حذف رافائل نادال از رقابت هاي تنيس رولان‌گاروس
شماره خبر : 120971
رافائل نادال، تنيسور اسپانيايي مطرح جهان و دارنده 14 گرنداسلم سرنوشتي بهتر از راجرر فدرر سوئيسي نداشت و با شکست در 3 ست مقابل نواک جوکوويچ صربستاني براي دومين بار در دوران 11ساله حضور‌ش در رقابت‌هاي تنيس رولان‌گاروس فرانسه شکست خورد.

رافائل نادال، تنيسور اسپانيايي مطرح جهان و دارنده 14 گرنداسلم سرنوشتي بهتر از راجرر فدرر سوئيسي نداشت و با شکست در 3 ست مقابل نواک جوکوويچ صربستاني براي دومين بار در دوران 11ساله حضور‌ش در رقابت‌هاي تنيس رولان‌گاروس فرانسه شکست خورد.


قهرمان 9 دوره از 10 دوره اخير رقابت‌ها که از سال 2010 به‌شکل متوالي در پاريس جام قهرماني را بالاي سر برده، مقابل مرد شماره يک تنيس جهان حرفي براي گفتن نداشت و بدون گرفتن حتي يک ست، تکرار فينال رولان‌گاروس سال قبل را با نتايج 7 بر 5، 6 بر 3 و 6 بريک اين بار به رقيب باخت.


با اين نتيجه، رولان‌گاروس امسال تحت هر شرايطي قهرماني جديد خواهد داشت؛ شخصي که تا به حال اين جام را نبرده و اگر اين فرد جوکوويچ، بخت اول قهرماني امسال باشد، شاهد حضور او در جمع فاتحان هر 4 گرنداسلم سالانه خواهيم بود.


در ديگر بازي بخش مردان، اندي ماري بريتانيايي براي عقب نماندن از قافله مدعيان در چهار ست با نتايج 7 بر 6، 2 بر 6، 7 بر 5 و 6 بر يک، داويد فرر، ديگر تنيسور اسپانيايي را برد و به نيمه‌نهايي رسيد.


به اين ترتيب در مرحله نيمه‌نهايي از ساعت 19 روز جمعه به‌وقت تهران به‌طور همزمان جوکوويچ روياروي ماري قرار مي‌گيرد و واورينکا به مصاف سونگا مي‌رود.

در 2 بازي باقي‌مانده يک‌چهارم نهايي بخش زنان، سرنا ويليامز، زن شماره يک و بخت اول قهرماني، 6 بريک و 6 بر 3 سارا اراني را برد.

«تيمه‌آ باسينژکي» هم با نتايج 6 بر 4 و 7 بر 5، آليسون فن يوتوانک را برد و براي اولين بار به نيمه‌نهايي رسيد.


فردا در مرحله نيمه‌نهايي بخش زنان، آنا ايوانوويچ به مصاف سافاروا مي‌رود و سرنا ويليامز مقابل باسينژکي شگفتي‌ساز مي‌ايستد.

women who cheat on husband wifes that cheat why women cheat on men
women who cheat with married men link how to tell if wife has cheated
should i tell my boyfriend i cheated would you cheat on your boyfriend finding out your boyfriend cheated
how to cheat on wife why men have affairs women cheat because
beautiful women cheat read all wife cheat
prescription drugs discount card click pharmacy direct coupon
rite aid coupons 2016 read rite aid in store coupons
ارسال در: پنجشنبه 14 خرداد ساعت 09:02 (1394/3/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن