90/ شکست قهرمانانمان را بزرگ نکنيم
شماره خبر : 113096
هفته چهارم ليگ برتر باشگاه هاي ووشو در شرايطي برگزار شد که حاضرين در سالن برگزاري اين رقابت‌ها شاهد مبارزات بسيار سنگين و نفس گيري بودند.

ايمان ميري
هفته چهارم ليگ برتر باشگاه هاي ووشو در شرايطي برگزار شد که حاضرين در سالن برگزاري اين رقابت‌ها شاهد مبارزات بسيار سنگين و نفس گيري بودند. سنگيني اين رقابت ها و خستگي برخي چهرهاي مدال آور تيم ملي باعث شد تا مبارزات را واگذار کنند. حميدرضا لادور در 85 کيلوگرم و سجاد عباسي در 75 کيلوگرم که قهرمان جهان و دارنده مدال نقره بازي هاي آسيايي هستند در شرايطي رقابت‌ها را به حريفان واگذار کردند که قطعا خسته از رقابت‌هاي جام جهاني و ديگر مسابقات بين المللي بودند. شکست اين نفرات در کنار اينکه سطح بالاي ليگ ووشو را نشان مي‌دهد هيچ چيزي از شايستگي اين نفرات کم نمي‌کند. بي انصافي است که با يک شکست تمام ارزش هاي فني ملي‌پوشانمان را زير سوال ببريم. لادور کمتر از سه هفته پيش در جام جهاني که به ميزباني اندونزي برگزار شد با قدرت از سد بهترين هاي دنيا گذشت و به مدال طلا رسيد. البته اين مدال با توجه به انجام چند نوبت وزن‌کشي به هيچ وجه آسان نبود و از همين رو است که بايد با انصاف بيشتري در مورد او حرف بزنيم و قضاوت کنيم. قطعا تنها افراد بيگانه با ورزش هستند که در چنين مواقعي باخت‌ها را بزرگ مي‌کنند تا جذابيت کار کمي بيشتر شود. غافل از اينکه به اين ترتيب روحيه قهرمانانمان را خراب مي‌کنيم و باعث مي‌شويم آنها با بي اعتمادي نسبت به رسانه‌ها کار را دنبال کنند. ترس از شکست از خود شکست بدتر است و اين موضوع تاثيرات بدي را در آينده به دنبال خواهد داشت.
در جريان رقابت‌هاي اين هفته ليگ برتر ووشو در گروه يک تاکسيراني آمل با نتيحه 9 بر 4 مغلوب تيم کميته شينگ يي چوان (عمران اريکه) شد و دانشگاه آزاد نيز در يک رقابت‌ نفس گير و حساس موفق شد با همين نتيجه از سد شهرداري بندرعباس بگذرد. البته تيم بندر عباس از جمله تيم هاي خوب اين دوره از مسابقات است و قطعا در ادامه مي‌تواند با تکيه بر نيروي جواني و انگيزه بالايي که دارد اين شکست را جبران کند.
دانشگاه آزاد هم که نياز به تعريف ندارد و حالا با آمدن فردي کارشناس و ورزشي در اين دانشگاه در اغلب رشته هاي رزمي و ديگر رشته ها حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد. دانشگاه امسال در کنار پارس جنوبي که در گروه دوم مسابقات مبارزه مي‌کند جزو اميدهاي رسيدن به قهرماني است.
اما در گروه دو نيز پارس جنوبي 11 بر 2 از سد سپاه ميرجاوه سيستان و بلوچستان گذشت تا ثابت کند با هدايت حسين اوجاقي حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد. قطعا مصاف اين تيم با تيم هاي دانشگاه آزاد يا شهرداري بندرعباس در دور بعدي جالب و تماشايي خواهد بود.
در پايان هفته چهارم ليگ برتر ووشو که در آکادمي اين رشته برگزار مي‌شود دانشگاه آزاد اسلامي و شهرداري بندرعباس عناوين اول و دوم گروه اول را در اختيار گرفتند و در گروه دوم نيز پارس جنوبي و پاس قوامين کرمانشاه سکوهاي اول و دوم را به خود اختصاص دادند. البته اين عناوين با توجه به نزديکي تيم ها از لحاظ فني به طور حتم در هفته هاي بعد جابجا خواهند شد.

medication discount coupons click pharmacy discount code
acyclovir 800mg furosemide pill thyroxine 100mcg
ارسال در: شنبه 15 آذر ساعت 09:04 (1393/9/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن