهايي رساند و توانست علي‌رغم اينکه کمتر بر روي او حساب باز مي‌شد به مدال طلا برسد. او در فينال از سد مصر گذشت تا سريال‌هاي طلاهاي ايران بالاخره در دوره جام جهاني در بخش مردان پايان بگيرد.
اما در بخش زنان نيز سهيلا منصوريان اولين مدال طلاي ايران را در وزن 52-کيلو دشت کرد. اين اولين حضور او در مسابقات بين المللي بود و در اولين گامش نيز طلاي جهان نصيب‌اش شد. او در فينال از پس کره جنوبي به خوبي برآمد و با مدال ثابت کرد که خواهران منصوريان به خوبي ووشو را مي‌شناسند و خيال کناره گيري از اين رشته را ندارند. خواهر بزرگ تر او يعني شهربانو منصوريان نيز در وزن 75کيلوگرم زنان توانست در يک مبارزه نفس گير در فينال و در مقابل ويتنام به خوبي به پيروزي برسد تا به اين ترتيب اين دو به دو خواهر طلايي جام هفتم مبدل شوند.
مريم هاشمي با وجود شايستگي هايش نتوانست در فينال به پيروزي برسد. البته شايد اگر او در فينال به سانداکاري به غير از سانداکار کشورميزبان بر مي‌خورد مي‌توانست سومين طلايي تيم بانوان و هفتمين طلايي تيم ايران باشد اما اين اتفاق نيفتاد تا سومين مدال او در جهان نقره‌اي باشد.
اما در کنار اين موضوع خداحافظي پانگ يان مربي چيني تيم ايران نيز بعد از حدود هفت سال از اين تيم باعث شد تا عدد هفت براي کشورمان در اين دوره از مسابقات حسابي خاطره انگيز شود. هفتمين دوره جام جهاني، هفت مدال براي ايران و خداحافظي سرمربي چيني بانوان بعد از هفت سال....
 

why do guys cheat on their girlfriends prashanthiblog.com i want my girlfriend to cheat on me
what makes husbands cheat how to tell if wife has cheated women who love to cheat
my wife cheated on me now what read unfaithful spouse
acyclovir 800mg blog.tgworkshop.net thyroxine 100mcg
ارسال در: شنبه 1 آذر ساعت 22:07 (1393/9/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن