صعود دو شمشيرباز ايران به جمع 64 بازيکن برتر جام‌جهاني
شماره خبر : 118439
علي پاکدامن و محمد رهبري که به منظور افزايش امتيازات المپيکي خود در جام جهاني کره‌جنوبي شرکت کرده‌اند با کسب نتايچ قابل قبول در جدول مقدماتي و حذفي اين رقابت‌ها موفق به صعود به جدول 64 نفره شدند.

تيم ملي شمشيربازي اسلحه سابر ايران با ترکيب علي پاکدامن، مجتبي عابديني و محمد رهبري در مسابقات جام جهاني کره جنوبي شرکت کرده است. اين رقابت ها از جمله رويدادهاي تاثير گذار در امتياز المپيکي شمشيربازان است، از روز گذشته (شنبه) آغاز شد.

در روز نخست اين رقابت ها و در جدول مقدماتي علي پاکدامن نمايندگاني از اسپانيا، هنگ کنگ، چين و آمريکا را شکست داد سپس با شکست 15 بر 13 شمشيرباز انگليسي به جدول 64 نفره صعود کرد.

محمد رهبري هم پس از غلبه بر نمايندگان چين، ژاپن و ويتنام در مرحله مقدماتي، در مرحله حذفي شمشيرباز آمريکايي را شکست داد و راهي جدول 64 نفره شد اين در حالي است که ديگر نماينده ايران يعني مجتبي عابديني از صعود به اين مرحله بازماند.

اين بازيکن در دور نخست مسابقات نمايندگان فرانسه، کره جنوبي، انگليس و مالزي را از پيش رو برداشت اما در مرحله حذفي مغلوب حريف قدرتمند مجارستاني شد و از صعود بازماند.

بدين ترتيب مسابقات شمشيربازي جام جهاني کره جنوبي امروز (يکشنبه) در جدول 64 نفره و با حضور دو نماينده ايران پيگيري خواهد شد. در اين مرحله از مسابقات علي پاکدامن به مصاف حريفي از کره جنوبي مي رود و محمد رهبري هم با نماينده روسيه ديدار خواهد کرد.

مسابقات شمشيربازي جام جهاني کره جنوبي از جمله رويدادهايي است که امتيازات به دست آمده در آن بر امتياز لازم براي المپيکي شدن شمشيربازان تاثيرگذار خواهد بود. تيم ملي شمشيربازي اسلحه سابر پيش از اين و در ماه هاي پاياني سال گذشته در مسابقاتي مشابه که به ميزباني ايتاليا و لهستان برگزار شد، شرکت کرده بود. اين تيم حضور در جام جهاني اسپانيا را هم در برنامه دارد.

prescription drugs discount card blog.lppinsonneault.com pharmacy direct coupon
albuterol (salbutamol) 2mg robertsuk.com keflex 750mg
ارسال در: يکشنبه 9 فروردين ساعت 13:05 (1394/1/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن