در بازي با ژاپن روي اشتباهات فردي بازي را واگذار کرديم
شماره خبر : 118452
مربي تيم ملي فوتبال ساحلي معتقد است با پتانسيلي که بازيکنان ما دارند، در مسابقات جهاني نيز مي توانند باعث درخشش نام کشور عزيزمان شوند.

عباس هاشم پور، مربي تيم ملي فوتبال ساحلي پس از پيروزي برابر لبنان و جواز حضور در رقابتهاي جام جهاني پرتغال گفت: فدراسيون فوتبال ارتباط خيلي خوبي با رشته ساحلي داشته و معتقدم کفاشيان و اسدي علاقه وافري به اين رشته دارند. نسل فوتبال ساحلي کنوني در ايران بسيار با کيفيت هستند. هدف ما و فدراسيون اين است که با گرفتن بهترين نتايج مردم را شاد کنيم. اميدوارم با فراهم کردن امکانات بسيار مناسب براي بازيکنان بتوانيم حضوري موفق در رقابت هاي جام جهاني داشته باشيم.

وي درباره عملکرد تيم در مسابقات قهرماني آسيا گفت: تيم ملي فوتبال ساحلي مقتدرانه مقابل حريفان خود ايستادگي کرد و به جام جهاني راه يافت. در واقع اين صعود نتيجه تلاش و زحمات کادر فني، بازيکنان و حمايتهاي ويژه فدراسيون و همکاري باشگاهها بود. حق ما رسيدن به فينال بود، ولي در بازي با ژاپن روي اشتباهات فردي بازي را واگذار کرديم. بعد از شکست برابر ژاپن اکتاويو با بازيکنان صحبت کرد و از نظر رواني تيم را براي بازي با لبنان آماده کرد. البته ناگفته نماند که تيم ملي ژاپن آماده سازي خوبي براي اين رقابت ها انجام داده بود. اردوهاي مختلفي در آرژانتين و برزيل برگزار کرده بود.

هاشم پور در ادامه بيان کرد: جا دارد از زحمات تمامي بازيکنان، کادر فني و باشگاه ها و بويژه حمايتهاي بي دريغ رئيس و دبيرکل فدراسيون تشکر کنم و البته بايد بدانيم که اين تازه ابتداي راه است و ما در ادامه راه دشواري را پيش رو داريم و در اين چند ماه پيش رو بايد تمام تلاشمان را براي حضور قدرتمند در جام جهاني انجام دهيم چرا که در جام جهاني سخت ترين و قوي ترين تيم ها حضور دارند. با پتانسيلي که بازيکنان ما دارند در مسابقات جهاني نيز مي توانند باعث درخشش نام کشور عزيزمان شوند.

وي در ادامه درباره حضور بازيکنان جوان در تيم ملي گفت: هدف اصلي از تشکيل تيم ملي «ب» فوتبال ساحلي اين بود که بتوانيم بازيکنان شايسته اي را براي تيم ملي بزرگسالان داشته باشيم. در اين تورنمنت از بازيکناني مثل محمد مرادي و محمدصادقي براي اولين در رقابت هاي بين المللي حضور داشتند، استفاده کرديم . انگيزه بالاي آنها باعث شد که مرداي 3 گل و صادقي 2 گل در اين رقابت ها براي تيم ملي بزند. انشاا... در آينده اي نزديک شاهد اين باشيم که جوانان اين مرز و بوم بتوانند جانشينان شايسته اي براي بازيکنان اصلي تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان باشد.

مربي تيم ملي در پايان گفت: صعود مقتدرانه تيم ملي را به مردم عزيز ايران و بخصوص جامعه فوتبال ساحلي تبريک مي گويم.اي آف‌سي 47 کشور عضو دارد.

why husband cheat west-bot.com women cheat because
how to cheat your wife site how to cheat your wife
rite aid coupons 2016 rite aid pharmacy locator rite aid in store coupons
ارسال در: يکشنبه 9 فروردين ساعت 13:36 (1394/1/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن