90/ نامه اعتراض آميز 9 نامزد به وزير ورزش
شماره خبر : 117173
9 نامزد انتخابات رياست فدراسيون ووشو نامه اي سرگشاده به محمود گودرزي وزير ورزش و جوانان نوشتند و تعيين سرپرست بي طرف و تعويق زمان انتخابات را خواستار شدند.

تعيين سرپرست بي طرف و تعويق زمان انتخابات ووشو خواسته کانديداها

9 نامزد انتخابات رياست فدراسيون ووشو نامه اي سرگشاده به محمود گودرزي وزير ورزش و جوانان نوشتند و تعيين سرپرست بي طرف و تعويق زمان انتخابات را خواستار شدند.
سيد نصراله سجادي معاون ورزش قهرماني وزارت ورزش و جوانان در مصاحبه هاي متعدد از جمله در روز يکشنبه 12 بهمن ?? اعلام کرده بود: براي فدراسيون هايي که دوره چهار ساله رييس آن به اتمام رسيده سرپرست انتخاب مي شود و فدراسيون ووشو هم از اين قاعده مستثني نيست.
معاون ورزش قهرماني بدون اشاره به ووشو از برگزاري انتخابات تنها 4 فدراسيون تا پايان سال 93 خبر داده بود؛ با اين حال و در يک تناقض آشکار، هفته ي گذشته از سوي وزارت ورزش تاريخ انتخابات فدراسيون ووشو براي 13 اسفند اعلام شد.
دوره 4 ساله دوم رياست مهدي علي نژاد رييس جوان فدراسيون ووشو روز 11 بهمن به پايان رسيده و طبق قانون مي بايست وزارت ورزش به عنوان رييس مجمع سرپرست براي فدراسيون انتخاب مي کرد؛ اتفاقي که تا کنون خبري از آن منتشر نشده و همين امر موجب غيرقانوني شدن حضور علي‌نژاد در مسئوليت رياست فدراسيون شده است.
حالا با عدم انتصاب سرپرست و حضور غيرقانوني علي نژاد، 9 نفر از 16 نامزدي که آذر ماه براي انتخابات رياست اين فدراسيون ثبت نام کردند، با ارسال نامه اي از وزير ورزش خواستار تعيين سرپرست بي طرف و تعويق زمان انتخابات شدند.

فرشته دستپاک،‌رحيم شکري آغميوني، حميدرضا پارسي منش، بيژن ثابتي مطلق، مجيد نصيري، امير سالاري بيدختي، عليرضا مردانشاهي و محمدرضا اميري نامزدهايي هستند که با ارسال نامه مشترک و يا انفرادي اعتراض خود را به وزير ورزش اعلام کردند.
متن نامه اعتراض آميز به وزير ورزش
جناب آقاي دکتر گودرزي وزير محترم ورزش و جوانان
با سلام و تحيات
احتراما ضمن تشکر از ايجاد روند سالم انتخاباتي در تعيين سرپرست بي طرف جهت برگزاري مجامع ديگر فدراسيونهاي ورزشي، اينجانبان اکثريت کانديداهاي تاييد صلاحيت شده فدراسيون ووشو خواهشمنديم دستور فرماييد منويات به حق حضرت عالي، در رعايت عدالت و بي طرفي در مجمع انتخاباتي فدراسيون ووشو نيز تحقق پيدا نمايد.
ضمنا با عنايت به اينکه به صورت غير منتظره در پايان ساعت اداري مورخ 28/11/93 با حداقل زمان ممکن مجمع فدراسيون به تاريخ 13/11/93 تعيين گرديده است و متاسفانه رييس فدراسيون مربوطه نيز بعد از اتمام دوره رياست 4 ساله مورخ 11/11/93 هنوز بر مسند رياست باقيست و از اختيارات لازم و امکانات موجود فدراسيون بهره مند است تقاضا داريم به جهت جلوگيري از هر گونه شائبه مهندسي انتخابات و برخورداري همه کانديداها از شرايط يکسان و برقراري عدالت دستور لازم مبذول فرماييد:
1- تعيين سرپرست بي طرف 2- تعويق زمان انتخابات فدراسيون
تا انشاءاله طبق انتظار حضرت عالي و جامعه فهيم ووشو کشور شاهد برگزاري انتخاباتي سالم و به دور از حاشيه هاي ورزشي بوده و باحضور حضرت عالي شاهد ورزشي پاک و معنوي در کشور عزيزمان ايران باشيم.
 

did my girlfriend cheated on me open my girlfriend cheated on me what do i do
why husbands cheat wife cheat why do married men cheat
adult intimate sex stories sex stories cougars readers adult audio stories
metronidazole 400mg hieple.net synthroid bottle
ارسال در: دوشنبه 4 اسفند ساعت 21:43 (1393/12/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن