صحبت‌هاي بازيکنان تيم ملي فوتبال ساحلي بعد از پيروزي برابر لبنان
شماره خبر : 118456
بازيکنان تيم ملي فوتبال ساحلي پس از صعود به جام جهاني 2015 پرتغال اظهار نظرهاي خود را ارائه کردند.

سيدپيمان حسيني، دروازه بان تيم ملي فوتبال ساحلي که نمايش خوبي هم در بازي مقابل لبنان داشت،گفت: لبنان تيم بسيار خوبي بود و از بازيکنان با تجربه اي برخوردار بود اما بازيکنان ايران با انگيزه خاصي که داشتند توانستند هشت گل به لبناني ها بزنند. روي دروازه ما هم تيم لبنان موقعيت‌هاي زيادي ايجاد کرد. آنها فيزيکي بازي مي‌کردند و اساس کارشان بر شوت هاي از راه دور بود که البته چندين بار هم اين کار را انجام دادند، اما توان مقابله با تکنيک خوب ساحلي بازان ايران را نداشتند و در نهايت با هشت گل مغلوب ما شدند.


علي نادري کاپيتان تيم ملي فوتبال ساحلي درباره رقابت‌هاي قهرماني آسيا گفت: همانطور که ديديد سطح مسابقات بسيار بالا بود. در مرحله گروهي توانستيم نتايج خوبي بگيريم. حق ما حضور در فينال بود، ولي فوتبال است و در يک لحظه ممکن است همه چيز عوض شود. اشتباهات فردي مان در بازي با ژاپن باعث شد بازي برده را واگذار کنيم. ولي خوشبختانه در بازي رده بندي فشار بيشتري به لبنان آورديم و توانستيم اين تيم را شکست بدهيم و به مسابقات جام جهاني 2015 پرتغال صعود کنيم. اميدوارم بتوانيم در رقابت‌هاي جام جهاني که بزرگترين رويداد جهاني است بهترين عملکرد خود را به نمايش بگذاريم و بازيکنان از لحاظ مالي به وضعيت بهتري برسند.

محمد حاجي پور دروازه بان تيم ملي گفت: بازيکنان پاسخ زحمات خود را در اين مسابقات گرفتند. خوشبختانه نمايش خوبي برابر لبنان داشتيم و توانستيم با هشت گل به پيروزي برسيم و به هدف اصلي خود که همان حضور در مسابقات جام جهاني 2015 پرتغال است برسيم. البته اين امر مهم با همت بازيکنان و کادر فني بدست آمد. ما اولين و آخرين بازي مان را جلوي لبنان انجام داديم که به نظرم بازي رده بندي به مراتب سخت تر بود، چرا که ما استرس و فشار اين را داشتيم که بتوانيم جواز صعود را کسب کنيم که خوشبختانه با دعاي خير مردم اين امر مسجل شد. جا دارد از فدراسيون فوتبال، کادر فني و دپارتمان فوتبال ساحلي که هميشه تيم ملي فوتبال ساحلي را حمايت کردند تشکر کنم.

محمدعلي مختاري در ادامه گفت: ماه‌ها در اردو بوديم و شرايط سختي را تحمل کرديم، خدا رو شکر توانستيم مزد زحماتمان را بگيريم. در اين دوره از مسابقات تيم ملي با ترکيبي از بازيکنان جوان و باتجربه به اين رقابتها اعزام شد. توانستيم عملکرد خوبي در اين مسابقات به نمايش بگذاريم، تيم ملي 5 مسابقه انجام داد، فقط در ديدار مقابل ژاپن بازي را واگذار کرديم. همه اينها نشان مي دهد که تيم ملي وضعيت بسيار خوبي دارد و اميدواريم اين وضعيت را تا شروع رقابتهاي جام جهاني پرتغال حفظ کنيم و از گروهمان در اين رقابتها صعود کنيم، چرا که مي توانيم با توجه به بازيکناني که داريم در جمع 4 تيم پاياني قرار بگيريم.

free spy apps spy mobile to mobile spyware for cell phone
why do guys cheat on their girlfriends i cheated on my girlfriend and i want her back i want my girlfriend to cheat on me
should i tell my boyfriend i cheated should i cheat on my boyfriend finding out your boyfriend cheated
should i cheat on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend with a black guy
i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
how do i know if my wife has cheated cheat on your wife how to catch a cheat
rx pharmacy discount card blog.smartofficecloud.com walgreens photo coupon 100 prints
ارسال در: يکشنبه 9 فروردين ساعت 14:13 (1394/1/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن