مايکل شوماخر از قهرماني فرمول يک جهان تا کما
شماره خبر : 118417
مايکل شوماخر در 3 ژانويه 1969 در شهر هورت در ايالت نوردراين، وستفالن آلمان از مادر و پدري به نام هاي اليزابت و رالف متولد شده ولي در 4 سالگي صاحب يک اتومبيل پدالي شد و پدرش براي افزايش سرعت آن، موتوري رويش نصب کرد و او در اولين حادثه زندگي خود با تير چراغ برق برخورد کرد،

مايکل شوماخر در 3 ژانويه 1969 در شهر هورت در ايالت نوردراين، وستفالن آلمان از مادر و پدري به نام هاي اليزابت و رالف متولد شده ولي در 4 سالگي صاحب يک اتومبيل پدالي شد و پدرش براي افزايش سرعت آن، موتوري رويش نصب کرد و او در اولين حادثه زندگي خود با تير چراغ برق برخورد کرد، مايکل در اين سن کوچکترين عضو باشگاه اتومبيل راني به حساب مي آمد، مايکل در 6 سالگي اولين قهرماني خود را بدست آورد و يکي از دوستان خانوادگي آنها به نام يورگن ديلک يک ماشين جديد به مايکل هديه داد.

وي در آگوست 1995 با کارينا ازدواج کرد و در 20 فوريه 1997، جينا ‌ماريا اولين فرزند آنها به دنيا آمد، فرزند دوم مايکل يعني مايک نيز در 22 مارس 1999 متولد گرديد، برادر مايکل، رالف است که 6 سال از او کوچکتر است و نايب قهرمان جودوي جهان است.

مايکل پس از اتمام دوران مدرسه در گاراژي در نزديکي محل سکونتش کار خود را آغاز کرد و پس از يک سال به گاراژ ويلي رفت، او با کار در اين محل توانست دوره مکانيکي خود را در تعمير ماشين هاي سرعتي تکميل کند.

ويلي ور مدير برنامه هاي مايکل، او را در مسابقات فرمول 3 آلمان بکار گرفت و رسما کار خود را با مايکل شروع کرد.

شوماخر در سال 1991 اولين مسابقه فرمول يک خود را در پيست بلژيک و در تيم جوردن ‌فورد به انجام رساند و پس از يک مسابقه به تيم بنتون، فورد منتقل شد در سال 1992 قهرمان گرند پري بلژيک شد و در جدول کلي رانندگان در پايان فصل در رده چهارم قرار گرفت در سال 1994 اولين قهرماني جهان خود را با تيم بنتون رنو و فلاوي برياتوره کسب کرد، در سال 1995 دومين قهرماني جهان خود را با بنتون بدست آورد در سال 1996 به فراري ملحق شد و در آن فصل به مقام سوم جهان رسيد.
در سال 2000 در يک رقابت بي نظير و زيبا با ميکا هاکينن فنلاندي توانست سومين مقام قهرماني جهان را بدست آورد.

اوج اين قهرماني ها در سال 2004 بود که در 13 مسابقه عنوان نخست را بدست آورد و تنها در مسابقات موناکو از دور رقابت ها حذف شد.

در سال 2006 بعد از قهرماني خاطره انگيز در پيسا مونتسا اعلام کرد که براي هميشه در پايان اين فصل از دنياي فرول يک خداحافظي مي کند و در نهايت افسانه شوماخر با يک نمايش بي نظير در برزيل به کار خود خاتمه داد، رانندگي شوماخر در برزيل نمايشي از شوماخر فصل 2000 بود، بي گمان هيچ کس سبقت‌هاي زيبا و جانانه او در اينترلاگوس را در آخرين گراندپري عمرش فراموش نمي‌کند.


شوماخر در سال 2005 در برنامه نيکوکاري شبکه تلويزيوني ZDF آلمان مبلغ 10 ميليون دلار به آسيب ديگان زمين لرزه و سونامي اقيانوس هند اهدا کرد شوماخر يکي از سفيران يونسکو است و که 3 ميليون دلار به اين تشکيلات اهدا کرده است.

شوماخر روز يکشنبه 29 دسمابر 2013 در حالي که به همراه پسرش در کوه هاي آلپ فرانسه اسکي مي کرد دچار سانحه شد و سرش به صخره اصابت کرد و کما رفت، چندي بعد پزشکان اعلام کردند که روند بازيابي هوشياري شوماخر آغاز شده است و او اکنون براي بازيابي هوشياري اش دارو مصرف مي کند در سيزدهم ژوئن 2014 نشريه آلماني بونته خبر داد مايکل شوماخر از بخش مراقبت‌هاي ويژه به بخش توانبخشي بيمارستان گونوبل منتقل شده است در 16 ژوئن 2014 وي از حالت کما خارج و از بيمارستان گرنوبل مرخص شد، چند روز پس از ترخيص شوماخر از بيمارستان، پرونده پزشکي وي از بيمارستان ربوده شد و سارقان اعلام کردند که قصد فروش آن را به رسانه ها دارند، آنها براي فروش آن مبلغ 50 هزار يورو تعيين کردند. اين پرونده محتوي جزيئاتي از مراحل مختلف جراحي هاي انجام شده روي شوماخر است.

قهرمان افسانه‌اي را هرگز در پيست اتومبيل‌‌راني نخواهيم ديد و اين براي بسياري از طرفداران اين رشته بسيار غم‌انگيز است.

why do guys cheat on their girlfriends site i want my girlfriend to cheat on me
i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
adult intimate sex stories indian sex stories com adult audio stories
women looking to cheat women affair married men having affairs
prescription cards read 30 off cvs coupon
ارسال در: شنبه 8 فروردين ساعت 19:43 (1394/1/8)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن