آخرين وضعيت بيماري بيت الله عباسپور
شماره خبر : 123267
رييس هيئت پرورش اندام و بدنسازي استان البرز گفت: بيت الله عباسپور براي تامين هزينه هاي درمان خود دچار مشکل است و مسئولان بايد به وعده هايي که در ملاقات با وي داده اند عمل کنند.

بيت الله عباسپور عنوان‌دار مسابقات جهاني پرورش اندام جهان و موفق ترين ورزشکار ايراني - البرزي در مسابقات حرفه اي جهان، چندي است به دليل دچار شدن به بيماري نادر «واسکوليت» در بستر بيماري به سر مي برد. طي هفته هاي اخير جمع زيادي از دوستداران اين ورزشکار با اخلاق البرزي براي تامين هزينه هاي درمانش دست به کار شدند و طي مراسمي با عنوان «همدلي و همراهي» که در کرج برگزار شد مبلغ 400 ميليون تومان براي درمان وي جمع آوري شد.

در روزهاي اخير نيز مسئولان کشوري از جمله وزير ورزش و جوانان و مشاور رييس جمهور با حضور بر بالين وي قول حمايت از وي براي تامين هزينه هاي سنگين درمان وي را داده اند.

در همين خصوص حميد حيدرخاني رييس هيئت پرورش اندام و بدنسازي استان البرز در گفتگو با مهر اظهار کرد: روز گذشته براي پيگيري روند درمان اين قهرمان ارزنده البرزي به بيمارستان آتيه تهران مراجعه کرديم عليرغم وعده اي که مسئولان کشور براي تامين هزينه هاي درمان اين ورزشکار داده اند هنوز کمکي صورت نگرفته است و خانواده وي دچار مشکلات عديده اي هستند.

حيدرخاني ادامه داد: در اين عيادت عزيز اکبريان و محمدجواد کوليوند نمايندگان کرج در مجلس شوراي اسلامي نيز حضور داشتند و از نزديک جوياي احوال اين ورزشکار با اخلاق کشورمان شدند و قول دادند که پيگير حل مشکلات درماني اين ورزشکار باشند.

رييس هيئت پرورش اندام و بدنسازي استان البرز با بيان اينکه تمام امکانات موجود براي درمان بيت الله عباسپور به کار گرفته شده است، گفت: پزشکان به دقت روند درماني را دنبال مي کنند فردا قرار است عمل جراحي ديگري روي اين ورزشکار انجام شود.

حيدرخاني از منتفي شدن اعزام بيت الله عباسپور به خارج از کشور براي ادامه درمان خبر داد و گفت: فرايند درمان اين ورزشکار در کشورمان انجام خواهد شد اميدوارم با دعاي مردم و روحيه اي که اين ورزشکار از حمايت و همراهي مردم گرفته است شاهد بازيابي سلامتي وي باشيم.

وي در پايان با اشاره به برگزاري مسابقات انتخابي پرورش اندام و بدنسازي استان البرز در روز جمعه هفته جاري با عنوان «جام بيت الله عباسپور» گفت: با هدف افزايش روحيه اين ورزشکار ارزنده اين مسابقات را با نام وي برگزار مي کنيم.

should i tell my boyfriend i cheated would you cheat on your boyfriend finding out your boyfriend cheated
how do i know if my wife has cheated cheat on your wife how to catch a cheat
bdsm gay boy sex stories myjustliving.com golden showers sex stories
rx prescription coupons free prescription discount card new prescription coupons
acyclovir 800mg blog.tgworkshop.net thyroxine 100mcg
ارسال در: سه شنبه 20 مرداد ساعت 11:29 (1394/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن