90/ نسخه‌اي که کواچ پيچيد؛ مربي صربستاني براي واترپلو
شماره خبر : 121354
رئيس فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو از حضور سرمربي جديد واترپلو که هم وطن و دوست كواچ سرمربي تيم ملي واليبال است? خبر داد. محسن رضواني از رايزني با يک مربي صربستاني که از دوستان کواچ و مورد تأييد اوست براي هدايت تيم ملي واترپلو کشورمان خبر داد

رضواني: نمي شود داخل آب رفت و خيس نشد
رئيس فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو از حضور سرمربي جديد واترپلو که هم وطن و دوست كواچ سرمربي تيم ملي واليبال است? خبر داد. محسن رضواني از رايزني با يک مربي صربستاني که از دوستان کواچ و مورد تأييد اوست براي هدايت تيم ملي واترپلو کشورمان خبر داد و گفت: الکساندر چيريچ يکي از قهرمانان و بزرگان واترپلو دنياست که به تازگي از دنياي حرفه‌اي ورزشکاري به جرگه مربي‌گري آمده است. چيريچ ? روز آخر مسابقات توسعه جهاني واترپلو به عنوان ميهمان در تهران حضور يافت تا هم فضاي مسابقات را ببيند و هم صحبت‌هاي مقدماتي با اين سرمربي داشته باشيم. اين مربي داراي سوابق بسيار زيادي در زمان بازيگري در دنياي واترپولو است، 3 مدال المپيک ، ? مدال قهرماني جهان، ? مدال قهرماني اروپا، 2 مسابقات جهاني فينا، ? مدال مسابقه ليگ جهاني و يک مدال مسابقات دانشجويان جهان با تيم صربستان و يوگوسلاوي از افتخارات اوست. چيريچ در دنياي واترپلو نام بسيار شناخته‌اي است. ما بررسي‌هاي لازم را انجام داديم و چون کواچ و چيريچ در المپيک باهم همدوره و دوست بوده‌اند حتي من از کواچ هم درباره اين مربي پرسيده‌ام که تأييد کرده است.
وي درباره تأييد چيريچ گفت: کمني رئيس فدراسيون واترپلو مجارستان و همکار ارجمند من که در دنياي واترپلو مرجع است هم چيريچ را تأييد کرده? به نظر کمني که ? مدال طلاي المپيک و مربي‌گري تيم ملي مجارستان جزو سوابق اوست چيريچ مي‌تواند گزينه مناسبي براي واترپلو ايران باشد. اگر چيريچ بيايد مسئول همه مسائل واترپلو مملکت خواهد بود البته يک سرپرست هم خواهيم داشت و قطعا در کادرفني ما طاهريان هم خواهد بود و ما با تأييد وي و کميته فني از کساني که بخواهند همکاري کنند استفاده خواهيم کرد. اين‌ها به يک طرف فدراسيون کميته فني هم دارد که اين موضوع را بايد بررسي کرد اگر مسائل مالي چيريچ حل شود در وهله اول او يک ماه به ايران خواهد آمد و در بازي‌هاي قهرماني جوانان جهان در کنار تيم خواهد بود البته نه به عنوان مربي چون خودش هم قبول نمي‌کند که با يک ماه کار کردن روي نيمکت بنشيند هيچ مربي بزرگي اين را قبول نمي‌کند چون رزومه خود را تحت تأثير قرار مي‌دهد.اين سرمربي درحال انجام کارهايش است. اما مهم ترين و بزرگترين مشکل حضور چيريچ مسأله مالي است ما تصميم داريم سرمربي براي واترپلو انتخاب کنيم که حداقل ? سال بماند. به خاطر همين بررسي مي‌کنيم که انشاا… به نتيجه برسيم.
وي درخصوص توافق مالي با چيريچ گفت: مبلغي مدنظر اوست که تأمين آن براي ما سخت است چون فدراسيون 3 رشته شنا شيرجه و واترپلو آن هم در بخش مردان و زنان را دارد. به عنوان مثال ما ? شناگر و ? شيرجه رو هم داريم که شانس گرفتن سهميه المپيک ريو را دارند اگر اين اتفاق بيفتد در تاريخ ورزش شيرجه سابقه نداشته که کسي در المپيک در رشته شيرجه شرکت کند بايد همه اين ها را ديد. اما واترپولو را بايد با هندبال? واليبال بسکتبال مقايسه کنيم. بودجه ما کم است البته به اندازه بقيه فدراسيون‌هاست اما اين به معنا نيست که وزارت نگاهي ندارد فدراسيون از اول کوچک ديده شده و الان توسط بودجه‌اي که قبلا تعريف شده در حال اداره است. واترپلو را بايد مديريت کرد ما درحال رايزني هستيم که ببينيم چطور هزينه يک مربي که يک چهارم بودجه فدراسيون است را با اين بودجه تأمين کنيم.

رضواني در پايان گفت: من در واترپلو صاحب نظر هستم ولي هيچ تصميم شخصي نمي‌گيرم و هميشه با تأييد کميته فني بوده براي شخص من به عنوان رئيس فدراسيون بزرگترين مانع براي حضور چيريچ حقوق و مسأله مالي است. در تلاش هستيم که اين حضور اتفاق بيفتد. اگر انجام شود قول مي‌دهم در بازي‌هاي آسيايي اندونزي چه من باشم يا نباشم واترپلو را در کنار واليبال و رشته‌هاي تيمي که مدال بازي‌هاي آسيايي را دارند خواهيد ديد. مسير واترپلو در مسيري که واليبال رفته قرار گرفته اين پروسه بايد طي شود. به مسئولان وزارتخانه هم گفتم که ديگر نمي شود داخل آب رفت و خيس نشد. در بازي هاي آسيايي هم اگر مي خواهيم موفق شويم و مقام اول يا دوم را به دست آوريم از حالا بايد شروع کنيم.
 

free spy apps spy phone apps free spyware for cell phone
should i tell my boyfriend i cheated should i cheat on my boyfriend finding out your boyfriend cheated
my wife cheated on me now what do i do developersalley.com i cheated on my wife now what
what to do when your wife cheated on you tracyawheeler.com how to cheat on your wife
beautiful women cheat site all wife cheat
erotic stories images violent sex tamil sex stories en antharangam sex change stories
adult intimate sex stories link adult audio stories
bdsm gay boy sex stories open golden showers sex stories
my wife cheated on me now what blacktomflint.ca unfaithful spouse
rx prescription coupons free with coupons new prescription coupons
albuterol (salbutamol) 2mg read keflex 750mg
cephalexin 500mg cipro 250mg renova tube
ارسال در: سه شنبه 26 خرداد ساعت 17:21 (1394/3/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن