نماينده ايران نائب قهرمان جام باشگاههاي واترپلو آسيا
شماره خبر : 113816
دهمين دوره رقابت هاي واترپلو جام باشگاه هاي آسيا با قهرماني تيم آستانه قزاقستان به پايان رسيد و نماينده ايران به عنوان دوم بسنده کرد.

دهمين دوره رقابت هاي واترپلو جام باشگاه هاي آسيا با برگزاري مسابقه فينال عصر روز شنبه بين دو تيم زرين معدن آسيا و آستانه نمايندگان ايران و قزاقستان به پايان رسيد.

دو تيم در مرحله گروهي اين مسابقات، بدون شکست و پس از صدرنشيني در گروه خود و مسابقات نيمه نهايي به فينال راه يافته بودند.

زرين معدن در گروه B قرار داشت و پس از غلبه بر افغانستان، القادسيه کويت و آلماتي قزاقستان به عنوان تيم صدرنشين مقابل تيم چهارم گروه A يعني کويت ايستاد.

نماينده ايران به راحتي و با حساب 22 بر 9 حريف خود را از پيش رو برداشت تا در مرحله نيمه نهايي مقابل هم وطنان خود از تيم نفت اميديه به آب بزند. رقابت جذاب و ديدني دو تيم ايراني در نهايت با برتري زرين معدن به پايان رسيد تا زنجاني ها به مصاف آستانه پرقدرت بروند.

ازطرف ديگر آستانه قزاقستان هم با اقتدار پاي به مرحله پاياني گذاشت. اين تيم با با تفاضل گل 42+ مرحله گروهي را با چهار پيروزي به پايان رساند. نفت اميديه، کويت و قادسيه الخبر عربستان هم گروهي هاي اين تيم قزاق بودند. آن ها در ادامه هم مسير همواري داشتند و با دو پيروزي راحت مقابل افغانستان و قادسيه الخبر عربستان فيناليست شدند.

بازي زيبا و پربرخورد فينال هم با حساب 13 بر 6 به سود آستانه قزاقستان به پايان رسيد تا اين تيم به عنوان قهرمان دهمين دوره واترپلو جام باشگاه هاي آسيا در تهران لقب گيرد.

اختتاميه اين مسابقات با حضور حجت الاسلام ابوترابي فرد نايب رييس مجلس شوراي اسلامي، کيومرث هاشمي رييس کميته ملي المپيک، نصراله سجادي معاون توسعه ورزش قهرماني وزير ورزش، بهرام افشارزاده و شاهرخ شهنازي دبير کل کمتيه ملي المپيک در استخر 9 دي ورزشگاه شيرودي برگزار شد.

women who cheat with married men reason women cheat how to tell if wife has cheated
my husband cheated on me blog go i cheated on my husband with my ex
should i cheat on my boyfriend link i cheated on my boyfriend with a black guy
wives that cheat read men and women
walgreens print coupon code click coupon code walgreens photo
rx pharmacy discount card blog.smartofficecloud.com walgreens photo coupon 100 prints
ارسال در: شنبه 29 آذر ساعت 19:10 (1393/9/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن