براي تامين هزينه‌هاي زندگي‌ام پول قرض مي‌کنم!
شماره خبر : 122081
سرمربي مجارستاني تيم ملي تيراندازي بيش از 7 سال مربي‌گري تيم تفنگ ايران را بر عهده دارد و در مدت زمان حضور وي نتايج ملي‌پوشان تيم ملي رشد چشمگيري داشته است.

تيراندازان ديگر کشورها فشنگ اضافه خود را به ما دادند
سوچک: براي تامين هزينه‌هاي زندگي‌ام پول قرض مي‌کنم!
سرمربي مجارستاني تيم ملي تيراندازي بيش از 7 سال مربي‌گري تيم تفنگ ايران را بر عهده دارد و در مدت زمان حضور وي نتايج ملي‌پوشان تيم ملي رشد چشمگيري داشته است. شايد بهترين عنواني که بشود به آن اشاره کرد ششمي الهه احمدي در المپيک لندن است که با اين مقام بهترين نتيجه بانوان ايران در المپيک رقم خورد.سوچک سال گذشته با پايان قراردادش، به شرطي حاضر شد همکاري خود را با تيم ملي ادامه دهد که مشکل فشنگ تيراندازان در بخش خفيف حل شود.وي با اشاره به تمديد قراردادش تا المپيک ريودوژانيرو گفت: سال گذشته تصميم جدي داشتم که از ايران بروم زيرا امکانات لازم براي تيراندازان فراهم نبود و مسئولان قولي که براي حل مشکل فشنگ داده بودند را عملي نکردند. اما علي‌رغم عدم حل مشکلات تصميمم عوض شد زيرا احساس کردم که مي‌توانم به تيراندازان کمک کنم و با تلاش ورزشکاران هنوز جا دارد که نتيجه بهتري بگيريم. تنها دليل ماندن من در ايران، ملي‌پوشان هستند زيرا استعدادهايي در تيراندازي وجود دارد که حيف است هدر برود. سوچک در ادامه با بيان اينکه نه تنها مشکل فشنگ حل نشده بلکه مشکلات ديگري نيز به اردوها اضافه شده است، گفت: کشورهاي رقيب روزانه به اندازه‌ يک هفته تيراندازان ما تير مي‌زنند. بعد از تمديد قراردادم مسئولان قول دادند که ديگر مشکل فشنگ نداشته باشيم اما اين مشکل هنوز مرتفع نشده است. علاوه بر مشکلاتي که در سلاح و فشنگ داريم، خرابي تهويه سالن‌ها هم معضل شده است. هواي سالن‌ها به حدي گرم است که اصلا نمي‌توان در حالت عادي در سالن ايستاد. اين در حالي است که تيراندازان با اين شرايط و با لباس‌هاي مخصوص مجبور به تمرين هستند و نمي‌توانند تمرکز لازم را براي شليک داشته باشند. واقعا ديگر پيش‌بيني اين مشکل را نمي‌کرديم. براي تامين فشنگ حتي از تيم‌هاي ديگر در مسابقه‌هاي جام جهاني قرض کرديم و تيراندازان ديگر کشورها فشنگ اضافه خود را به ما دادند. فدراسيون هم تا حدي فشنگ تامين کرد که اين مقدار فقط کفاف چند روز ما را مي‌دهد و مجبوريم فشنگ‌ها را براي روزهاي قبل مسابقه‌ها ذخيره کنيم تا نزديک رقابت‌هاي جام جهاني به اندازه کافي فشنگ داشته باشيم.
سرمربي تيم ملي تفنگ در پاسخ به اين پرسش که آيا از بدهي 700 ميليوني فدراسيون تيراندازي به وي مبلغي پرداخت شده است يا خير گفت: حقوق من به مدت 11 ماه به تعويق افتاده است. در حال حاضر هم فقط نزديک به 2 ماه از حقوق من پرداخته شده است. گاهي اوقات براي تامين هزينه‌هاي زندگي‌ام مجبورم به مجارستان برگردم و از خانه پول بياورم. در برخي شرايط نيز مجبور شدم که از ديگران پول قرض بگيرم! با همه اين مشکلات کنار آمده‌ام تا تيراندازان بتوانند نتيجه مطلوب را بگيرند تا حضور من در ايران به تيراندازان کمک کند.
با دو فرصت باقي مانده براي کسب سهميه المپيک ريودوژانيرو، لازلو سوچک پيش‌بيني کرد: در ابتداي سال گذشته پيش‌بيني مي‌کردم 4 سهميه را کسب کنيم، اما با توجه به شرايط و مشکلات 4 سهميه خيلي خوشبينانه است و کسب 2 سهميه برايم رضايت‌بخش است. ما فرصت‌هاي زيادي را جهت کسب سهميه از دست داديم و چند اعزام ما به مسابقه‌هاي جام جهاني لغو شد. حالا تمام اميدمان به مسابقه‌هاي جام جهاني آذربايجان و قهرماني آسيا در کويت است که اميدواريم بتوانيم بيشترين تعداد سهميه را بگيريم.
 

women who cheat with married men reason why husband cheat how to tell if wife has cheated
my husband cheated on me blog open i cheated on my husband with my ex
why did my husband cheat site just found out my husband cheated on me
wives that cheat read men and women
adult intimate sex stories sex stories cougars readers adult audio stories
adult baby girl stories dirty adult stories adult intimate stories
sex stories older woman teenboy open short stories adult breastfeeding husband
free prescription cards inetapakistan.azurewebsites.net coupons for medication
prescription cards read 30 off cvs coupon
ارسال در: دوشنبه 15 تير ساعت 10:03 (1394/4/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن