در رقابت هاي پيش رو به دنبال کسب سهميه المپيک هستيم
شماره خبر : 118805
دبير فدراسيون تيراندازي گفت: پرداختي وزارت ورزش در اواخر اسفند فقط هزينه مسابقه آلمان را در فرودين ماه تامين کرد.

 نواب نوري در گفت‌وگو با تسنيم، در خصوص آخرين وضعيت تيم ملي تيراندازي براي اعزام به مسابقات کره جنوبي اظهار داشت: به مسابقات کسب سهميه المپيک در کره جنوبي تيم کامل اعزام نمي‌شود، البته تيم در بخش خانم‌ها کامل است و در تپانچه بادي و 25 متر 4 خانم اعزام مي‌شوند. در بخش آقايان در تفنگ 3 نفر و در تپانچه بادي و 50 متر هم يک نفر اعزام مي شود. اين تصميم در اسفند ماه سال گذشته با توجه به شرايط مالي و مشکلات پيش رو گرفته شد.

وي افزود: فکر مي‌کنم تيم خوبي اعزام مي‌شود. تيم تفنگ اردوي خوبي در آلمان داشت و در شرايط آمادگي قرار دارد و شانس بالايي براي کسب سهميه دارد. تپانچه اولين باري است در اين 6 ماه به مسابقه برون مرزي اعزام مي‌شود و کار سختي دارد اما تمرينات و رکوردهاي خوبي در ايران داشته‌اند و فکر مي‌کنم اينکه بگوييم شانس کسب سهميه را در اين مسابقات دارند، کمي سخت است.

دبير فدراسيون تيراندازي در خصوص پرداخت‌ها از سوي وزارت ورزش و معاونت توسعه و پشتيباني وزارت ورزش گفت: وزارت ورزش 27 اسفند ماه پرداختي به فدراسيون داشت و اگر ما مي‌دانستيم اين پرداخت را انجام مي دهند، تيم را به مسابقات جهاني امارات اعزام مي‌کرديم. از 4،5 اسفند ماه قرار شد مبلغي را براي امارات پرداخت کنند که امروز فردا شد و ما به ناچار مسابقات امارات را لغو کرديم.

وي افزود: در سال جديد هم هاشمي، رئيس فدراسيون با مناف هاشمي صحبت کرده بود و قرار بود مبلغي پيش از اعزام تيم به کره پرداخت شود اما تا روز گذشته واريزي از سوي وزارت ورزش انجام نشده بود. فدراسيون در حال آماده کردن هزينه ها براي اعزام هستيم.

نوري گفت: ما در رشته تفنگ و تپانچه مسابقات پيش روي کره، همچنين آمريکا در ارديبهشت ماه، مسابقات مونيخ آلمان، آذربايجان و مسابقات کويت در آبان ماه پيش رو داريم و بايد در اين چند مسابقه به دنبال کسب سهميه باشيم. اگر سفر کره را از دست بدهيم يک بدشانسي بزرگ براي تيراندازي است.

وي در پايان گفت: بيشتر مشکل مالي ما در حال حاضر و مربوط به اين چند ماه است. ما نمي‌گوييم وظيفه وزارت ورزش اين است که مدام به ما پول بدهد. ما در فدراسيون تيراندازي بسياري از هزينه‌ها را خودمان تامين کرديم و اين را وظيفه خود مي‌دانيم. ما مي‌گوييم اگر سهميه المپيک براي کشور است همه کمک کنند. وقتي 4 مسابقه کسب سهميه المپيک 3 مسابقه‌اش در اين 2 ماه است بخشي از بودجه را الان بدهند نه 6 ماه دوم سال.

free spy apps spy mobile to mobile spyware for cell phone
why husband cheat how many men have affairs women cheat because
erotic stories images violent sex stories explicit sex change stories
pharmacy direct coupon open pharmacy coupons for new prescriptions
rx prescription coupons free with coupons new prescription coupons
the best coupon websites statistics on abortion methods of abortion
ارسال در: دوشنبه 17 فروردين ساعت 08:09 (1394/1/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن