90/ ارز دو برابر شده اما ميزان بودجه فدراسيون ها تغيير نداشته است
شماره خبر : 121644
سيد مهدي هاشمي رئيس فدراسيون تيراندازي از بدهي 7.5 ميليارد توماني فدراسيون تيراندازي خبر داد و گفت: هنوز بدهي هاي قبلي را پرداخت نکرده ايم و بايد براي اعزام هاي بعدي دوباره قرض بگيريم.

بدهي 7.5 ميليارد توماني فدراسيون تيراندازي
سيد مهدي هاشمي رئيس فدراسيون تيراندازي از بدهي 7.5 ميليارد توماني فدراسيون تيراندازي خبر داد و گفت: هنوز بدهي هاي قبلي را پرداخت نکرده ايم و بايد براي اعزام هاي بعدي دوباره قرض بگيريم. البته اين مشکلات بخاطر کم لطفي مسئولان است. ما بر اساس يک برنامه حرکت‌مان را آغاز کرده ايم و بر اساس آن برنامه هاي اجرايي را دنبال مي کنيم. اما به اين برنامه ها در دو سال اخير خدشه زيادي وارد شده است. بخشي از مشکلات فدراسيون ما بحث مديريتي بود که به دليل تعويق برگزاري مجمع انتخاباتي در سال گذشته ايجاد شد و برنامه هاي مديريتي را تحت الشعاع قرار داد که اين مشکل مرتفع شد. اما بحث اصلي فدراسيون ما مسائل و مشکلات مالي است. البته کمبود اعتبارات در همه فدراسيون ها وجود دارد، ولي در فدراسيون ما به دليل عدم در آمدزايي مشکل مضاعف است. به دليل اين که ما مجبوريم تجهيزات تيراندازي را از خارج از کشور وارد کنيم، با مشکل ارزي رو به رو هستيم. چگونه است که ميزان ارز در سال‌هاي اخير دو برابر شده اما ميزان بودجه فدراسيون ها تغيير خاصي نداشته است. تامين هزينه ارزي براي خريد تجهيزات بسيار مشکل است. جهت کسب سهميه ما بايد تيراندازان را به مسابقات زيادي اعزام کنيم. البته بسياري از اعزام هاي ما لغو شد که همگي به خاطر مشکلات مالي بود. هنوز هم هزينه سفرهاي قبلي را تامين نکرده‌ايم و در حال حاضر فدراسيون ما مبلغ 7.5 ميليارد تومان بدهکار است و هنوز بدهي قبلي را پرداخت نکرده بايد دوباره براي سفر هاي بعدي پول قرض کنيم زيرا بودجه اي که وزارت ورزش و جوانان و کميته ملي المپيک به ما مي دهند به حدي کم است که پاسخگوي يک سوم مشکلات ما هم نيست. کم لطفي که از سوي مسئولان شامل تيراندازي شده عامل بدهي 7.5 ميلياردي است. تيراندازان ما به حدي استعداد دارند که با تمرين بيشتر نه تنها کسب سهميه مي کنند، بلکه مي توانند در المپيک مدال آور باشند. تيراندازي مثل نجمه خدمتي که به تازگي وارد عرصه قهرماني شده است در رتبه سوم رنکينگ آسياست يا الهه احمدي بهترين نتيجه بانوان را در المپيک رقم زده است. با کمي توجه به آنها و ديگر تيراندازان به مدال المپيک هم مي رسيم. اما در حال حاضر براي کسب سهميه هم دچار مشکل شده‌ايم.

free spy apps spy phone apps free spyware for cell phone
women who cheat with married men reason why husband cheat how to tell if wife has cheated
my husband cheated on me blog open i cheated on my husband with my ex
why do guys cheat on their girlfriends i cheated on my girlfriend and i want her back i want my girlfriend to cheat on me
why husband cheat women that cheat on their husbands women cheat because
how to cheat on wife why men have affairs women cheat because
bdsm gay boy sex stories myjustliving.com golden showers sex stories
ارسال در: چهارشنبه 3 تير ساعت 21:15 (1394/4/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن