تيم پارس جنوبي در ليگ ووشو باشگاههاي کشور قهرمان شد
شماره خبر : 116971
رقابتهاي ليگ ووشو قهرماني باشگاههاي کشور در حالي با برتري و قهرماني پارس جنوبي در آکادمي ووشو به پايان رسيد که محسن محمد سيفي قهرمان نامدار ووشو ايران بعد از سالها در يک ميدان داخلي بازنده شد.

مهر، مرحله نيمه نهايي رقابتهاي ليگ برتر ووشو باشگاههاي کشور صبح امروز در آکادمي ووشو آغاز شد. در اين مرحله دانشگاه آزاد برابر پاس قوامين به برتري دست يافت و راهي بازي پاياني شد و در ادامه پارس جنوبي با پيروزي مقابل شهرداري بندرعباس به ديدار دانشگاه آزاد در بازي نهايي رفت.

مبارزه دو تيم در بازي پاياني با برتري 3 بريک پارس جنوبي در بخش تالو آغاز شد. اما در ساندا اين دانشگاه آزاد بود که 5 بر چهار صاحب پيروزي شد ولي در مجموع پارس جنوبي با نتيجه 7بر شش به برتري دست يافت و قهرمان شد.

از مهمترين اتفاقات ديدار نهايي مبارزه محسن محمدسيفي و سجاد عباسي در وزن 75- کيلوگرم بود که با برتري سجاد عباسي همراه شد. در حاليکه محسن محمدسيفي وزن خود را تغيير داده بود در راند اول پيروز شد اما در راند دوم ضربه سنگين سجاد عباسي باعث شد که داوران او را برنده اعلام کنند. با اين اصاف محسن محمدسيفي قهرمان بلامنازع آسيا و جهان پس از 6 سال در مجموع مسابقات داخلي و بين المللي شکست خورد.

در بخش ساندا، مسعود انصاري، عرفان آهنگريان، سعيد فاضلي، سجاد عباسي و حميدرضا قلي پور براي دانشگاه آزاد پيروزي به ارمغان آوردند.پيروزيهاي پارس جنوبي نيز توسط، فرود ظفري، جعفر شيرزاد، مرتضي نوروزي و امير فضلي کسب شد.

در ديدار رده بندي نيز شهرداري بندرعباس 12 بر يک پاس قوامين کرمانشاه را شکست داد و به عنوان سومي رسيد. در بخش تالو شهرداري بندرعباس 4 بر صفر از حريف پيش افتاد و در ساندا نيز برتري خود را حفظ کند تا در نهايت شاگردان عليرضا بهرمن با کسب پيروزي 12 بر يک به عنوان سومي دست يابند.تيم پاس قوامين نيز که با هدايت مجيد ملکي با استفاده از ووشوکاران جوان و با هزينه اندک پاي به ليگ هشتم گذاشته بود با کسب عنوان چهارمي به کار خود پايان داد.

در هشتمين دوره رقابت هاي ليگ برتر ووشوي باشگاه هاي کشور 9 تيم در دو گروه حضور داشتند که در گروه يک، تيم هاي دانشگاه آزاد، شهرداري بندرعباس، شينگ يي چوان ووشو(عمران اريکه)، رنگ فيروزه شيراز و تاکسيراني آمل رقابت کردند و در پايان دانشگاه آزاد و شهرداري بندرعباس به نيمه نهايي صعود کردند.در گروه دو نيز پارس جنوبي، سپاه ميرجاوه سيستان و بلوچستان، پاس قوامين ناجا و هيات آذربايجان شرقي رقابت کردند که پارس جنوبي و پاس قوامين به مرحله نيمه نهايي رسيدند.

 

should i tell my boyfriend i cheated vancouverpaddlewheeler.com finding out your boyfriend cheated
did my girlfriend cheated on me open my girlfriend cheated on me what do i do
why women cheat on their husband link I cheated on my wife
walgreens printing coupons site coupon codes for walgreens photo
ارسال در: پنجشنبه 30 بهمن ساعت 17:26 (1393/11/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن