90/ فتل،جادوگر بزرگ!
شماره خبر : 122923
بعد از پيروزى در رقابت جايزه بزرگ بوداپست در كشور مجارستان، سباستين فتل راننده تيم فرارى برنامه سفر خود را براى مدت زمان كوتاهى تغيير داد و به جاى سفر به سوئيس و ملحق شدن به خانواده، تصميم گرفت به سمت مارانلو محل استقرار كمپانى فرارى در كشور ايتاليا پرواز و در جشن اين پيروزى بزرگ شركت کند.

محمد محمد خاني
بعد از پيروزى در رقابت جايزه بزرگ بوداپست در كشور مجارستان، سباستين فتل راننده تيم فرارى برنامه سفر خود را براى مدت زمان كوتاهى تغيير داد و به جاى سفر به سوئيس و ملحق شدن به خانواده، تصميم گرفت به سمت مارانلو محل استقرار كمپانى فرارى در كشور ايتاليا پرواز و در جشن اين پيروزى بزرگ شركت کند.
با اين پيروزى سباستين فتل با شرايطى فوق العاده و روحيه اى ايده آل به تعطيلات چهار هفته اى تابستانى رقابت‌هاي فرمول يك مي‌رود، چون وى توانسته در اواسط فصل فرارى را به هدف از پيش تعيين شده اين كمپانى مبنى بر پيروزى در دو مرحله از رقابت‌هاي فرمول يك در سال 2015 برساند. حال فرارى و فتل مي‌توانند با وجود درخشش بى سابقه مرسدس در رقابت‌هاي اين فصل هنوز اندكى به كسب عنوان قهرمانى در رقابت‌هاي سال جارى اميدوار باشند.
فتل در ده مرحله گذشته از رقابت‌هاي اين فصل از ثبات خوبى برخوردار بوده و انتظارات از خود را به خوبى برآورده کرده است، اين راننده آلمانى علاوه بر كسب دو عنوان قهرمانى در رقابت‌هاي جايزه بزرگ مالزى و مجارستان، پنج مرتبه به عنوان راننده دوم از خط پايان عبور كرده، يك مرتبه در رده چهارم قرار گرفته و يك مرتبه نيز به رده پنجم رسيده است. در جدول رده بندى اين رقابت‌ها نيز وى با كسب 160 امتياز بعد از لوئيز هميلتون (202 امتياز) و نيكو روزبرگ (181 امتياز) از رانندگان مرسدس، رده سوم را به خود اختصاص داده است. بعد از سپرى شدن فصلى فاجعه انگيز توسط فرارى، حال سباستين فتل بار ديگر فرارى را جذاب کرده و خود نيز بعد از جدايى از رد بول و پيوستن به اين كمپانى ايتاليايى اشتياق از دست رفته خود در اين ورزش را بازيافته كه نحوه برخورد مائوريتسيو آررى وابنه مدير تيم فرارى در اين موضوع تاثير فراوانى داشته است.
با پيروزى در رقابت جايزه بزرگ بوداپست بار ديگر يك راننده آلمانى بعد از يازده سال توانست در اين كشور به قهرمانى دست يابد، ميشائيل شوماخر اسطوره آلمانى اين رقابت‌ها در سال 2004 براى آخرين مرتبه به چنين عنوانى در مجارستان دست يافته بود. هواداران ايتاليا در سراسر دنيا از هنگام پيوستن سباستين فتل به اين تيم، در انتظار رقم خوردن دورن درخشانى نظير زمان حضور ميشائيل شوماخر در فرارى هستند. دورانى كه شوماخر توانست با پنج قهرمانى متوالى، فرارى را به افسانه اى در دنياى اتومبيلرانى تبديل کند.
روزنامه ايتاليايى Gazzetta dello Sport بعد از پيروزى فتل در مجارستان با تيتر "فتل، جادوگر بزرگ" از اين راننده آلمانى تقدير کرد، فتل با اين پيروزى توانست چهل و يكمين پيروزى خود را در مراحل مختلف رقابت‌هاي اتومبيلرانى فرمول يك جشن گيرد و ركورد خود را در اين زمينه با آيرتون سنا اسطوره برزيلى كه در سال 1994 در حادثه اى در حاشيه اين رقابت‌ها از دنيا رفته بود، برساند.
سباستين فتل بعد از پيروزى در مجارستان آن را به "موفقيتى شيرين" تشبيه کرد و گفت:"از لحاظ آمارى اين پيروزى تنها 25 امتياز خواهد داشت، اما براى من اين دومين پيروزى با فرارى بسيار با ارزش است."‌اين پيروزى سبب افزايش انگيزه تيم فرارى براى شروع نيم فصل دوم رقابت‌هاي فرمول يك خواهد شد، البته به صورت جدى نمى توان شانس سباستين فتل براى كسب قهرمانى در رقابت‌هاي فرمول يك در اولين سال حضور خود در فرارى را بالا ارزيابى کرد، اما رسيدن به برخى اهداف ديگر براى فرارى بسيار واقعى تر و قابل دسترسى تر به نظر مي‌رسد. آررى وابنه مدير فرارى معتقد است:"با اين دو پيروزى ما به هدف خود دست يافتيم، اما در صورت كسب سومين پيروزى ما در بهشت خواهيم بود."
 

wives that cheat read men and women
walgreens print coupon code walgreens promo code coupon code walgreens photo
discount pharmacy go pet rx coupons
acyclovir 800mg blog.tgworkshop.net thyroxine 100mcg
ارسال در: يکشنبه 11 مرداد ساعت 10:42 (1394/5/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن