گزارش وب سايت جهاني فوتبال ساحلي از پيروزي تيم ملي ايران
شماره خبر : 118225
تيم ملي فوتبال ساحلي شب گذشته(دوشنبه) در نخستين ديدار خود در رقابت هاي قهرماني آسيا در دوحه قطر با نتيجه 3 بر 2 لبنان را از پيش رو برداشت.

تيم ملي فوتبال ساحلي شب گذشته(دوشنبه) در نخستين ديدار خود در رقابت هاي قهرماني آسيا در دوحه قطر با نتيجه 3 بر 2 لبنان را از پيش رو برداشت.

وب سايت جهاني فوتبال ساحلي در اين باره نوشت: گرچه پيروزي 3 بر 2 براي ايران کار راحتي نبود، اما لحظات درخشاني از آنان به ثبت رسيد.

همچنين برخلاف پيش بيني هاي انجام شده، تعداد گل هاي کمي در اين بازي به ثمر رسيد، اما اين چيزي از کيفيت خوب بازي کم نمي کند.

لبنان در دور اول توانست گل برتري را به ثمر رسانده و تا دور دوم نيز آن را حفظ کند اما پس از آن ديگر نتوانستند به بازي بازگردند تا جاييکه نتيجه ديدار در اولين روز بازي هاي اين گروه به سود ايران به پايان رسيد.

ايران پس از يک روز استراحت روز چهارشنبه به مصاف تايلند خواهد رفت و اين در حاليست که لبنان امروز با تايلند به اميد کسب 3 امتياز اين بازي به رقابت خواهد پرداخت.

کنفدراسيون فوتبال آسيا در اين باره نوشت: ايران با پيروزي 3 بر 2 در اولين ديدار خود مقابل لبنان در رقابتهاي قهرماني قاره کهن، توانست عنوان قهرمان فوتبال ساحلي آسيا را حفظ کند.

لبناني ها در دور اول مسابقه توانستند با گل گرادا در دقيقه 8 در ابتداي کار بازي را از آن خود کنند و چندي طول نکشيد که دروازه آنها با گل محمدعلي صادقي در دقيقه 13 باز شد و دور دوم با نتيجه يک بر يک به پايان رسيد.

پس از آن در دور سوم گل هاي فريد بلوک باشي در دقيقه 29 و محمد احمدزاده در دقيقه 35 فضاي تنفس را براي ايراني ها باز کرد و لبناني ها گرچه در دقايق پاياني بازي با ضربه محمد حلاوي توانستند يک گل ديگر را از آن خود کنند، اما در حقيقت بازي به سود ايران به پايان رسيد.

پيروزي ايران مقابل لبنان در آخرين ديدار روز اول رقابتهاي قهرماني آسيا در حالي بدست آمد که سرمربي لبنان پيش از برگزاري اين بازي در گفت وگوي اختصاصي خود با سايت رسمي فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) تأکيد کرده بود: تيم ايران بسيار قدرتمند است. آنها چندين بار به جام جهاني فوتبال ساحلي صعود کردند و در سالهاي اخير در ديدارهاي دوستانه خود توانستند بر تيم هاي روسيه و برزيل غلبه کنند. ايران بهترين تيم آسيا است و در حقيقت ما مسابقه دشواري در پيش روي داريم. بازيکنان ايراني از خلاقيت بازي سازي خوبي برخوردار هستند.

رقابت هاي فوتبال ساحلي قهرماني آسيا، انتخابي مسابقات قهرماني سال 2015 جهان در پرتغال است.

i told my boyfriend i cheated on him cheat on boyfriend should i cheat on my boyfriend
should i cheat on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend with a black guy
how to cheat your wife site how to cheat your wife
what makes husbands cheat my boyfriend cheated on me with a guy women who love to cheat
canadian pharmacy coupons blockislandorganics.com coupons for free stuff
walgreens prints wrightcontractingsi.com walgreens transfer prescription coupon
discount prescription card news.hostnetindia.com rx prescription coupons
cvs 30 off coupon click cvs 30 off coupon printable
ارسال در: سه شنبه 4 فروردين ساعت 18:24 (1394/1/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن