برگزاري اردوي تيم ملي تيراندازي معلولان با حضور مربي اوکرايني
شماره خبر : 118998
رئيس انجمن تيروکمان جانبازان و معلولان از برگزاري نخستين اردوي تيم در سال 84 با حضور مربي اوکراني خبر داد.

  مجيد کهتري در گفتگو با روابط عمومي فدراسيون در خصوص برگزاري اين تمرينات گفت: ملي پوشان تيم تيروکمان از فردا (يکشنبه) وارد کمپ تيم هاي ملي جانبازان ومعلولان خواهند شد و تمرينات آنها از 24 فروردين تا 3 ارديبهشت ماه در جريان است.

کهتري خاطر نشان کرد: تعداد روزهاي اردو به نسبت قبل بيشتر شده و از 6 روز به 11 روز افزايش يافته و ملي پوشان مدعو هر روز در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرينات خود را در آکادمي تير و کمان آروين شهر تهران برگزار مي کنند.

رئيس انجمن تير و کمان اعلام کرد: کادر فني در سال جديد دستخوش تغييراتي شده و از يک مربي اوکرايني براي هدايت تيم دعوت شده است. آقاي نيکولاويچ از مربيان بنام کشور اوکراين و توصيه شده از سوي يکي از مدرسين فدراسيون جهاني تيروکمان است که امشب وارد تهران خواهد شد و چنانچه در اين مرحله از اردو انتظارات انجمن را در خصوص مسائل فني برآورده کند، از مراحل ديگر نيز از تجربيات وي استفاده خواهيم کرد و نه تنها در زمينه تيم ملي بلکه در خصوص پشتوانه سازي براي تيم ملي و کادر مربيگري در سطح کشور و استان ها نيز از وي کمک خواهيم گرفت.

وي افزود: به دليل حضور آقاي واعظي به عنوان سرمربي تيم ملي افراد غير معلول و تداخلاتي که در برنامه ي تيم هاي ملي به وجود مي آمد، در اين دوره در خدمت ايشان نخواهيم بود.

کهتري پيرامون کمانداران مدعو به اين اردو گفت: براي اولين مرحله تمرينات از 11 کماندار دعوت شده که هادي نوري، از ملي پوشان طلايي اينچئون، به دليل عمل جراحي و طي کردن دوران نقاهت، در اين مرحله حضور ندارد و با 10 ملي پوش تمرينات را دنبال مي کنيم.

رئيس انجمن تير و کمان در ادامه گفت: طبق مصوبه فدراسيون و کميته ملي پارالمپيک، 9 ملي پوش بايد در اين تمرينات دعوت مي شدند که پس از رکوردگيري اسفند ماه 93، از دو کمانداري که رکوردهاي خوبي ثبت کرده بودند نيز با موافقت فدراسيون و کميته ملي پارالمپيک دعوت به عمل آمد و در مجموع، 11 نفر به اردو دعوت شدند.

وي افزود: در 6 ماه اول سال 94 دو رويداد برون مرزي را در پيش داريم که مهم ترين آن مسابقات جهاني آلمان در شهريور ماه است که از طريق آن سهميه هاي مستقيم پارالمپيک ريو 2016 به دست مي آيد. پيش از آن در نظر داريم در يک تورنمنت بين المللي در جمهوري چک حضور يابيم که تير ماه 94 برگزار مي شود و شرکت در آن پيش از مسابقات جهاني براي ما حائز اهميت است.

کهتري اعلام کرد: طبق آخرين اعلام کميته مسابقات جهاني آلمان که در ايام تعطيلات نوروز به دست ما رسيد، مسابقات جهاني به صورت تيمي نيز برگزار خواهد شد، لذا چنانچه بخواهيم به صورت تيمي نيز در اين مسابقات شرکت کنيم، در حال حاضر دو کماندار بايد به ترکيب تيم ملي افزوده شوند که در صورت فراهم شدن شرايط و کسب حد نصاب هاي لازم از سوي ملي پوشان مورد نظر، اين اتفاق نيز خواهد افتاد.

در اولين مرحله از تمرينات تيم ملي تير و کمان از نفرات زير دعوت شده است:

ابراهيم رنجبر، کاظم تن، زهرا حسيني، مجيد کاکوش(تهران)، زهرا نعمتي، سميه عباسپور (کرمان) غلامرضا رحيمي (خوزستان)، راضيه شيرمحمدي(خراسان‌رضوي)، هادي نوري(اصفهان)، شهاب ريحاني(خراسان رضوي) و فرزانه عسگري(آذربايجان شرقي)

در کادر فني نيز نيکولاويچ به عنوان مربي، افشين بکايي به عنوان مربي کامپوند، مصطفي حبيبيان و کلثوم غلامي به عنوان کمک مربي حضور دارند.

محبوبه محمدزاده سرپرستي اردو را بر عهده دارد و محمدرضا زماني نيز به عنوان نماينده فرهنگي در کنار تيم حضور خواهد داشت.

تمرينات تيم ملي از 24 فروردين تا 3 ارديبهشت ماه در آکادمي تيرو کمان آروين تهران در جريان خواهد بود.

what makes husbands cheat my boyfriend cheated on me with a guy women who love to cheat
ارسال در: شنبه 22 فروردين ساعت 12:30 (1394/1/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن