90/ خوشحالم که ناکامي اينچئون را جبران کردم
شماره خبر : 112806
تيم ملي ووشو با کسب شش مدال طلا و يک نقره در هفتمين دوره رقابت‌هاي جام جهاني به نايب قهرماني رسيد. اين نايب قهرماني در شرايطي بدست بدست آمد که بهترين هاي دنيا در اوزان مختلف در جاکارتا به روي سکوي ساندا رفتند

ايمان ميري
تيم ملي ووشو با کسب شش مدال طلا و يک نقره در هفتمين دوره رقابت‌هاي جام جهاني به نايب قهرماني رسيد. اين نايب قهرماني در شرايطي بدست بدست آمد که بهترين هاي دنيا در اوزان مختلف در جاکارتا به روي سکوي ساندا رفتند و در اين ميان رسيدن به مدال به هيچ وجه کار آساني نبود. يکي از طلايي‌هاي تيم ايران حميدرضا لادور بود که در بازي‌هاي آسيايي اينچئون نتوانست در فينال از سد حريف قدرتمند خود بگذرد و به مدال نقره بسنده کرد. او بعد از پايان بازي‌هاي آسيايي تمرينات را رها نکرد و با جديت در اردوهاي تيم ملي حاضر شد و به همين دليل رضايت کادر فني را براي اعزام به اندونزي کسب کرد. لادور در جاکارتا به مراتب بهتر و آماده تر از اينچئون حاضر شد و توانست بدون از دست دادن حتي يک راند به نشان ارزشمند طلاي جام جهاني برسد. لادور در گفت‌وگو با نود در مورد کسب اين عنوان گفت:" سطح مسابقات جام جهاني با حضور بهترين هاي دنيا قطعا بالا است و در اين ميان مبارزه کردن و به مدال رسيدن همانطور که اشاره کرديد به هيچ وجه کار آساني نيست. بعد از بازگشت از کره جنوبي حتي يک روز را نيز از دست ندادم و حتي تلاشم را بيشتر کردم تا به هر ترتيبي شده به جام جهاني برسم و در اين ميدان سخت و معتبر ناکامي اينچئون را جبران کنم. خوشحالم که توانستم اين کار را انجام دهم و جواب اطمينان فدراسيون و مربيان تيم ملي و علي‌الخصوص حسين اوجاقي سرمربي تيم را بدهم."
او ادامه داد:" براي اولين مرتبه بود که در يک دوره مسابقه چندين مرتبه وزن کشي انجام شد و اين امر کمي کار را سخت کرد اما به لطف تلاش و کمک مربي تيم ملي توانستم سر وزن باشم و بدون مشکل در مبارزات حاضر شوم. اين اولين مدال طلايي است که در رده بزرگسالان در سطح جهاني ‌مي‌گيرم و اميداورم در آينده تعداد اين نشان را در رقابت‌هاي جهاني بيشتر کنم. جاکارتا نقطه شروعي دوباره براي من بود البته بايد به دوستان خوب ديگرم که به همراه تيم به جاکارتا آمدند و با مدال هايشان موجبات رسيدن تيم به عنوان نايب قهرماني را فراهم کردند نيز خسته نباشيد بگويم. اين عنوان نشاندهنده پتانسيل و قدرت ووشوي ايران در جهان است و در آينده نيز تمام تلاشمان را مي‌کنيم تا از اين عنوان دفاع کنيم."
عضو تيم ووشوي شهرداري بندرعباس در مورد حضورش در ليگ به همراه اين تيم نيز گفت:" تيم شهرداري تيم جواني است اما با اين حال با تمام قدرت در دو هفته گذشته در ليگ حاضر شده و براي رسيدن به قهرماني اميدوار است. به دليل اينکه مسئولين اين باشگاه از من خواستند تا در هفته آينده و در مقابل دانشگاه آزاد در کنار اين تيم باشم خودم را براي حضور در هفته سوم آماده مي‌کنم و بعد از حضور در اين مسابقه قصد دارم چند وقتي را استراحت کنم. واقعا در چند ماه گذشته تمرينات سختي را پشت سر گذاشتم و واقعا نياز به استراحت دارم. در پايان از حمايت هاي مسئولين فدراسيون و کادر فني تشکر مي‌کنم زيرا واقعا در اين مدت تا آنجا که در توانشان بود به ما کمک کردند."
 

should i cheat on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend with a black guy
why did my husband cheat blog.mondor.org just found out my husband cheated on me
walgreens print coupon code free printable grocery coupons coupon code walgreens photo
walgreens printing coupons blogs.visendo.com coupon codes for walgreens photo
ارسال در: شنبه 8 آذر ساعت 14:08 (1393/9/8)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن