90/ درباره حواشي سفر کلمن همه مقصريم
شماره خبر : 119592
روني کلمن قهرمان 9 دوره مسابقات جهاني پرورش اندام و همچنين قهرمان نامدار آمريکايي مستر المپيا که براي حضور و تدريس در سمينار آموزشي به ايران آمد و در بدو ورود به گلزار شهدا رفت و به شهيدان اداي احترام کرد

ميزبان خواست بي تدبيري اش را با بردن کلمن به بهشت زهرا جبران کند
حسني خو: درباره حواشي سفر کلمن همه مقصريم
روني کلمن قهرمان 9 دوره مسابقات جهاني پرورش اندام و همچنين قهرمان نامدار آمريکايي مستر المپيا که براي حضور و تدريس در سمينار آموزشي به ايران آمد و در بدو ورود به گلزار شهدا رفت و به شهيدان اداي احترام کرد. فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام به همراه يک اسپانسر مسئوليت حضور روني کلمن در ايران و برگزاري اين کلاس را بر عهده داشتند. روني کلمن قرار بود چهار کلاس آموزشي را طي دو روز در دانشکده تربيت بدني دانشگاه تهران برگزار کند که همه آنها لغو شد، لغو کلاس هاي کلمن تعجب همگان را به همراه داشت.
چرا اين اسطوره پرورش اندام آمد؟ چرا از حضور او هيچ استفاده اي نشد و چرا کلاس هاي آموزشي لغو شد؟ سئوالاتي است که اين روزها مطرح است اما حسني خو مدير کل حراست وزارت ورزش و جوانان درباره سفر پر حاشيه روني کلمن مي گويد: اين سفر با حواشي زيادي همراه بود که بايد افرادي که اين قهرمان پرورش اندام جهان را به ايران دعوت ‌کرد‌ند پيش از اين به آن فکر مي‌کرد‌ند. فدراسيون پرورش اندام و بخش خصوصي اين سفر را تدارک ديدند، اما برخي از مراکز امنيتي با موضوع اين سفر مخالف بودند. پيش از سفر بايد تدابير لازم در اين مورد انديشيده مي‌شد. فراموش نکنيم هر کسي که به عنوان مهمان به ايران سفر مي‌کند بايد به صورت کامل مورد تحقيق قرار گيرد.
حسني خو با ابراز تاسف از اتفاقات رخ داده در جريان سفر روني کلمن به ايران، گفت: اين سفر با مصوبه شوراي برون مرزي صورت گرفته بود و اين بدان معناست که هم وزارت ورزش و جوانان و هم فدراسيون پرورش اندام در جريان اين سفر بودند. با اين حال بايد حساسيت ها و حواشي که در اين سفر رخ داد پيش از اين در نظر گرفته مي‌شد. بايد بگويم که اين اتفاق خوبي براي جمهوري اسلامي نبود. شايد بخشي از اتفاقات اين سفر نيز به ما باز گردد. اين که اصل موضوع چه بوده يک بحث جداست و حواشي رخ داده در اين سفر نيز يک بحث ديگر است.
حسني‌خو در مورد حضور روني کلمن در مزار شهداي بهشت زهرا (س) نيز گفت: وقتي ميزبانان روني کلمن با بي تدبيري روبرو شدند خواستند با آوردن اين ورزشکار به بهشت زهرا (س) به نوعي اقدامات خود را جبران و اصلاح کنند.
وي در مورد مباحث مالي سفر روني کلمن به ايران نيز گفت: فدراسيون پرورش اندام بايد پيگير مباحث مالي اين سفر باشد و وزارت ورزش و جوانان نيز در حد توان خود به اين قضيه ورود پيدا مي‌کند.
او در پاسخ به اين سئوال که آيا برخوردي با کساني که اين سفر را تدارک ديده اند صورت خواهد گرفت يا خير؟ نيز گفت: اگر قرار به برخوردي باشد بايد با من نيز برخورد صورت گيرد. افرادي که اين سفر را تدارک ديده‌اند بايد فکر حواشي اين سفر را نيز مي‌کرد‌ند. همه ما به خاطر حواشي رخ داده در اين سفر مقصر هستيم و نبايد شخص خاصي را در اين زمينه مقصر بدانيم. هم وزارت ورزش و جوانان و هم فدراسيون پرورش اندام و بخش خصوصي ميزبان اين سفر همگي مقصر هستند.

women who cheat with married men reason women cheat how to tell if wife has cheated
why husband cheat women that cheat on their husbands women cheat because
beautiful women cheat site all wife cheat
why husbands cheat I cheated on my boyfriend why do married men cheat
rite aid coupons 2016 read rite aid in store coupons
ارسال در: سه شنبه 8 ارديبهشت ساعت 07:45 (1394/2/8)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن