90/ بايد به خانواده ووشو دست‌مريزاد گفت
شماره خبر : 117620
انتخابات فدراسيون ووشو در سالن اجتماعات آکادمي ملي المپيک برگزار شد و همان‌طور که پيش‌بيني مي‌کرديم مهدي علي‌نژاد با کسب اکثريت و يا بهتر بگوييم صددرصد آراء براي سومين مرتبه به عنوان رئيس اين فدراسيون موفق انتخاب شد.

ايمان ميري
انتخابات فدراسيون ووشو در سالن اجتماعات آکادمي ملي المپيک برگزار شد و همان‌طور که پيش‌بيني مي‌کرديم مهدي علي‌نژاد با کسب اکثريت و يا بهتر بگوييم صددرصد آراء براي سومين مرتبه به عنوان رئيس اين فدراسيون موفق انتخاب شد. علي‌نژاد در مجموع از 41 رأي موجود 41 رأي را به دست آورد تا ضمن اينکه براي سومين مرتبه سکان هدايت ووشوي ايران را به عهده مي‌گيرد. براي سومين‌بار نيز رکورددار کسب صددرصدي آراء از مجامع انتخاباتي ورزشي شود. البته پيش از برگزاري مجمع نيز باتوجه به نتايج درخشاني که در هشت سال اخير با مديريت خوب علي‌نژاد براي ورزش ايران و علي‌الخصوص ووشو رقم خورده بود مي‌توانستيم انتظار چنين نتايجي را داشته باشيم.
هرچند در حين برگزاري مجمع برخي از نامزدها سعي بر هم زدن نظم انتخابات را داشتند، ولي با درايت و تدبير سجادي موفق به اين کار نشدند. معاون ورزش قهرماني وزارت ورزش و جوانان انصافا در صحبت‌هاي روز گذشته‌اش خيلي مسائل را براي برخي افراد که شايد در ورزش به دنبال اهداف‌ نه‌چندان معقولي هستند روشن کرد. او ضمن اينکه در طول زمان برگزاري مجمع از بروز مشکلات به خوبي جلوگيري کرد. در پايان جلسه نيز با اشاره به اعتماد و رأي اهالي مجمع اين اتفاق را پاسخ مناسبي براي برخي افراد دانست که سعي در غيرقانوني خواندن مجمع داشتند. البته به احتمال زياد در چند روز آينده نيز شاهد برخي حرکت‌ها بر عليه فدراسيون و مسئولين ووشو خواهيم بود اما موضوعي که در اين ميان مطرح است اين که واقعا منتقدان معترض اين روزهاي ووشو به چه مسائلي اعتراض دارند؟! آيا در طول 8 سال گذشته بهتر از نتايج به دست آمده در ميادين بين‌المللي عناويني وجود داشته که فدراسيون به دست نياورده است؟!
بي‌انصافي است که عملکرد و تلاش - مسئولين اجرايي و تيم فني ووشو را به خاطر برخي منافع شخصي ناديده بگيريم. رويکرد ووشوي ايران در نشست سال گذشته با وجود تمام کمي و کاستي‌هاي موجود کاملا قابل دفاع و البته افتخار ماست. امروز ايران در اين رشته به عنوان يکي از کشورهاي صاحب قدرت و صاحب رأي و البته صاحب تفکر به حساب مي‌آيد و بدون اغراق تمام اين موفقيت‌ها حاصل همدلي و کار شبانه‌روزي است که مسئولين و تمام اهالي ووشو در ساليان گذشته داشته‌اند. همان‌طور که روز گذشته حاضرين در سالن اجتماعات آکادمي ملي المپيک شاهد بودند حتي صمد ولي‌زاده نيز با کناره‌گيري از ادامه انتخابات به اين موضوع مهر تأييد زد که برنامه ها و سياست‌هاي ووشو در حال حاضر قابل تأييد و احترام و البته همراه با اميدواري براي آينده است. ولي زاده با اين کار ثابت کرد که هرچند او را در هشت سال گذشته هميشه به عنوان منتقد مي‌شناختند اما با اين وجود خوب مي‌داند که حرکت رو به جلوي ووشوي ايران قابل حمايت است. به هر صورت اميدواريم مسئولين وزارت ورزش و جوانان و البته کميته ملي المپيک نيز بيشتر از گذشته اين رشته را مورد حمايت قرار دهند تا به اميد خدا شاهد کسب افتخارات فراوان در اين رشته باشيم. بايد به خانواده فهيم ووشو براي اين انتخاب دست‌مريزاد گفت و به اين موضوع اشاره کرد که همدلي و همفکري در اين رشته بيداد مي‌کند!

علي نژاد: رکورد زده ايم
مهدي علي‌نژاد که با 100 درصد آرا به عنوان رياست فدراسيون ووشو انتخاب شد ، گفت: در دو دوره قبل اين انتخابات که من حضور داشتم، 100 درصد آرا را کسب کردم که اين اتفاق يک رکورد محسوب مي‌شود. من از اعضاي مجمع تشکر مي‌کنم که همگي به من راي دادند و اين اتفاق باعث شد که وظيفه من در اين زمينه سنگين‌تر شود و بايد بهتر از قبل پيش برويم. در حوزه قهرماني توجه بيشتري به رده‌هاي پايه و استعداديابي را سرلوحه قرار خواهيم داد. در حوزه استفاده از مربيان تيمي توجه بيشتري خواهيم کرد و مربيان خوبي را وارد ايران مي‌کنيم. در حوزه‌هاي استاني نيز از لحاظ نرم‌افزاري و سخت افزاري حمايت بيشتري خواهيم کرد.
برخي از کانديداها از اين مجمع خارج شدندو اين نشان مي‌دهد که با جامعه ووشو همدل نيستند و اين مساله من را بسيار ناراحت کرد، چون اين انتظار را نداشتم در حالي که بايد همگي متحد مي‌شديم. روساي هيات‌ها که نماد ورزش‌هاي استانها هستند همگي با راي خود نشان دادند که موافق با من هستند حضور قهرماناني همچون حميد قلي پور و سيفي و شهربانو منصوريان نشان داد که ورزشکاران نيز از عملکرد هشت ساله فدراسيون راضي بوده‌اند.

 

why do guys cheat on their girlfriends site i want my girlfriend to cheat on me
how many guys cheat floridafriendlyplants.com what makes women cheat
should i tell my boyfriend i cheated would you cheat on your boyfriend finding out your boyfriend cheated
should i cheat on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend with a black guy
i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
how do i know if my wife has cheated cheat on your wife how to catch a cheat
canadian pharmacy coupons open coupons for free stuff
rx pharmacy discount card blog.smartofficecloud.com walgreens photo coupon 100 prints
my wife cheated on me now what read unfaithful spouse
tadalafil 80mg charamin.com revia
ارسال در: جمعه 15 اسفند ساعت 14:41 (1393/12/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن