90/ «واترپلو» را دريابيم!
شماره خبر : 121198
رقابت هاي بين المللي واترپلوي جام توسعه، با قهرماني تيم ملي ايران در تهران به پايان رسيد. تيم کشورمان در اين جام با شکست تيم هاي گواتمالا، اندونزي، تونس و اتريش به ديدار پاياني راه يافت و در بازي پاياني با نتيجه 13 بر پنج، تيم اروگوئه را شکست داد و قهرمان شد.

«واترپلو» را دريابيم!
رقابت هاي بين المللي واترپلوي جام توسعه، با قهرماني تيم ملي ايران در تهران به پايان رسيد. تيم کشورمان در اين جام با شکست تيم هاي گواتمالا، اندونزي، تونس و اتريش به ديدار پاياني راه يافت و در بازي پاياني با نتيجه 13 بر پنج، تيم اروگوئه را شکست داد و قهرمان شد.
اهميت اين قهرماني زماني بيشتر به چشم مي آيد که روزهاي پيش از رقابت هاي جام توسعه ذهن بسياري از ورزش دوستان و کارشناسان درگير مسايل و حتي حاشيه هاي ورزش هاي پرطرفدار همچون فوتبال و نيز برگزاري ليگ جهاني واليبال بود اما پخش بازي هاي تيم ملي واترپلو از رسانه ي ملي و استقبال قابل توجه ورزش دوستان موجب شد اين تيم با کسب عنوان قهرماني، مورد توجه قرار گيرد.قهرماني اين تيم در مسابقه هاي جام توسعه از 2 جنبه داراي اهميت است. از يک سو ايران براي اولين بار ميزبان مسابقه هاي مهمي در ورزش هاي آبي بود و از سوي ديگر اولين قهرماني تيمي ايران در ورزش هاي آبي در اين دوره رقم خورد.جام توسعه ي واترپلوي جهان (فيناترافي) از سوي فدراسيون بين المللي شنا با هدف پيشرفت تيم هايي برگزار مي شود که امکان شرکت در رقابت هايي مانند المپيک، ليگ جهاني و قهرماني جهان را ندارنداين تيم در حالي موفق به کسب مقام قهرماني شد که بعد از تمرين زياد در کمال ناباوري از حضور در مسابقات آسيايي باز مانده بود و اين عامل موجب شد تا انگيزه لازم براي جمع کردن بازيکنان تيم ملي کم باشد.به هر حال اين قهرماني پيامي مهم براي مديران دارد که در صورت توجه به ورزش هاي آبي مي توان شاهد افتخار آفريني جهاني بود پس بهتر است واترپلو را دريابيم و اين رشته را هم جدي بگيريم چون توانايي درخشيدن دارد.

women who cheat with married men reason women cheat how to tell if wife has cheated
my husband cheated on me blog go i cheated on my husband with my ex
why do guys cheat on their girlfriends i cheated on my girlfriend and i want her back i want my girlfriend to cheat on me
my wife cheated on me now what do i do link i cheated on my wife now what
why husbands cheat go why do married men cheat
bdsm gay boy sex stories myjustliving.com golden showers sex stories
my wife cheated on me now what My wife cheated on me unfaithful spouse
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
ارسال در: چهارشنبه 20 خرداد ساعت 08:18 (1394/3/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن