ميترا حجازي‌پور قهرمان شطرنج آسيا شد
شماره خبر : 123300
ملي‌پوش شطرنج بانوان کشورمان به مقام نخست مسابقات قهرماني آسيا در امارات دست يافت.

در دور نهم و پاياني اين مسابقات ميترا حجازي‌پور برابر ماري‌آن گومس از هند قرار گرفت و اين حريف را شکست داد تا با کسب هفت امتياز به مقام قهرماني دست يافت.
حجازي‌پور در حالي به اين عنوان ارزشمند دست يافت که در پايان دور هشتم در رده دوم قرار داشت اما با توجه شکست «سوبارامان» نماينده ديگر هند که در صدر قرار داشت، به لطف پوئن‌شکني در امتياز برابر با يانگ شن از چين عنوان قهرماني آسيا را از آن خود کرد.
بانوي شطرنج‌باز کشورمان همچنين تنها سهميه قاره آسيا در مسابقات جهاني را به خود اختصاص داد تا ارزش کارش دوچندان شود.
در پايان مسابقات بخش بانوان پس از حجازي‌پور نماينده چين نايب قهرمان شد و حريف هندي در رده سوم قرار گرفت. همچنين آتوسا پورکاشيان با 5.5 امتياز چهاردهم شد، ساراسادات خادم الشريعه با 5 امتياز در رده نوزدهم قرار گرفت، هانيه خلجي با 4.5 امتياز در رده بيست و پنجم، غزل حکيمي‌فرد با 4.5 امتياز در رده سي و دوم، رعنا حکيمي فرد با 4 امتياز در رده چهل و يکم و مينو عسگري‌زاده با 3.5 امتياز در رده چهل و پنجم ايستادند.
در بخش مردان نيز نماينده امارات قهرماني شد، سه شطرنج باز هندي در رده هاي دوم تا چهارم قرار گرفتند و پرهام مقصودلو با 6 امتياز در رده ششم، پوريا دريني با 5.5 امتياز در رده شانزدهم، امين طباطبايي با 5 امتياز در رده بيست و دوم، پويا ايدني با 5 امتياز در رده بيست و هشتم، احسان قائم مقامي با 5 امتياز در رده سي و ششم، احمد عسگري زاده با 4.5 امتياز در رده چهل و چهارم و محمدرضا اصغرزاده با 4 امتياز در رده پنجاه و سوم ايستادند.
نکته بسيار مهم در بخش مردان کسب سهميه مسابقات جهاني باکو از سوي مقصودلو بود. او به رغم آنکه در رده ششم قرار گرفت، اما توانست سهميه مسابقات جهاني را به دست آورد.

why husbands cheat wife cheat why do married men cheat
ارسال در: سه شنبه 20 مرداد ساعت 18:34 (1394/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن